• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem Katowice

(50)
  • 3 pokojowe mieszkanie, Katowice centrum
    1 / 9
    3 pokojowe mieszkanie, Katowice centrum

    Katowice

    • 1 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pókoje mieszkanie, Katowice centrum ulica Mariacka. Umowa na dulgie okresie od 1-2 lata. Gaz ogrzewania . Niestandardowy sipalni. Kuchnia ogromne 19 m2 Może być dla pracowników,...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Żeromskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Katowice Ligota, Żeromskiego

    Katowice

    • 1 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 59,35 m2 usytuowane na 3 piętrze w 4 - piętrowym budynku przy ulicy Żeromskiego w Katowicach na Ligocie. Budynek wybudowany w 2014 roku...

  • Mieszkanie klimatyzowane urządzone 3 pokoje 65 m2
    1 / 15
    Mieszkanie klimatyzowane urządzone 3 pokoje 65 m2

    Katowice

    • 2 700 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Klimatyzowane mieszkanie wynajmę bez poredników w Piotrowicach super komfortowe w pełni urządzone i wykończone 65 m2 z osobnm WC i balkonem .Mieszkanie jest na 4 piętrze .Salon ok...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 13
    Wynajmę mieszkanie

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia bez pośredników lokal mieszkalny z centralnym ogrzewaniem miejskim do aranżacji i umeblowania według własnego uznania. Wynajem wraz z miejscami parkingowymi w cenie -...

  • Do wynajęcia 2 pokojowe /Oddzielna kuchnia 44m2 /Po remoncie
    1 / 8
    Do wynajęcia 2 pokojowe /Oddzielna kuchnia 44m2 /Po remoncie

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, położone przy ul. Bohaterów Monte Cassino  w Katowicach (dzielnica Zawodzie, blisko centrum...

  • Wynajem Katowice– 2 pokoje przy Spodku | Koszutka, 40 m², po remo...

    Katowice

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie 40 m² – Katowice, Spodek / Koszutka – po remoncie! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m², po generalnym remoncie, w świetnej lokalizacji – al...

  • Katowice, Załęska 37A. Do wynajęcia kawalerka.
    1 / 4
    Katowice, Załęska 37A. Do wynajęcia kawalerka.

    Katowice

    • 1 600 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    AKTUALNE !! Katowice, ul. Załęska 37A, styk dzielnic Brynów, Śródmieście, St. Ligota obok kop. "Wujek". Na osiedlu w bloku na 2 piętrze do wynajęcia mieszkanie 27 m2 : duży pokój,...

  • Katowice Ochojec 120m2 na biura lub.usługi 3500zł
    1 / 14
    Katowice Ochojec 120m2 na biura lub.usługi 3500zł

    Katowice

    • 3 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia w Katowicach Ochojcu przy głównej drodze pomieszczenia o pow.120m2 na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy mogące być wykorzystane na działalność gospodarczą . Nieruchomo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę pokój blisko UE i UŚ, K-ce Zawodzie, Boh. Monte Cassino

    Katowice

    • 699 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia miejsce w 2-osobowym pokoju w 2-pokojowym mieszkaniu wynajmowanym przez studentów. Oferta dotyczy pokoju mniejszego bez dostępu do balkonu. Mieszkanie w blo...

  • wynajmę całe poddasze - Katowice - obok Rynku
    wynajmę całe poddasze - Katowice - obok Rynku

    Katowice

    • 3 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Wynajmę całe poddasze w kamienicy w centrum Katowic. Tylko długookresowo - minimalnie na 5 lat. Kamienica w ścisłym centrum, 100 m od Rynku, 50 m od Mariackiej, 300 m od Galerii...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie do wynajęcia w domu wolnostojącym l

    Czeladź

    • 1 700 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia piętro domu o powierzchni 140 m2, z niezależnym, oddzielnym wejściem z podwórza. Dom umeblowany i wyposażony. Opis pomieszczeń: salon z kominkiem i wyjśc...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Chorzów » Centrum

    • 1 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    FSK Development Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Chorzów

    • 1 400 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów » Chorzów Batory

    • 1 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    FSK Development Polska
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 13
    Wynajmę mieszkanie

    Mysłowice

    • 1 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Wynajmę mieszkanie 45m2. Dwa pokoje, kuchnia , łazienka, balkon. Po remoncie. Umeblowane. Lodówka, pralka. Telewizor, Ogrzewanie miejskie. Tylko dla niepalących. Wynajem okazjona...

