• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Łódź

(44)
  • 72m² PRESTIŻU. 2 ŁAZIENKI. TWÓJ FORT KNOX
    1 / 16
    72m² PRESTIŻU. 2 ŁAZIENKI. TWÓJ FORT KNOX

    Łódź

    • 799 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nie szukasz po prostu mieszkania. Szukasz standardu, który nadąży za Twoim tempem życia. Prezentujemy 75,33 czystej formy i funkcjonalności na jednym z najbardziej zadbanych i bezp...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Stanisława Czernika

    Łódź » Widzew » ul. Czernika

    • 349 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Widzew. Lokal 2 pokojowy o powierzchni użytkowej 45 metrów, w pełnym rozkładzie z dużym balkonem typu loggia. Mieszkanie usytuowane w...

  • Mieszkanie Łódź Karolew ul. Wileńska

    Łódź » ul. Wileńska

    • 330 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe położone w dzielnicy Karolew na parterze w nikim bloku. Mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 33,50 metrów. Lokal przeszedł c...

  • Mieszkanie Łódź Karolew ul. Wileńska

    Łódź » ul. Wileńska

    • 330 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Łódź Karolew ul. Wileńska

    Łódź » ul. Wileńska

    • 330 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Łódź Karolew ul. Wileńska

    Łódź » ul. Wileńska

    • 330 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Łódź Karolew ul. Wileńska

    Łódź » ul. Wileńska

    • 330 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Łódź Śródmieście rynek pierwotny ul. Wólczańska

    Łódź » Śródmieście » ul. Wólczańska

    • 426 360 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe mieszkanie 38,76 m² w sercu Łodzi - Śródmieście | Inwestycja „Accanto”Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w prestiżowej inwestycji Accanto przy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, Żwirki
    1 / 12
    Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, Żwirki

    Łódź

    • 749 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Łodzi, w dzielnicy Łódź-Śródmieście, przy ulicy Żwirki. To przestronne mieszkanie znajduje się w eleganckiej kamienicy, któ...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty ul. Zgierska

    Łódź » Bałuty » ul. Zgierska

    • 270 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy nowoczesne dwupokojowe mieszkanie, które idealnie nadaje się dla studentów, par...

  • Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Łódź Bałuty
    1 / 13
    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Łódź Bałuty

    Łódź

    • 299 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Mam do zaoferowania rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 10 piętrze wieżowca z lat 70, w bliskim pobliżu Manufaktury, idealne dla pary lub singla. Prezentowana nierucho...

  • Design, Który Zapiera Dech. Apartament  Z Ogrodem
    1 / 16
    Design, Który Zapiera Dech. Apartament Z Ogrodem

    Łódź

    • 649 999 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Nowoczesne 3 pokoje | Pomorska 175 | 49 m²

    Łódź » ul. Pomorska

    • 510 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 409 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 3 pokoje | Pomorska 175 | 49 m² | Balkon | GarażJeśli szukasz mieszkania, które możesz wykończyć dokładnie tak, jak chcesz – ta oferta jest dla Ciebie. Funkcjonalne, 3-p...

  • PRZYJDŹ Z WALIZKAMI I ZAMIESZKAJ OD ZARAZ :)
    1 / 16
    PRZYJDŹ Z WALIZKAMI I ZAMIESZKAJ OD ZARAZ :)

    Łódź

    • 770 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Ofertę stanowi nowoczesne, jasne i przytulne mieszkanie na łódzkim Olechowie przy ul. Księcia Władysława Opolczyka. Mieszkanie usytuowan...

  • Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją
    1 / 8
    Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją

    Łódź

    • 2 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    owoczesne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Klimatyzacja | 5 piętro | Winda | Apartamentowiec Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie po świeżym remoncie, zlokalizowane na...

  • Gotowiec inwestycyjny | 5 pokoi | Centrum Łodzi

    Łódź » ul. Piotrkowska

    • 579 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Na sprzedaż gotowe mieszkanie inwestycyjne w centrum Łodzi, przygotowane pod wynajem na pokoje. Lokal jest w pełni umeblowany, dzięki czemu może generować dochód od pierwszego dnia...

  • 2 pokoje, klima, Piotrkowska Centrum
    1 / 11
    2 pokoje, klima, Piotrkowska Centrum

    Łódź

    • 2 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy do wynajęcia komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 46,3 m², położony na 3. piętrze budynku PANORAMA z 2020 roku przy ulicy Piotrkowskiej, w samym sercu...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Sobótki
    1 / 12
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Sobótki

    Łódź

    • 469 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym! Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,30 m2, położone na parterze blo...

  • Nowoczesne mieszkanie 39,5 m² | Wólczańska 158 | garaż
    1 / 10
    Nowoczesne mieszkanie 39,5 m² | Wólczańska 158 | garaż

    Łódź

    • 419 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Informacje podstawowe: - mieszkanie: 419 000 zł - taniej niż u Dewelopera o 45 000 zł - miejsce postojowe w hali garażowej: 55 000 zł - brak dodatkowych kosztów pośrednika - bez po...

  • Nowoczesne mieszkanie ulica 6-go Sierpnia | garaż

    Łódź » ul. Sierpnia

    • 530 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Nowoczesne mieszkanie w sercu Łodzi – ul. 6-go Sierpnia | 44 m² | 2 piętro | miejsce parkingoweNa sprzedaż oferuję jasne i funkcj...