• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kobyłką

(1 599)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów rynek pierwotny ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 1 532 567 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 16 659 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji w Warszawskiej dzielnicy Mokotów. Mieszkanie 4 pokojowe, położone na parterze + ok 53mkw ogródek + ok 13mkw tarasW budynku: strefa fitness...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Chmielna

    Warszawa » Wola » ul. Chmielna

    • 1 582 938 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 33 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, położone na 4 piętrze, o pow. 46,51 m2, idealne dla singla, pary lub dla inwestora do dalszego wynajmu.Lokalizacja: komfortowa lokalizacja w cent...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów rynek pierwotny ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 1 971 874 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 17 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji w Warszawskiej dzielnicy Mokotów. Mieszkanie 4 pokojowe, w tym salon z aneksem kuchennym , sypialnia główna z prywatną łazienką, druga łaz...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Ursynów rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Ursynów

    • 1 159 512 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 21 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż  mieszkanie 2 pokojowe, położone na 7 piętrze, w nowej inwestycji 3 nowoczesnych budynków w Warszawie w dzielnicy Mokotów na pograniczu Ursynowa.W budynkach znajduje si...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa rynek pierwotny ul...

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Lizbońska

    • 994 080 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 19 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej, oddane do użytkowania, 2 pokoje na parterze z ogródkiem 26m2.Lokalizacja: komunikacja miejska 12 linii autobusowych du...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Ursynów rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Ursynów

    • 1 474 981 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 16 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż  mieszkanie 4 pokojowe, położone na 1 piętrze, w nowej inwestycji 3 nowoczesnych budynków w Warszawie w dzielnicy Mokotów na pograniczu Ursynowa.W budynkach znajduje si...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Podskarbińska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Podskarbińska

    • 1 313 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 14 753 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji realizowanej w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Pragi Południe, niespełna 500 m od planowanej stacji metra Mińska.Mieszka...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów rynek pierwotny ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 1 084 671 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 19 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji w Warszawskiej dzielnicy Mokotów. Mieszkanie 3 pokojowe, położone na 1 piętrze.W budynku: strefa fitness wraz z pokojem do masażuPlace zab...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Czarnomorska

    Warszawa » Mokotów » ul. Czarnomorska

    • 699 999 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Atrakcyjna inwestycja - 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w sercu Mokotowa!Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną - mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 56 m², idealne...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul.

    Warszawa » Mokotów

    • 450 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż kawalerka w bardzo dobrym stanie przy ul.Śniardwy na Mokotowie.Opis nieruchomości:Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnej kawalerki położonej w prestiżowej lokaliza...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Ursynów rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Ursynów

    • 1 241 218 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 18 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż  mieszkanie 3 pokojowe, położone na 7 piętrze, w nowej inwestycji 3 nowoczesnych budynków w Warszawie w dzielnicy Mokotów na pograniczu Ursynowa.W budynkach znajduje si...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Złotej Wilgi

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Złotej Wilgi

    • 782 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią | Gocław | 49,62 m²Funkcjonalne i zadbane mieszkanie, idealne dla singla, pary lub jako inwest...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Pustola

    Warszawa » Wola » ul. Pustola

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym | Warszawa Wola | blisko metra | cicho i zielono | dwustronne i jasne |Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzch...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 935 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 19 894 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie - Central Park UrsynówHOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,89 m², położone na 6 piętrze nowoczesneg...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Meander

    Warszawa » Ursynów » ul. Meander

    • 649 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    HOT OFERTA! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE! FUNKCJONALNE MIESZKANIE NA URSYNOWIE - BLISKO METRA NATOLINAtuty nieruchomości:- funkcjonalny rozkład pomieszczeń - słoneczny salon z wyjś...

  • Kawalerka w Centrum , po generalnym remoncie
    1 / 8
    Kawalerka w Centrum , po generalnym remoncie

    Legionowo

    • 429 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    ZAPRASZAM NA DZIEŃ POKAZOWY 06.05.2026r (czwartek) !!! Nowość! Gotowa do wprowadzenia, kawalerka po generalnym remoncie przy ul. Sowińskiego 11 w Legionowie. Idealna do zamieszkani...

  • Taniej Bezpośrednio 72 m2, 3 pokoje,  przy Śródmieściu, bliska Wola
    Taniej Bezpośrednio 72 m2, 3 pokoje, przy Śródmieściu, bliska Wo...

    Warszawa

    • 1 483 100 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 20 599 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowo ciche położone na pograniczu dzielnic Wola i Śródmieście, w rejonie Osiedla Kacza – jednej z najbardziej prestiżowych i atrakcyjnych dzielnic Warszawy. Adres administra...

  • Stare Miasto inwestycja premium!
    1 / 12
    Stare Miasto inwestycja premium!

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 20 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Starówka, ul. Piwna apartament z charakterem! Unikatowe mieszkanie w samym sercu Starego Miasta przy klimatycznej i cichej ul. Piwnej. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pew...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bokserska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bokserska

    Warszawa

    • 949 999 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 19 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą eleganckiego, 2-pokojowego mieszkania, położonego na warszawskim Mokotowie w inwestycji Apartamenty Bokserska 56, w sąsiedztwie ul. Obrzeżnej o...

  • Rodzinne 3- pokoje z balkonem na Pradze
    1 / 4
    Rodzinne 3- pokoje z balkonem na Pradze

    Warszawa

    • 885 015 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 16 092 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3 pokoje | balkon | Nowa Praga | odbiór 2026 | idealne dla rodziny lub pary Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,27 m², położone na 1 piętrze w nowocze...