  • Pokój z kuchnią, 30m2, Chorzów II.
    1 / 8
    Pokój z kuchnią, 30m2, Chorzów II.

    Chorzów

    • 850 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferta dotyczy wynajmu pokoju z kuchnią wraz z prysznicem, toaleta jest osobna na korytarzu tylko dla tego mieszkania ale istnieje możliwość podłączenia WC w mieszkaniu. Mieszkanie...

  • Kawalerka Chorzów 37,80 m2
    1 / 8
    Kawalerka Chorzów 37,80 m2

    Chorzów

    • 1 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37,80 m2 położone na drugim piętrze Chorzowskiej kamienicy przy ul. Św. Kingi. Mieszkanie składa się z dużego pokoju głównego, widne...

  • Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego

    Chorzów

    • 1 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Chorzowa Polecam do wynajmu mieszkanie o powierzchni 40 m2 na 1 piętrze 3-piętrowej kamienicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum, składające się z 1...

  • Przytulne mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Przytulne mieszkanie 2 pokojowe

    Sosnowiec

    • 1 400 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przytulne mieszkanie w kamienicy na 4 p./5 ulica monitorowana 24h.w pobliżu urzędu miasta. Winda Mieszkanie jest atrakcyjne , ma półokrągły pokój sypialnia około 20 m2 , z 2 okna w...

  • Wynajmę kawalerkę przyjazną dla zwierząt Kukułek18
    1 / 9
    Wynajmę kawalerkę przyjazną dla zwierząt Kukułek18

    Sosnowiec

    • 1 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: *Do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Kukułek 18 *Powierzchnia 20 m2 *Parter *Ogrzewanie elektryczne *Przeznaczone dla 1-2 osób *Ogrzewanie elektryczne *Przyjazne...

  • Sosnowiec, Pogoń, mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Sosnowiec, Pogoń, mieszkanie na wynajem

    Sosnowiec

    • 1 100 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w Sosnowcu (Pogoń) na ulicy Czeladzkiej o pow. ok. 35m2. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, widnej kuchni, przedpokoju, oraz łazienki ra...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Fitznerów
    1 / 13
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Fitznerów

    Siemianowice Śląskie

    • 1 400 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Okazja! Polecamy do wynajmu przytulne mieszkanie o powierzchni 20 m2 położone na wysokim parterze 3-piętrowego budynku przy ulicy Fitznerów w centrum Siemianowic Śląskich, składają...

  • Sosnowiec, Centrum, atrakcyjna kawalerka
    1 / 9
    Sosnowiec, Centrum, atrakcyjna kawalerka

    Sosnowiec

    • 1 690 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w Sosnowcu w pobliżu kina „Helios” na ulicy Modrzejowskiej o pow. ok. 37 m2. Mieszkanie składa się z pokoju z wydzieloną częścią sypial...

  • 3 pokojowe mieszkanie 80m2 po remoncie w kamienicy
    3 pokojowe mieszkanie 80m2 po remoncie w kamienicy

    Sosnowiec

    • 2 999 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w kamienicy w Sosnowcu przy ulicy Orląt Lwowskich 23. Wymienione okna, wyposażona kuchnia, mieszkanie po remoncie. Gotowe do wynajęcia. Na par...

  • Świdra 15, mini kawalerka przyjazna dla zwierząt
    1 / 6
    Świdra 15, mini kawalerka przyjazna dla zwierząt

    Chorzów

    • 600 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia mini kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Świdra 15. Nieruchomość: Powierzchnia 15 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Idealne na studenta lub osoby...

  • Mieszkanie Sosnowiec Pogoń, Legnicka
    1 / 15
    Mieszkanie Sosnowiec Pogoń, Legnicka

    Sosnowiec

    • 1 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń ul. Legnicka. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń przy ul. Legnickiej. Nieruchomość o...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Hermana Wróbla
    1 / 15
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Hermana Wróbla

    Siemianowice Śląskie

    • 2 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Polecamy na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 4 piętrze 8-piętrowego bloku przy ulicy Wróbla w Siemianowicach Śląskich. Blok ocieplony z zamontowanym...

  • Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego

    Chorzów

    • 1 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na parterze 2-piętrowej, zadbanej kamiennicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum. Mieszkanie składa się z 2...

