• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 618)
  • Ostatnie mieszkania w nowym budownictwie WARTO!

    Częstochowa

    • 452 300 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów ul. Bytnara

    Warszawa » Mokotów » ul. Bytnara

    • 679 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 17 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    [i] ARCHIWALNE ======== Starym Górnym Mokotowie ? W niskim domu, mieszkanie eleganckie z balkonem ! i oknami na zieleń Naprawdę świetna i wyjątkowa oferta ! Również jako...

  • Mieszkanie Kutno

    Kutno

    • 140 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | NOWA CENA!! Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 28,46m 2 przy ulicy krośniewickiej w Kutnie. Mieszkanie znajduję się w wolno stojącym budynku na parter...

  • Mieszkanie Białystok Dojlidy ul. Niedźwiedzia

    Białystok » Dojlidy » ul. Niedźwiedzia

    • 425 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży  bezczynszowego mieszkania na osiedlu Dojlidy przy ul. Niedżwiedziej. Mieszkanie ma powierzchnię 70 m2 (licząc po podłodze) natomiast...

  • 1 / 4
    Sprzedam kawalerkię 26m w centrum Grójeca

    Grójec

    • 255 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Sprzedam kawalerkię 26m w samym centrum miasta Grójca.Przystanek do Warszawy pod blokiem.Mieszkanie nie potrzebuje żadnego remontu.Niski czynsz.Blok jest budowany z cegły w latach...

  • Wyjątkowy apartament 74m2 z ogródkiem Tarnowiec

    Tarnowiec

    • 516 841 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Witaj w naszym magicznym azylu, gdzie natura i luksus spotykają się w doskonałej harmonii! Przedstawiam Ci wyjątkowe mieszkania na sprzedaż, położone w malowniczym Tarnowcu, na Osi...

  • 1 / 4
    Kawalerka w Centrum Grójca

    Grójec

    • 265 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 10 193 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka 26 m w samym centrum Grójca. Przystanek autobusowy pod blokiem do Warszawy. Jest pokój, kuchnia, łazienka i przedpokój. Niski czynsz

  • Mieszkanie Lubsko,
    1 / 8
    Mieszkanie Lubsko,

    Lubsko

    • 219 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 3 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu przestronne, świetnie zlokalizowane mieszkanie znajdujące się w centrum Lubska. Mieszkanie znajduje się na...

  • Mieszkanie Gostyń,
    1 / 6
    Mieszkanie Gostyń,

    Gostyń

    • 295 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze 3 pokoje po remoncie, centrum, ostatnie piętro. To mieszkanie ma wszystko, czego dziś się szuka: świetną lokalizację, gotowy st...

  • Nowe mieszkanie 3 pokojowe - klucze od zaraz BK2%

    Słupsk

    • 385 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Radosław Świdziński
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Białystok Wysoki Stoczek ul. Jana Pawła Ii

    Białystok » Wysoki Stoczek » pl. Jana Pawła II

    • 599 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie, 7 piętro z 8 w bloku z windą. Powierzchnia - 60,61 m2. Ulica  Aleja Jana Pawła II w Białymstoku. Mieszkanie składa się z: **salonu z aneksem kuchennym **dw...

  • NOWA INWESTYCJA, MIESZKANIA W SZCZEPAŃCOWEJ OSIEDLE KWIATOWE
    1 / 10
    NOWA INWESTYCJA, MIESZKANIA W SZCZEPAŃCOWEJ OSIEDLE KWIATOWE

    Szczepańcowa

    • 370 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    POZNAJ SWOJE PRZYSZŁE MIESZKANIE  I INWESTYCJĘ W PRZYSZŁOŚĆ NA "OSIEDLU KWIATOWYM" MIESZKANIA W BUDYNKU NR 5 ZOSTAŁY SPRZEDANE. MIESZKANIE W BUDYNKU NR 1 ZOSTAŁO ZAREZERWOWANE. MI...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Borek Fałęcki ul. Ernesta Solvaya

    Kraków » Podgórze » ul. Solvaya

    • 1 000 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 14 493 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    BOREK FAŁĘCKI! mieszkanie z ogródkiem i garażem (21 m kw ) . Usytuowane na piętrze w segmencie bliźniaka na cichym osiedlu domów jednorodzinnych, w pobliżu dużego terenu zielon...

  • Mieszkanie Białystok Słoneczny Stok ul. Stroma

    Białystok » Słoneczny Stok » ul. Stroma

    • 500 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    *** 3 Oddzielne Pokoje***Winda***Zapraszam na prezentację mieszkania o powierzchni 63m2 zlokalizowanego na spokojnym osiedlu Słoneczny Stok przy ul. Stromej Lokal usytuowany jest n...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Południe

    Wrocław » Krzyki

    • 1 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ul.Borowska 102 Mieszkanie w najlepiej skomunikowanym miejscu Wrocławia: 50m od biedronki 400m od parku 450m od siłowni i lodowiska 700m od aquaparku 850m od Uniwersytetu W...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Ołtaszyn ul. Brzozowa

    Wrocław » Krzyki » ul. Brzozowa

    • 1 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Odświeżone mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze z miejscem postojowym Miejska komunikacja - 200m od mieszkania Niższa cena i niższe opłaty związane są z tym, że b...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto ul. Braniborska

    Wrocław » Stare Miasto » ul. Braniborska

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Jasne, ciche i nowoczesne mieszkanie w centrum miasta. ul.Braniborska 10h Mieszkanie przyjazne dla alergików, wolne od nikotyny i sierści zwierzęcej. Położone 15min pieszo od...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Księże Małe ul. Zagłębiowska

    Wrocław » Krzyki » ul. Zagłębiowska

    • 2 350 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przestronne, mieszkanie dwupokojowe z parkingiem i dużym balkonem. Mieszkanie z piękną drewnianą, olejowaną podłogą - brak zgody na zwierzęta. Lokalizacja lokalu...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Gądów Mały ul. Idzikowskiego

    Wrocław » Fabryczna » ul. Idzikowskiego

    • 2 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ciche, przytulne mieszkanie z balkonem Ekspozycja na podwórko pozwala zachować cisze i spokój mimo bliskości centrum. Nowoczesne eleganckie budownictwo w połączeniu z przemyśla...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Kozanów ul. Dokerska

    Wrocław » Fabryczna » ul. Dokerska

    • 2 200 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    ul.Dokerska 31 (11 piętro) Na wynajem mieszkanie na najwyższym piętrze z widokiem na działki, pola, lasy. Doskonały widok jak z końca miasta. Mieszkanie od strony wschod...