• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Ząbkami

(497)
  • Ochota do nauki
    Ochota do nauki

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Do wynajęcia lokal 17 m2 przy ul. Spiskiej. Położony w cichej i spokojnej okolicy. Poleca się dla przyszłego magistra, doktoranta. Najmilej widziani studenci kierunków ścisłych (dl...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wyględów, Suwak
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wyględów, Suwak

    Warszawa

    • 5 100 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    3 POKOJE | 55,7 m² | MOKOTÓW - SUWAK 11 | 2021 | OD ZARAZ  ENGLISH BELOW | PET FRIENDLY Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,7 m², położone na...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola Odolany, Jana Kazimierza
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola Odolany, Jana Kazimierza

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesny apartament - 2 pokoje z loggią i miejscem postojowym w garażu - idealne dla singla lub pary, którzy chcą po prostu wejść i mieszkać. Standard Nowej Warszawy: Budynek p...

  • Mieszkanie na Solcu, ul. Fabryczna
    1 / 14
    Mieszkanie na Solcu, ul. Fabryczna

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    ul. Fabryczna | Solec | Warszawa Do wynajęcia umeblowane i częściowo wyposażone 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, przeszkloną loggią. Preferowany wynajem długoterminowy przyna...

  • Kawalerka do wynajecia
    1 / 3
    Kawalerka do wynajecia

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka na Bielanach 27 m do wynajęcia , kuchnia, łazienka ,pokój z balkonem, umeblowana ,dobra lokalizacja.

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Puławska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Puławska

    Warszawa

    • 2 550 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie przy ul Puławskiej zlokalizowane między Parkiem Morskie Oko a Parkiem Dreszera.  Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w bloku z windą. Składa się z dwóch...

  • Przytulna kawalerka na woli 29m2
    1 / 4
    Przytulna kawalerka na woli 29m2

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulna kawalerka na woli, młynów. Kawalerka ma 29m2, duży pokój, dwa przedpokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, balkon i spora piwnica. Mieszkanie jest umeblowane, s...

  • pokój na wynajem ładny, jasny, przestronny.
    1 / 13
    pokój na wynajem ładny, jasny, przestronny.

    Warszawa

    • 1 550 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 4 pokojowe, ciche, jasne pokoje oddzielne, zamykane na klucz. Wspólna duża i widna kuchnia z lodówką, płytą gazową, pralka. Dodatkowo kuchenka mikrofalowa, niezbędne nac...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Luksusowe 2 pokoje | Towarowa Square |
    1 / 8
    Luksusowe 2 pokoje | Towarowa Square |

    Warszawa

    • 4 950 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Do wynajęcia nowoczesny, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy, położony w prestiżowej inwestycji Towarowa Square przy ul. Prostej, w samym sercu biznesowego centrum Warszawy. M...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Jugosłowiańska
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Jugosłowiańska

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. Nieruchomość położona w doskonale skomunikowanej części Gocław...

  • Przytulna kawalerka przy Arkadii | Parking | Od 1.04
    1 / 10
    Przytulna kawalerka przy Arkadii | Parking | Od 1.04

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Odstąpię od 1 kwietnia przytulną, w pełni wyposażoną kawalerkę o powierzchni około 21 m² przy ul. Broniewskiego 22 (dwa przystanki od Galerii Westfield Arkadia). Mieszkałem tu pona...

  • Żoliborz/Sady Żoliborskie - umeblowana kawalerka, 20 m.
    1 / 12
    Żoliborz/Sady Żoliborskie - umeblowana kawalerka, 20 m.

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecamy DO WYNAJĘCIA umeblowaną, przytulną kawalerkę zlokalizowaną w dzielnicy Żoliborz/Sady Żoliborskie przy ulicy Broniewskiego, położoną na 2 piętrze w budynku 10 piętrowym z l...

  • Wynajmę mieszkanie 42m2
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie 42m2

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament Centrum Metro Daszyńskiego Płocka OPIS Do wynajęcia nowy, elegancki, 2 pokojowy apartament o powierzchni 42m, 1 piętro, winda. Idealny dla singla lub pary. Świetnie sko...

  • ✅Zobacz>>>4 pokoje na Śródmieściu✅
    1 / 11
    ✅Zobacz>>>4 pokoje na Śródmieściu✅

    Warszawa

    • 5 900 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia luksusowy, panoramiczny apartament przy Dworcu Gdańskim – Śródmieście/Muranów Do wynajęcia spektaularny, niezwykle przestronny i słoneczny apartament o powierzchni 12...

  • Luxury&Prestige&Cosmopolitan&Security 24/7
    1 / 8
    Luxury&Prestige&Cosmopolitan&Security 24/7

    Warszawa

    • 14 950 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Ekskluzywny apartament w Cosmopolitan – 27. piętro, spektakularny widok na Warszawę Wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowym wieżowcu Cosmopolitan Twarda 4, w samym sercu...

  • Nowoczesna kawalerka – komfort i prywatność BEZ PROWIZJI
    1 / 11
    Nowoczesna kawalerka – komfort i prywatność BEZ PROWIZJI

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia nowoczesna kawalerka położona przy ul. Domaniewskiej w Warszawie. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku, dopiero co oddanym do użytku – wszystko jest nowe, nieużywan...

  • Kawalerka Bliska Wola
    1 / 16
    Kawalerka Bliska Wola

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    PODSTAWOWE INFORMACJE Zapraszam do wynajmu kawalerki (25m2) z dużym balkonem przy ul. Kasprzaka w Warszawie. Mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania. Za dodatkową op...

  • Jasna kawalerka pet friendly, Jaworzniaków 8A
    1 / 8
    Jasna kawalerka pet friendly, Jaworzniaków 8A

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2025-08-01! Do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka w odnowionej kamiennicy przy ulicy Jaworzniaków 8 w Rembertowie. Nieruchomość: Powierzchnia 23m...

  • Nowe, granica Woli i Ochoty
    1 / 12
    Nowe, granica Woli i Ochoty

    Warszawa

    • 3 400 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Apartament 2 pokojowy 42 m2, 5p/6p, jednopoziomowy, z dużym balkonem, ekspozycja okien południowy wschód , komfortowo umeblowany, cichy. Wszystkie okna wychodzą na patio. Rozkład...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle, Czerwonego Krzyża
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle, Czerwonego Krzyża

    Warszawa

    • 7 752 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajmu lokal mieszkalny na zielonym, warszawskim Powiślu. Oferta w odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy. Doskonała lokalizacja, pełna infrastruktura miejska. Mieszkanie m...