• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem Katowice

(50)
  • 2 pokoje z balkonem w centrum - Kościuszki 31b
    1 / 5
    2 pokoje z balkonem w centrum - Kościuszki 31b

    Katowice

    • 1 950 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem blisko centrum miasta, ul. Kościuszki 31b w Katowicach. -Nieruchomość- Powierzchnia 26 m2. Piętro 2. Ogrzewani...

  • Wynajmę kawalerkę z klimatyzacją oś.Tysiąclecia Katowice
    Wynajmę kawalerkę z klimatyzacją oś.Tysiąclecia Katowice

    Katowice

    • 1 650 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Wynajmę komfortowo wyposażoną kawalerkę na oś,Tysiaclecia w Katowicach. Mieszkanie składa sie z dużego salonu z balkonem, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju i garderoby/schow...

  • Przestronne i jasne mieszkanie z balkonem Bażantów
    1 / 12
    Przestronne i jasne mieszkanie z balkonem Bażantów

    Katowice

    • 2 090 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia przyjemne mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Bażantów. Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku. Na powierzchnię składa się: kompaktowy, w...

  • Mieszkanie Katowice Piotrowice, Żurawia
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Piotrowice, Żurawia

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    FUNKCJONALNE MIESZKANIE 3 POKOJOWE DOSTĘPNE OD 01 CZERWIEC 2026 Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia położonego w Katowicach, Piotrowicach przy ulicy Żurawia. To słonec...

  • Kawalerka z komórką - Armii Krajowej 50, Piotrowic
    1 / 9
    Kawalerka z komórką - Armii Krajowej 50, Piotrowic

    Katowice

    • 1 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-28! Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka z dostępem do komórki lokatorskiej w bloku przy ul. Armii Krajowej 50 w Katowicach. -Nieruchomość- Powier...

  • Jasna nowoczesna kawalerka, Zarębskiego 7
    1 / 8
    Jasna nowoczesna kawalerka, Zarębskiego 7

    Katowice

    • 900 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka w dobrej lokalizacji przy ulicy Zarębskiego 7. Nieruchomość: Powierzchnia 17 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: Bud...

  • Przestronne 80 m² w kamienicy
    Przestronne 80 m² w kamienicy

    Katowice

    • 2 200 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz przestronnego mieszkania na wynajem? Lubisz tradycyjne kamienice z powiewem nowoczesności? Mieszkanie o powierzchni 80 m², zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. K...

  • Studio po remoncie | Centrum | Pierwszy wynajem
    1 / 13
    Studio po remoncie | Centrum | Pierwszy wynajem

    Katowice

    • 1 380 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze zabytkowej kamienicy. Lokal przeszedł generalny remont w przygotowaniu do pierwszego wynajmu. Wnętrze zostało wykończone w wysokim standar...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka w ścisłym centrum

    Katowice

    • 1 790 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronną kawalerkę położoną w doskonałej lokalizacji - Katowice, ul. Rynek 8. Zostań pierwszym najemcą po generalnym remoncie! Wejście zabezpieczone bram...

  • 3 pokoje | Dębowe Tarasy | komórka | garaż
    1 / 5
    3 pokoje | Dębowe Tarasy | komórka | garaż

    Katowice

    • 3 100 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalne, nowocześnie urządzone 3-pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku 20c z...

  • Mieszkanie Katowice
    Mieszkanie Katowice

    Katowice

    • 1 300 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę położoną w Katowicach przy ul. Strzeleckiej. Mieszkanie o powierzchni 24 m2 znajduje się na pierwszym piętrze. Mieszkanie umeblowane posiada niezbędne AGD w k...

  • Do wynajęcia 2 pokojowe /Oddzielna kuchnia 44m2 /Po remoncie

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, położone przy ul. Bohaterów Monte Cassino  w Katowicach (dzielnica Zawodzie, blisko centrum...

  • Tomasza 5, Brynów, jasne studio, pet friendly
    1 / 9
    Tomasza 5, Brynów, jasne studio, pet friendly

    Katowice

    • 1 150 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Tomasza 5 w Katowicach, przyjazne dla zwierząt! Nieruchomość: Powierzchnia 20 m2. II piętro. Ogrzewanie elektryc...

  • Wynajmę jasną kawalerkę pet friendly, Lipowa 5
    1 / 10
    Wynajmę jasną kawalerkę pet friendly, Lipowa 5

    Katowice

    • 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Lipowej 5. Nieruchomość: Powierzchnia 37 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: W najbliższej okolic...

  • Mieszkanie Katowice, Warmińska
    1 / 13
    Mieszkanie Katowice, Warmińska

    Katowice

    • 1 750 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy do wynajęcia wygodne, jasne i przestronne mieszkanie po remoncie, usytuowane na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku. Układ mieszkania: - dwa przestronne pokoje (częścio...

  • Do wynajęcia komfortowa kawalerka - Zarębskiego 7
    1 / 6
    Do wynajęcia komfortowa kawalerka - Zarębskiego 7

    Katowice

    • 1 080 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Zarębskiego 7 w Katowicach. -Nieruchomość- Powierzchnia 17 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- W pobliż...

  • Mieszkanie 38m² po remoncie 2pokoje do wynajecia
    1 / 8
    Mieszkanie 38m² po remoncie 2pokoje do wynajecia

    Katowice

    • 2 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam . Mieszkanie 38m w bloku na parterze po remoncie czeka na nowego najemcę Kuchnia wyposażona w zmywarkę piekarnik i kuchenkę gazową . W pokoju telewizor z możliwością podłącze...

  • Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia

    Katowice

    • 1 500 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Katowice, Osiedle Tysiąclecia, ul. Piastów. Oferujemy do wynajęcia kawalerkę z balkonem, zlokalizowaną w Katowicach przy ul. Piastów - blisko przystanki komunikacji miejskiej. Nie...

  • 2 pokoje, taras, miejsce postojowe, Kępowa 52
    1 / 9
    2 pokoje, taras, miejsce postojowe, Kępowa 52

    Katowice

    • 2 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe mieszkanie z tarasem i miejscem postojowym przy ulicy Kępowej 52 w Katowicach. Nieruchomość: Powierzchnia 48 m2. Parter z tarasem...

  • NAJEM OKAZJONALNY NA GISZOWCU - OD ZARAZ
    1 / 4
    NAJEM OKAZJONALNY NA GISZOWCU - OD ZARAZ

    Katowice

    • 3 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Mieszkanie - trzy pokojowe + odrębna, widna kuchnia, łazienka z ubikacją i dwa przedpokoje, balkon , miejsce postojowe. Wygodne, przestronne, wszystkie pomieszczenia są dobrze roz...