• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kobyłką

(1 599)
  • Mieszkanie z widokiem na Park Botewa
    1 / 11
    Mieszkanie z widokiem na Park Botewa

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni użytkowej 53m.kw. Lokal znajduje się na 2 piętrze, w zadbanym budynku z 2000 roku, z alejkami spacero...

  • Przestronne przytulne mieszkanie 4-pokojowe Ochota
    Przestronne przytulne mieszkanie 4-pokojowe Ochota

    Warszawa

    • 960 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Zapraszam na prezentację w niedzielę 10.05.2026 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym indywidualnej godziny. Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalnie urządzone mieszkanie położon...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Ostrobramska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Ostrobramska

    • 1 049 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 19 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 13 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!3-pokojowe mieszkanie z loggią| Praga PołudnieMieszkanie z dużym potencjałem funkcjonalnym, idealne zarówno dla rodziny, pary, jak i pod...

  • Mieszkanie Warszawa

    Warszawa

    • 3 400 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    200 metrów od stacji Metro Bemowo. Nowo wybudowany apartamentowiec w fantastycznej lokalizacji. Mistrzowsko zaprojektowany apartament o powierzchni 44,23m2 i wysokości 2...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 3 200 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie w biznesowym centrum Warszawy - ul. CybernetykiOferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone w nowoczesnym budynku z 2016 r., w...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Rozbrat

    Warszawa » Śródmieście » ul. Rozbrat

    • 8 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem mieszkanie w Śródmieściu przy ul. Rozbrat. Mieszkanie położone jest w zielonej i spokojnej okolicy, łączącej spokój z bliskością centrum.Na powierzchnię składają...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Międzyborska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Międzyborska

    • 525 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 16 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż ustawna i dobrze doświetlona kawalerka o pow. 32 m², zlokalizowana w sercu Gocławia przy ul. Międzyborskiej 19. Dzięki przemyślanemu układowi oraz południowo-zachodniej...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Wiosenna

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Wiosenna

    • 555 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2, położone przy ulicy Wiosennej na warszawskiej Pradze Północ. Lokal znajduje się na 5-tym piętrze 10-kondygnacyjnego b...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Solec ul. Ludna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Ludna

    • 4 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem przytulne mieszkanie w klimatycznej kamienicy na warszawskim Powiślu, w Śródmieściu. Lokal znajduje się w budynku z 1907 roku i usytuowany jest na 2. piętrze (wi...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Stokłosy ul. Al. Komisji Edukacji Na...

    Warszawa » Ursynów » al. Komisji Edukacji Narodowej

    • 940 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 18 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedaż mieszkania 50,31 m2, 2 pokoje w tym salon 17,5 m2 z wyjściem na balkon, sypialnia 11,5 m2, osobna widna kuchnia 8,5 m2, łazienka z WC 4,5 m2, oraz przedpokój 9 m2 zabudowa...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Okocimska

    Warszawa » Wola » ul. Okocimska

    • 699 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,14 m², położonego przy ul. Okocimskiej na warszawskiej Woli, zaledwie 150 m od stacji metra Księcia Ja...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Koło, Księcia Janusza
    Mieszkanie Warszawa Wola, Koło, Księcia Janusza

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 19 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 z 2007 r. tuż przy metrze Księcia Janusza w paki...

  • Dwupokojowe z oddzielną kuchnią na Saskiej Kępie
    1 / 7
    Dwupokojowe z oddzielną kuchnią na Saskiej Kępie

    Warszawa

    • 847 700 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 17 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie położone na 2-piętrze w 10-piętrowym budynku z 1975 roku. Nieruchomością zarządza sprawnie działająca spółdzielnia, co znajduje odzwierciedlenie w dobrej organizacji i z...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie 118,10 m2 z miejscem garażowym
    1 / 11
    Syndyk sprzeda mieszkanie 118,10 m2 z miejscem garażowym

    Warszawa

    • 1 000 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 8 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Pawła Maślanki – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym przed Sądem Rejonowym w Olsztynie, V Wydzi...

  • Kawalerka z balkonem Ursynów Kłobucka
    1 / 13
    Kawalerka z balkonem Ursynów Kłobucka

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 22 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Funkcjonalna kawalerka z balkonem na Ursynowie – przestrzeń, która łączy wygodę życia i świetną lokalizację. Jeśli szukasz mieszkania, które sprawdzi się zarówno do zamieszkania, j...

  • Przestronny apartament 145 m² z potencjałem!
    Przestronny apartament 145 m² z potencjałem!

    Warszawa

    • 2 250 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 15 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Wyjątkowa oferta na Ursynowie - 145 m² przestrzeni, wygody i możliwości! Na sprzedaż funkcjonalny apartament o łącznej powierzchni 145 m², oryginalnie utworzony z dwóch sąsiadujący...

  • Targówek 46m2 atrakcyjna cena!
    Targówek 46m2 atrakcyjna cena!

    Warszawa

    • 535 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Ze względu na liczne pytania informuję, że ZAKUP MIESZKANIA NA KREDYT JEST MOŻLIWY. Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe, przestronne ponad 46-cio metrowe mieszkanie w Warszawie, dziel...

  • Mieszkanie 3 pokoje z balkonem Włochy/Ochota
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokoje z balkonem Włochy/Ochota

    Warszawa

    • 780 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do wprowadzenia lub częściowego remontu położone na granicy Włoch i Ochoty, przy Alei Dwudziestolatków. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4-piętro...

  • Rozkładowe 3  pok.z loggią i osobna kuchnią
    Rozkładowe 3 pok.z loggią i osobna kuchnią

    Warszawa

    • 770 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 54,7 m² + piwnica gotowe do zamieszkania  Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,7 m² z dodatkową piwnicą 1,22 m². Lokal...

  • Mieszkanie Zegrze Południowe, ul. Osiedle wojskowe
    Mieszkanie Zegrze Południowe, ul. Osiedle wojskowe

    Zegrze Południowe

    • 939 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 226 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe z widokiem na Zalew Zegrzyński, dwa balkony- Zegrze Południowe ! Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71...