• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
  • Kobyłka +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kobyłką

(1 599)
  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 3 328 616 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 23 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 r. Budynek apartamentowy B1, lokal: B1_30, 2 x loggia: 13,40 m + 9,4 m, zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe info...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 3 240 744 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 22 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 r. Budynek apartamentowy B1, lokal: B1_24, 2 x loggia: 13,40 m + 9,4 m, zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe info...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 859 281 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 26 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    0% prowizji, Etap inwestycji oddany do użytkowania Budynek B2, lokal: B2_154, loggia: 2,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na st...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 3 108 283 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 22 045 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 r. Budynek apartamentowy B1, lokal: B1_6, loggia: 9,4 m, 2 ogródek: 113 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe in...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Kolejowa

    Warszawa » Wola » ul. Kolejowa

    • 5 500 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Jeżeli szukają Państwo nowoczesnego apartamentu w nowym budownictwie i świetnej lokalizacji - nasza oferta na pewno przypadnie Wam do gustu!Proponujemy trzypokojowe mieszkanie znaj...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, ul. Grójecka

    Warszawa » Ochota » ul. Grójecka

    • 890 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 16 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Komfortowe 2 pokoje /53,9 m/ w Triton Park - Ochota | Balkon | Garaż | Ciche patioNa sprzedaż komfortowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 53,9 m², zlokalizowany przy ul. Gróje...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Stefana Baleya

    Warszawa » Ochota » ul. Baleya

    • 875 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 65 m² | dwustronne | parking za szlabanem | RakowiecZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i jasnego mieszkania o powierzchni 65,2 m², położonego w jednej z...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 870 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    HOT OFERTA! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE !Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie - Central Park UrsynówAtuty nieruchomości:-przestronne i jasne mieszkanie-funkcjonalny układ pomieszczeń...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Puławska

    Warszawa » Mokotów » ul. Puławska

    • 849 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Z przyjemnością prezentujemy czteropokojowe mieszkanie do remontu położone przy ul. Puławskiej 230 na Mokotowie!ATUTY:- doskonała lokal...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Edwarda Dembowskiego

    Warszawa » Ursynów » ul. Dembowskiego

    • 899 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu fantastyczne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie tuż obok Metra StokłosyNAJWAŻNIEJSZE ATUTY:- 200 metrów od wejścia do Metra Stokłosy-  3 ustawn...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Eugeniusza Horbaczewskieg...

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Horbaczewskiego

    • 1 450 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 16 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!3-POKOJOWE NITUZINKOWE MIESZKANIE NA GOCŁAWIU - IDEALNE DLA RODZINY LUB POD INWESTYCJĘ!!Funkcjonalne i przestronne mieszkanie z ogromnym...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul.

    Warszawa » Mokotów

    • 1 039 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 16 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie, świeżo po remoncie - wysoki standard wykończenia!Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 64 m², usytuowanego na 2. piętrze w 8-p...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Tarchomińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Tarchomińska

    • 630 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Tarchomińskiej na Pradze-Północ. Idealna propoz...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek ul. Lusińska

    Warszawa » Targówek » ul. Lusińska

    • 799 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!  OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!  NOWOCZESNY apartament 52 m² | 3 pokoje | Prestiżowa, kameralna inwestycja | Taras  na dachu tylko dla mieszkańców | Widok...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Rumiana

    Warszawa » Wilanów » ul. Rumiana

    • 5 459 116 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 19 088 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż apartament w nowej inwestycji deweloperskiej o powierzchni 285m2 + ogród 195m2, to kameralna inwestycji dwóch budynków z czterema apartamentami. Powierzchnia całkowita...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Radzymińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Radzymińska

    • 529 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 17 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    HOT OFERTA! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE !Na sprzedaż funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Północ przy ul. Radzymińskiej znajduje się na 2 piętr...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Bergamotki

    Warszawa » Mokotów

    • 1 149 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 30 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,86 m², zlokalizowane w zielonej i spokojnej...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Stanisława Kierbedzia

    Warszawa » Mokotów » ul. Kierbedzia

    • 599 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 21 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    HOT OFERTA! NA WYŁĄCZNOŚĆ! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!Nowoczesny Apartament na Mokotowie - Wysoki Standard i Gotowiec InwestycyjnyOferujemy na sprzedaż w pełni umeblowane, ciche...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Antoniego Józefa Madalińskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Józefa

    • 849 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 14 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie | parter | ciche | idealne także na biuroNa sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20 m², zlokalizowane na Starym M...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul.

    Warszawa » Mokotów

    • 1 207 780 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 21 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Inwestycja kilku bloków położona w dzielnicy Mokotów, funkcjonalnie łączy nowoczesność Służewca z bliskością parków i atrakcji miejskich Starego Mokotowa.Na terenie osiedla znajduj...