• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Katowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Katowice

(207)
  • Nowe 2 pokoje 36 m2 I blisko tramwajów
    1 / 4
    Nowe 2 pokoje 36 m2 I blisko tramwajów

    Katowice

    • 415 719 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie blisko centrum miasta. Brak prowizji. Zakup bezpośredni od dewelopera. Brak podatku PCC 2%. W ofercie posiadamy również inne ap...

  • Apartament z widokiem na las, os. Franciszkańskie.
    1 / 9
    Apartament z widokiem na las, os. Franciszkańskie.

    Katowice

    • 949 200 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 14 832 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z miejskich wygód? Ten apartament to rzadkie połączenie nowoczesnego designu i gwarancji pr...

  • Apartament M3 gotowy do zamieszkania GLOBAL
    1 / 16
    Apartament M3 gotowy do zamieszkania GLOBAL

    Katowice

    • 850 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Szukasz mieszkania w centrum Katowic, które obok wysokiego standardu oferuje po prostu wygodę na co dzień? To wnętrze zaprojektowano z głową, dbając o bardzo funkcjonalny układ i d...

  • Mieszkanie Katowice Giszowiec ul. Wojciecha

    Katowice » Giszowiec » ul. Wojciecha

    • 425 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Eastate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w Katowickim GiszowcuLOKALIZACJA:Giszowiec to spokojna, zielona dzielnica, która wyróżnia się unikalną, historyczną zabud...

  • Mieszkanie Katowice Giszowiec, Wojciecha
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Giszowiec, Wojciecha

    Katowice

    • 425 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Eastate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w Katowickim Giszowcu LOKALIZACJA: Giszowiec to spokojna, zielona dzielnica, która wyróżnia się unikalną, historyczną z...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice, ks. Franciszka Blachnickiego
    1 / 11
    Mieszkanie Katowice Bogucice, ks. Franciszka Blachnickiego

    Katowice

    • 439 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w Katowicach przy ul. Blachnickiego o powierzchni 61,02 m. Mieszkanie usytuowane w budynku 10-piętrow...

  • Mieszkanie Katowice Panewniki, Panewnicka
    1 / 9
    Mieszkanie Katowice Panewniki, Panewnicka

    Katowice

    • 470 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w zielonych Panewnikach LOKALIZACJA: Ul. Panewnicka w Katowicach znajduje się w spokojnej dzielnicy Ligota-Panewniki, k...

  • Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia

    Katowice

    • 1 500 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Katowice, Osiedle Tysiąclecia, ul. Piastów. Oferujemy do wynajęcia kawalerkę z balkonem, zlokalizowaną w Katowicach przy ul. Piastów - blisko przystanki komunikacji miejskiej. Nie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Katowice Panewniki ul. Panewnicka

    Katowice » Ligota-Panewniki » ul. Panewnicka

    • 470 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w zielonych PanewnikachLOKALIZACJA:Ul. Panewnicka w Katowicach znajduje się w spokojnej dzielnicy Ligota-Panewniki, która...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice, Nadgórników
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Bogucice, Nadgórników

    Katowice

    • 2 880 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 19 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 10 piętro

    (English version below) Szanowni Państwo, międzynarodowa agencja nieruchomości Keller Williams ma przyjemność przedstawić jeden z najciekawszych apartamentów na polskim rynku. Ł...

  • Mieszkanie Katowice, Fitelberga
    1 / 11
    Mieszkanie Katowice, Fitelberga

    Katowice

    • 1 044 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 9 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    To wyjątkowa propozycja dla wymagających osób, poszukujących połączenia elegancji, spokoju i prestiżu w jednym miejscu. Lokalizacja Na sprzedaż oferujemy przestronny, elegancki ap...

  • 2 pokoje, taras, miejsce postojowe, Kępowa 52
    1 / 9
    2 pokoje, taras, miejsce postojowe, Kępowa 52

    Katowice

    • 2 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe mieszkanie z tarasem i miejscem postojowym przy ulicy Kępowej 52 w Katowicach. Nieruchomość: Powierzchnia 48 m2. Parter z tarasem...

  • NAJEM OKAZJONALNY NA GISZOWCU - OD ZARAZ
    1 / 4
    NAJEM OKAZJONALNY NA GISZOWCU - OD ZARAZ

    Katowice

    • 3 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Mieszkanie - trzy pokojowe + odrębna, widna kuchnia, łazienka z ubikacją i dwa przedpokoje, balkon , miejsce postojowe. Wygodne, przestronne, wszystkie pomieszczenia są dobrze roz...

  • Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała
    1 / 14
    Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała

    Katowice

    • 1 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    KATOWICE DĄBRÓWKA MAŁA UL. PRZEDWIOŚNIE - KAWALERKA DO WYNAJĘCIA! W ofercie wynajmu mieszkanie o powierzchni 26 m2 w świetnie skomunikowanej części Katowic. Mieszkanie składa s...

  • Mieszkanie Katowice Koszutka, Nadgórników
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Koszutka, Nadgórników

    Katowice

    • 1 449 877 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 15 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Luksusowy apartament z ogrodem | NOHO N14 | ul. Nadgórników, Katowice Na sprzedaż wyjątkowy, 5-pokojowy apartament z największym ogrodem w całej inwestycji NOHO N1...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście, Ks. Piotra Skargi
    1 / 9
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Ks. Piotra Skargi

    Katowice

    • 2 163 462 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 17 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 12 piętro

    Atrakcyjna inwestycja mieszkaniowa położona w centrum Katowic, łącząca nowoczesną architekturę, funkcjonalne rozwiązania oraz wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. Zak...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Wczasowa
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Wczasowa

    Katowice

    • 2 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie dostępne od 1 czerwca 2026 roku Katowice - Ligota ul. Wczasowa - bardzo ciekawa oferta. Mieszkanie do wynajęcia z opcją korzystania z ogrodu oraz miejsca parkingowe...

  • Mieszkanie Katowice Szopienice
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Szopienice

    Katowice

    • 339 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KATOWICE KANTORÓWNY - w ofercie sprzedaży duże, wysokie, klimatyczne mieszkanie na 3 kondygnacji o powierzchni 68 m2 w zadbanej, prywatnej ładnej kamienicy z CO. Kamienica jest mo...

  • Mieszkanie Katowice Kokociniec, Ligocka
    1 / 6
    Mieszkanie Katowice Kokociniec, Ligocka

    Katowice

    • 502 471 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PROMOCJA: Oszczędź 55 831 zł! Mieszkanie dla rodziny na Stacji Ligockiej. 3 pokoje 45,8m2 przedpokój - 7,4m2 łazienka - 3,7m2 salon + kuchnia 16,5m2 pokój - 10m2 pokój- 7,9m2...

  • Mieszkanie Katowice Dolina Trzech Stawów, Szybowcowa
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Dolina Trzech Stawów, Szybowcowa

    Katowice

    • 1 190 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 13 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam ofertę sprzedaży Apartamentu w Katowicach - Dolina Trzech Stawów - FRANCUSKA PARK ul. Szybowcowa. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim i składa się z: - Duży pr...