• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kalwaria Zebrzydowska +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Łodzią

(108)
  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 430 400 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 551 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę Kupując mie...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 421 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kupując mi...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 430 400 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 551 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 458 300 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie po remoncie 2 pokoje, z balkonem, ul. Łaska, osiedle Piaski, 38 m2 BEZ POŚREDNIKÓW. Cena
    Mieszkanie po remoncie 2 pokoje, z balkonem, ul. Łaska, osiedle P...

    Pabianice

    • 349 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie po remoncie 2 pokoje, z balkonem, ul. Łaska, osiedle Piaski, 38 m2 BEZ POŚREDNIKÓW. Cena do negocjacji. Na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie w bloku przy ulicy...

  • 2 pokoje, 52 m²,loggia,gotowe do zamieszkania
    1 / 16
    2 pokoje, 52 m²,loggia,gotowe do zamieszkania

    Zgierz

    • 430 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie, że to może być to. Takie, do których wchodzisz i od razu wyobrażasz sobie swoje życie spokojne poranki, codzienne rytuały i...

  • 49,7 m² po remoncie  3 pokoje  do wprowadzenia
    1 / 16
    49,7 m² po remoncie 3 pokoje do wprowadzenia

    Pabianice

    • 385 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    16.05.2026r. od godziny 10:00 - zapraszamy na dzień otwarty. Zadzwoń i zarezerwuj termin dla siebie!  To mieszkanie pojawia się dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz ! Są momen...

  • 2 pokoje parter zamykany teren miejsce postojowe
    2 pokoje parter zamykany teren miejsce postojowe

    Pabianice

    • 299 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Przytulne mieszkanie w centrum Pabianic idealne dla seniorów lub osób z niepełnosprawnościami, budynek po rewitalizacji w 2020r, ogrodzony teren.. Na sprzedaż funkcjonalne mieszk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-mieszkanie 58m2, drugie piętro.
    ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-mieszkanie 58m2, drugie piętro.

    Aleksandrów Łódzki

    • 365 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - ul. Bratoszewskiego, mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 57,86 m2, usytuowane na drugim piętrze. Nieruchomość składa się z czterech pokoi. kuchni...

  • Mieszkanie Pabianice, Kazimierza Pułaskiego
    Mieszkanie Pabianice, Kazimierza Pułaskiego

    Pabianice

    • 445 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w Pabianicach? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Położone w odrestaurowanej kamienicy, o...

  • Mieszkanie Pabianice
    Mieszkanie Pabianice

    Pabianice

    • 559 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 130 m2 w kamienicy w centrum miasta. Położone na trzecim piętrze w kamienicy. Obecnie funkcjonuje jako dwa niezależne lokale: - pierwszy l...

  • Aleksandrów: Szybki wylot, totalny spokój.
    1 / 13
    Aleksandrów: Szybki wylot, totalny spokój.

    Aleksandrów Łódzki

    • 497 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz mieszkania, które nie jest tylko czterema ścianami, ale Twoją bazą wypadową i oazą spokoju w jednym? Mam dla Ciebie konkret, który łączy wygodę parteru z logistycznym mistr...

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Pabianice

    • 339 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do odnowienia lub nie wielkiego remontu . W pokojach parkiet , kuchnia i przedpokuj płytki pcv , łazienka wanna dla seniora w zabudowie .Osiedle jest spokojne dużo ziele...

  • Mieszkanie na sprzedaż 62 m2,  4 pokoje, 3 piętro
    Mieszkanie na sprzedaż 62 m2, 4 pokoje, 3 piętro

    Pabianice

    • 379 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż duże, czteropokojowe mieszkanie z oknami na dwóch przeciwległych elewacjach (dobre przewietrzanie). Mieszkanie słoneczne ( okna na elewacji północno-wschodniej oraz po...

  • Mieszkanie Zgierz ul. Tkacka

    Zgierz » ul. Tkacka

    • 255 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie w Zgierzu w zabudowie szeregowej. Lokal składa się z kuchni, 2 pokoi, łazienki z toaletą i wiatrołapu. Cała powierzchnia użytkowa to 33 metry. Mieszkanie m...

  • Mieszkanie Zgierz ul. Tkacka

    Zgierz » ul. Tkacka

    • 255 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Pabianice ul. Bugaj

    Pabianice » ul. Bugaj

    • 1 800 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia przestronne i w pełnym rozkładzie, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, o pow.60,5m2, usytuowane na 3-piętrze w bloku. Okna PCV. W pokojach na podłodze panele, ściany-gła...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Bugaj

    Pabianice » ul. Bugaj

    • 1 800 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Pabianice, Zamkowa
    1 / 7
    Mieszkanie Pabianice, Zamkowa

    Pabianice

    • 290 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 2 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta Sprzedaży Mieszkania w Pabianicach przy ulicy Zamkowej o powierzchni 108m2, zlokalizowanego w kamienicy na 1 piętrze. Cena ofertowa 290 000 złotych, sprawia, że jest to atr...

  • Mieszkanie Dwupoziomowe- Parking DOBRA LOKALIZACJA
    1 / 16
    Mieszkanie Dwupoziomowe- Parking DOBRA LOKALIZACJA

    Zgierz

    • 599 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 446 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania dwupoziomowy apartament gotowy do zamieszkania przestronny czysty o powierzchni 86m2 położony na II piętrze w budynku z lat dwutysięcznych ze względu na skosy pow...