• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w kamienicy Łódź

(34)
  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 41 m² – 1. piętro Do sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m², idealne dla pary lub singla. Układ pomieszczeń: -salon (kanapa/łóżko, stolik, kilka...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Kościuszki

    Łódź

    • 679 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 659 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, 120,1 m2, 7 pokoi (z możliwością przearanżowania). Mieszkanie nie wymaga praktycznie żadnych nakładów finansowych pod wynajem dla 7 osób. Opiek...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Polesie, Ludwika Zamenhofa
    1 / 14
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Polesie, Ludwika Zamenhofa

    Łódź

    • 589 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy sześciopokojowe mieszkanie inwestycyjne położone na trzecim piętrze trzypiętrowej kamienicy położonej przy ul. Zamenhofa 17, w niewielkiej odległości od ul. Piotrkowskiej...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Śródmieście Śródmieście, Jana Kilińskiego
    1 / 4
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Śródmieście Śródmieście, Jana Kilińskieg...

    Łódź

    • 359 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie z duszą położone na pierwszym piętrze zadbanej i wyremontowanej kamienicy w pobliżu skrzyżowania ulic Kilińskiego i Narutowicza. Mieszk...

  • Sprzedam Mieszkanie 13 m2, Lodz
    1 / 2
    Sprzedam Mieszkanie 13 m2, Lodz

    Łódź

    • 90 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Proszę skladac oferty na e-mail Sprzedam Mieszkanie, kawalerke 13 m2, pokoj, kuchnia, przedpokoj i lazienka w centrum Lodzi, blisko Galerii Lodzkiej, na 3-cim piętr...

  • Kawalerka na Sprzedaz, 13 m2, Lodz
    1 / 4
    Kawalerka na Sprzedaz, 13 m2, Lodz

    Łódź

    • 89 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 6 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Proszę skladac oferty na e-mail Mieszkanie na sprzedaż bezpośrednio w Lodzi, 13 m2, w kamienicy na 3-cim piętrze, pokój, kuchnia i łazienka, pokój z widokiem na ulice, na podłodze...

  • Polesie 2 pokojowe w prywatnej kamienicy 1 piętro gaz
    1 / 11
    Polesie 2 pokojowe w prywatnej kamienicy 1 piętro gaz

    Łódź

    • 35 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Polecam Państwu niewłasnościowe mieszkanie w kamienicy na Polesiu. Powierzchnia 45mkw, 2 pokoje, kuchnia,wc, przedpokój. Usytuowane na pierwszym pietrze w oficynie. Okna plastikow...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska

    Łódź » Śródmieście » ul. Piotrkowska

    • 1 299 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 6 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowy lokal 206 m2 przy ul. Piotrkowskiej 121 | Winda | Cisza | PotencjałNa sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni 206 m2, położona na 3 piętrze reprezentacyjnej kamieni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mikro kawalerke 14m2
    Sprzedam mikro kawalerke 14m2

    Łódź

    • 135 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 9 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mam do sprzedania mikro kawalerke ok 14m2, znajdującą się na drugim piętrze. Lewa oficyna. Brama zamykana na pilota. Klatka zamykana (Nowe przeszklone do połowy drzwi). Domofon. Da...

  • Akrakcyjna kawalerka w centrum Łodzi
    1 / 8
    Akrakcyjna kawalerka w centrum Łodzi

    Łódź

    • 1 100 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia atrakcyjną kawalerkę w Centrum Łodzi na ul. Wróbla. Ogromnym atutem mieszkania są bardzo niskie koszty utrzymania (opłaty administracyjne). Mieszkanie jest na...

  • Okazja !!! kawalerka w kamienicy - blisko UM

    Łódź

    • 199 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 9 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe studio o powierzchni 22,33 m², zlokalizowane w Łodzi przy Uniwersytecie Medycznym — idealne...

  • Wynajme pokój Pani
    1 / 4
    Wynajme pokój Pani

    Łódź

    • 300 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajme 1pokój z 3 w kamienicy 3 piętrowej przy manu fakturze wszystkie wygody w pierwszym pokoju mieszka pani nie konfliktową pracująca cały dzień niema jej w domu niskie opłaty

  • SPRZEDANE m2 na flipa, dla pary, studenta, na wynajem Łódź
    1 / 16
    SPRZEDANE m2 na flipa, dla pary, studenta, na wynajem Łódź

    Łódź

    • 295 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    SPRZSEDANA kawalerka o pow.39m² – możliwość adaptacji na M3 – Centrum Łodzi! Na sprzedaż duża kawalerka o powierzchni ponad 39,27m2 m², położona w centrum Łodzi, w kamienicy na 2....

  • Mieszkanie/lokal na sprzedaż w kamienicy Łódź Bałuty
    Mieszkanie/lokal na sprzedaż w kamienicy Łódź Bałuty

    Łódź

    • 190 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Tylko u nas. NOWA CENA. MIESZKANIE/LOKAL/BIURO/SALON Łódź Bałuty Na sprzedaż inwestycyjne mieszkanie pod wynajem? Lokal usługowy, salon kosmetyczny? A może Twoje nowe biuro? Sam...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 440 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 230 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 159 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 3 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 287 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Pabianice, Zamkowa
    1 / 7
    Mieszkanie Pabianice, Zamkowa

    Pabianice

    • 290 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 2 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta Sprzedaży Mieszkania w Pabianicach przy ulicy Zamkowej o powierzchni 108m2, zlokalizowanego w kamienicy na 1 piętrze. Cena ofertowa 290 000 złotych, sprawia, że jest to atr...

  • Mieszkanie Pabianice
    Mieszkanie Pabianice

    Pabianice

    • 559 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 130 m2 w kamienicy w centrum miasta. Położone na trzecim piętrze w kamienicy. Obecnie funkcjonuje jako dwa niezależne lokale: - pierwszy l...