• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 651)
  • Ząbki os. zamknięte 4 pokoje 60m2 + piwnica

    Ząbki

    • 410 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy do sprzedaży nietuzinkowe, wysokie, poddaszowe (bez skosów) mieszkanie zlokalizowane w podwarszawskich Ząbkach na zamkniętym osiedlu przy ul. Generała Maczka, położone na...

  • W-wa Bemowo 4 pokoje 74m2 + piwnica

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Polecamy do sprzedaży jasne, funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe położone na 3 piętrze w kameralnym bloku 3-piętrowym, zlokalizowane w zielonej części Bemowa (Je...

  • Mieszkanie w okolice Wrzesni, Goniczki

    Goniczki

    • 137 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Goniczki usytuowane są pare kilometrów od Wrzesni, niedaleko drogi 92. Mieszkanie (55m²) składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju i położona pod nią piwnica (22m²)...

  • Mieszkanie Łódź Górna ul. Makuszyńskiego

    Łódź » Górna » ul. Makuszyńskiego

    • 1 200 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze bloku przy ulicy Makuszyńskiego. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Opłaty: 1200 zł + 500 zł administracja + prąd, gaz...

  • Doskonała Okazja nowe mieszkanie, prosto od dewelopera!! Bez pods...

    Kraków

    • 552 957 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Doskonała okazja 2 pokoje mieszkanie prosto od dewelopera na Bronowicach! bez prowizji i pcc! Główne atuty nieruchomości: • doskona?a komunikacja z centrum • blisko?? komunik...

  • Dwupoziomowe mieszkanie 80.9m2 w atrakcyjnej lokalizacji na Żabiń...

    Kraków

    • 850 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 494 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie 80.9m2 w atrakcyjnej lokalizacji na Żabińcu! Główne atuty nieruchomości: • presti?owa lokalizacja • rozk?ad pomieszcze? • dobra ekspozycja na strony...

  • 2-pokojowe mieszkanie, gotowe do wejścia. Pełne wyposażenie, goto...

    Kraków

    • 485 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie, gotowe do wejścia. Pełne wyposażenie, gotowe pod najem. Prądnik Biały! Główne atuty nieruchomości: • rozkład pomieszczeń • w pełni wykończony lokal •...

  • Dwupokojowe mieszkanie. Prądnik Biały

    Kraków

    • 560 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję 2 pokojowe mieszkanie w budynku z 1999 roku z odnowioną elewacją. Nieruchomość złożona z: • pokój 14 m.kw • pokój 13 m.kw • kuchnia zamykana z oknem 9 m.kw • łazien...

Kraków

    • 485 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

Kraków

    • 850 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 494 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• 1 / 4
    Mieszkanie w centrum wrocławia blisko rynku pełna własność 96m2

    Wrocław

    • 750 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w centrum wrocławia blisko rynku sprzedam prywatnie dotacja do ogrzewania nowe okna ogólnie do remontu 3 pietro w budynku 4pietrowym wysokie 3,2m duże pokoje parking w p...

  • Sprzedam kawalerkę z meblami i agd

    Kraśnik

    • 210 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie po generalnym remoncie nie wymaga napraw budowlanych wolne od zaraz. Blisko las, brak okna w okno widok na obiekty sportowe, las i zieleń. Niski czynsz. Słoneczne i cie...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze rynek pierwotny ul. Szpakowa

    Kraków » Podgórze » ul. Szpakowa

    • 389 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o metrażu 41m2. Na mieszkanie składa się przedpokój, łazienka, sypialnia i pokój z aneksem kuchennym oraz balkon. Mie...

  • Sprzedam mieszkanie w nowym budownictwie z duzym ogrodkiem.

    Śrem

    • 340 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam bardzo atrakcyjne mieszkanie na parterze w nowym budownictwie na Jezioranach blisko jeziora, bez czynszu, częściowo umeblowane. Osiedle monitorowane. Miejsce parkingowe na...

  • Sprzedam mieszkanie blisko Galerii Kazimierz

    Kraków

    • 860 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 14 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe + oddzielna kuchnia + łazienka + duża piwnica Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Krakowa przy ulicy Blachnickiego 2 (wszędzie blisko: Galeria Kazimi...

  • Mieszkanie Andrychów

    Andrychów

    • 240 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie o pow. 36 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w niskim bloku przy ul. Lenartowicza w Andrychowie. Budynek ocieplony z nową elewacją. Zadbana i...

  • Mieszkanie Poznań Dębiec

    Poznań

    • 299 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, położone przy ul. Łozowej na Dębcu w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku...

  • Nowe mieszkanie na Stablowicach 2 pok 33,52m developerskie

    Wrocław

    • 310 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 9 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam nowe 2 pok 33,52 m mieszkanie w stanie developerskim,odebrane na 1p ,niski budynek z winda 4pietrowy przy ul.Lubomierskiej ,jest KW ,wydanie natychmiast po zaplacie ,od c...

  • Nowoczesne wysoki standard 3 sypialnie 2 łazienki

    Wrocław

    • 885 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 9 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z 3 sypialniami i 2 łazienkami o pow. 91m2. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 28m2 i wyjściem na balkon o pow. 9m2 - sypialni...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Narutowicza

    Łódź » Śródmieście » ul. Narutowicza

    • 1 900 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia wygodne przestronne 2 pokojowe mieszkanie na 5 piętrze bloku przy ulicy Narutowicza 8. W budynku nowa winda. Mieszkanie z dużym balkonem. Mieszkanie w pełni umeblow...