  • Funkcjonalne studio pet friendly, Cmentarna 30
    1 / 7
    Funkcjonalne studio pet friendly, Cmentarna 30

    Chorzów

    • 1 100 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt mieszkanie przy ul. Cmentarnej 30 w Chorzowie. Nieruchomość: Powierzchnia 18 m2. 3 piętro. Elektryczne ogrzewanie. Lokalizacja;...

  • Kawalerka na wynajem
    1 / 9
    Kawalerka na wynajem

    Chorzów

    • 1 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę w Chorzowie Batorym przy ul. Kochanowskiego na 1 piętrze niecałe 40m2 w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie po generalnym remoncie nie umeblowane ( nowa duża szafa w pr...

  • Mała, ale sprytna! Wykorzystany każdy cm!
    1 / 15
    Mała, ale sprytna! Wykorzystany każdy cm!

    Mysłowice

    • 1 090 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Jeśli szukasz mieszkania "bez ściemy" – kompaktowego, ale urządzonego z głową – to trafiłeś idealnie. To 15,7 m2 czystej funkcjonalności na wysokim parterze Tutaj nie płacisz za pu...

  • Mieszkanie od zaraz Sosnowiec Milowice
    1 / 6
    Mieszkanie od zaraz Sosnowiec Milowice

    Sosnowiec

    • 1 600 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia Sosnowiec, Milowice. WOLNE OD RAZU Do wynajęcia, mieszkanie w Sosnowcu (Milowice, ul. Kapliczna ) o powierzchni 38m2 - Mieszkanie, znajduje się na 2 pięt...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie, Władysława Łokietka
    1 / 9
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie, Władysława Łokietka

    Siemianowice Śląskie

    • 2 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    NAJEM OKAZJONALNY Polecamy do wynajmu apartament o powierzchni 41,88 m2 położony na parterze 3-piętrowego nowo wybudowanego budynku w Siemianowicach Śląskich na Bytkowie, składając...

  • Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego

    Chorzów

    • 1 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na 1 piętrze 2-piętrowej, zadbanej kamiennicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum. Mieszkanie składa się z...

  • Kawalerka przyjazna dla zwierząt- Cmentarna 26
    1 / 9
    Kawalerka przyjazna dla zwierząt- Cmentarna 26

    Chorzów

    • 1 200 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Cmentarnej 26 w Chorzowie. Nieruchomość: Powierzchnia 20 m2. Parter. Kamienica. Ogrzewanie ele...

  • Duża kawalerka z aneksem sypialnianym- Pułaskiego
    1 / 8
    Duża kawalerka z aneksem sypialnianym- Pułaskiego

    Chorzów

    • 1 260 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronna kawalerka z aneksem sypialnianym i osobną, dużą kuchnia przy ulicy Pułaskiego 19 w Chorzowie. Nieruchomość: Powierzchnia 34 m2. Piętro 1 w...

  • Armii Krajowej 108, Batory, funkcjonalna kawalerka
    1 / 9
    Armii Krajowej 108, Batory, funkcjonalna kawalerka

    Chorzów

    • 1 250 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Armii Krajowej 108 w Chorzowie. Nieruchomość: Powierzchnia 42 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: W n...

  • Kawalerka w centrum, pet friendly - Cmentarna 26
    1 / 7
    Kawalerka w centrum, pet friendly - Cmentarna 26

    Chorzów

    • 1 200 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia studio przyjazne dla zwierząt - ul. Cmentarna 26 w Chorzowie, blisko centrum. -Nieruchomość- Powierzchnia 17 m2. Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. Możliw...

  • Funkcjonalne studio, pet-friendly - Cmentarna 26
    1 / 9
    Funkcjonalne studio, pet-friendly - Cmentarna 26

    Chorzów

    • 1 300 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Cmentarna 26 w Chorzowie. -Nieruchomość- Powierzchnia 20 m2. 1 piętro. Ogrzewanie elektryczne. M...

  • Kawalerka z komórką  - Chodkiewicza 14, Batory
    1 / 10
    Kawalerka z komórką - Chodkiewicza 14, Batory

    Chorzów

    • 1 100 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronna kawalerka przy ulicy Chodkiewicza 14. Nieruchomość: Powierzchnia 33 m2. Piętro 3. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: Miejsce doskonale sko...