• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Katowice

(207)
  • Mieszkanie Katowice, Krakowska
    1 / 8
    Mieszkanie Katowice, Krakowska

    Katowice

    • 156 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37 m w zadbanej kamienicy przy u...

  • 37m2 LIGOTA CENTRUM - WOLNE OD 15 KWIETNIA
    1 / 13
    37m2 LIGOTA CENTRUM - WOLNE OD 15 KWIETNIA

    Katowice

    • 1 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    słoneczne 2 niezależne, umeblowane pokoje, - TV, balkon - przedpokój - kuchnia (meble, piec, lodówka, naczynia) - łazienka (wanna, umawalka, WC, pralka) - CO i gaz z sieci, ciepła...

  • Wynajmę mieszkanie z balkonem 49m2 Os. Tysiąclecia Katowice
    1 / 9
    Wynajmę mieszkanie z balkonem 49m2 Os. Tysiąclecia Katowice

    Katowice

    • 2 100 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę mieszkanie z balkonem 49m2 Os. Tysiąclecia Katowice Do wynajęcia od właściciela Blisko Parku Śląskiego Szybki dojazd do centrum Katowic komunikacją (tramwaje, autobusy) j...

  • Wynajmę mieszkanie w Katowicach ul. Adamskiego
    1 / 9
    Wynajmę mieszkanie w Katowicach ul. Adamskiego

    Katowice

    • 1 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Wynajmę ładne umeblowane mieszkania o powierzchni 54,5 m² na siódmym piętrze w bloku z windą przy ulicy Adamskiego w Katowicach. Mieszkanie składa się: -dużego pokój z wyjściem na...

  • 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Bogucice.
    1 / 5
    3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Bogucice.

    Katowice

    • 409 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 60,85 m², położone na 2 piętrze w zadbanym bloku z windą przy ul. Wajdy w Katowicach. Lokal idealny zarówno dla rodziny, jak i inwestyc...

  • 2 przestronne pokoje blisko ŚUM
    1 / 8
    2 przestronne pokoje blisko ŚUM

    Katowice

    • 2 100 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie składające się z dwóch niezależnych pokoi, dużej widnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Lokal znajduje się w zadbanym...

  • Sprzedam mieszanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Sprzedam mieszanie 4 pokojowe

    Katowice

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie na Giszowcu na ul. Kolistej 4 piętro blok bez windy. 60m2 4 pokoje, kuchnia, łazienka, i osobna ubikacja. 2 balkony. Do mieszkania przynależą 2 piwnicę. Więce...

  • Mieszkanie w CENTRUM miasta! Gotowe na już! 0% PCC
    1 / 6
    Mieszkanie w CENTRUM miasta! Gotowe na już! 0% PCC

    Katowice

    • 809 776 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, LOKAL nr 23.26 /pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1578/78/OI / m-ce parkingowe w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Katowice Panewniki ul. Bałtycka

    Katowice » Ligota-Panewniki » ul. Bałtycka

    • 645 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować przytulne, nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem w zielonych Katowickich Panewnikach.LOKALIZACJA:Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spokoj...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 818 059 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 579 025 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 671 422 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 642 135 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 798 762 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 11 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 870 873 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 675 125 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 528 338 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 837 726 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 587 404 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 498 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie trzypokojowe plus kuchnia i piwnica
    1 / 7
    Mieszkanie trzypokojowe plus kuchnia i piwnica

    Katowice

    • 369 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Jasne i gotowe do zamieszkania trzy pokojowe mieszkanie z balkonem – ul. Przedwiośnie 14 Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie, położone na 4. piętrze w niskim, cztero...