• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Lublin

(287)
  • Przytulne 2 pokojowe, niski czynsz, dla singla/ki.

    Lublin » Czuby Południowe » skwer Matki Teresy z Kalkuty

    • 375 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 11 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    >> MIESZKANIE ZAREZERWOWANE <<>> MIESZKANIE ZAREZERWOWANE <<>> MIESZKANIE ZAREZERWOWANE <<** Oferta na wyłączność - tylko w Biurze KNC CITY ***...

  • Mieszkanie, Lublin Czuby ,ul. Dziewanny, 88m2

    Lublin » Czuby Południowe » ul. Dziewanny

    • 670 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 7 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Mieszkanie, Lublin Czuby, ul. Dziewanny, 4 pokoje, 88m2Opis mieszkania: - piętro 0/10- powierzchnia mieszkania: 88 m2- salon 17,5m2 - pokoje 8m2, 17,5m2, 12,5m2, 13m2 - przedpokój...

  • Mieszkanie 3 pokoje z pięknym balkonem, d. zieleni

    Lublin » Kalinowszczyzna » ul. Kalinowszczyzna

    • 511 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ** Świetna komunikacja z centrum miasta **** Dobra cena! 8795 zł/m² ** Lublin - ul. Kalinowszczyzna. Polecam do zakupu atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 63,1 m² zloka...

  • 2 pokoje do zamieszkania
    1 / 15
    2 pokoje do zamieszkania

    Lublin

    • 380 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania usytuowanego w Świdniku. Mieszkanie jest, gotowe do zamieszkania wraz z częścią wyposażenia , wyposażenie dotyczy kuchni Mieszkani...

  • Sprzedam mieszkanie w Lublinie, 44,8 m2, 410 000zł
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie w Lublinie, 44,8 m2, 410 000zł

    Lublin

    • 410 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Lublinie przy ul. Zana 10: - piętro 1/10 - w wieżowcu znajdują się 2 windy - mieszkanie w stanie do remontu - pełna własność z księgą wieczystą - powierzchni...

  • 2 pokoje NOWY FELIN ul.Skalskiego Lublin
    1 / 9
    2 pokoje NOWY FELIN ul.Skalskiego Lublin

    Lublin

    • 519 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 659 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ogłoszenie prywatne bez prowizji Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,84 m², położone na parterze niskiego bloku z 2021 roku, w dynamicznie roz...

  • Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum

    Lublin

    • 696 030 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 52.93 m2, 3 pokoje, parter, Lublin, Sprzedaż. PROMOCJA! W tej cenie dostajesz miejsce postojowe oraz system Smart Home !!! WGN Centrum...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Zemborzycka
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Zemborzycka

    Lublin

    • 808 165 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    4-pokojowe mieszkanie Wrotków, Lublin Na sprzedaż komfortowe i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 68,78 m2, położone na parterze nowoczesnego, 5-kondygnacyjnego budynku...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Zemborzycka
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Zemborzycka

    Lublin

    • 393 666 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 14 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe mieszkanie Wrotków, Lublin Na sprzedaż komfortowe i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 28,84 m2, położone na parterze nowoczesnego, 5-kondygnacyjnego budynku...

  • Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum

    Lublin

    • 817 454 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 64,24m2, 4 pokoje, Lublin, Sprzedaż. PROMOCJA! W tej cenie dostajesz miejsce postojowe oraz system Smart Home !!! WGN Centrum Nierucho...

  • Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum
    1 / 9
    Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum

    Lublin

    • 824 418 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 684 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 65.43 m2, 4 pokoje, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! U Nas nie płacisz PROWIZJI oraz skorzystasz z maksymalnych rab...

  • Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum
    1 / 9
    Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum

    Lublin

    • 709 916 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 65.43 m2, 4 pokoje, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz PODATK...

  • Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum
    1 / 7
    Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum

    Lublin

    • 695 635 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 52.90 m2, 3 pokoje, parter, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI ora...

  • Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum

    Lublin

    • 682 110 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 52.47 m2, 3 pokoje, Lublin, Sprzedaż. PROMOCJA! W tej cenie dostajesz miejsce postojowe oraz system Smart Home !!! WGN Centrum Nieruch...

  • Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum

    Lublin

    • 559 437 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 14 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 39,19 m2, 2 pokoje, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz PODATK...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Zemborzycka
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Zemborzycka

    Lublin

    • 552 282 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe 3-pokojowe mieszkanie Wrotków Lublin Na sprzedaż komfortowe i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 44,36 m2, położone na parterze nowoczesnego, 5-kondygnacyjnego b...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Narutowicza
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Narutowicza

    Lublin

    • 450 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 64 mkw, na pierwszym piętrze przy ul. Narutowicza w Lublinie. Mieszkanie dwustronne z 2 balkonami, z miejscami parkingowymi na dziedzińcu budynku. Na p...

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-poziomowe, 112m2, 5 pokoi, Wieniawa
    1 / 16
    Na sprzedaż mieszkanie 2-poziomowe, 112m2, 5 pokoi, Wieniawa

    Lublin

    • 790 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 054 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 112 m2 położone w Lublinie przy ul. Sikorskiego 1 (Wieniawa). Mieszkanie jest w stanie do remontu. Idealne zarówno dla rodziny...

  • Zamienię mieszkanie 44,8m2, 2 pokoje LSM ul. Zana 12
    1 / 7
    Zamienię mieszkanie 44,8m2, 2 pokoje LSM ul. Zana 12

    Lublin

    • 450 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Bezpośrednio od właściciela. Zamienię 2-pokojowe mieszkanie 44,80m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Zana 12 dzelnica LSM w Lublinie na większe lub dom niedaleko Lublina. Mies...

  • 60mścisłecentrum sprzedam lublinulprobostwo5budowany w2005r
    1 / 11
    60mścisłecentrum sprzedam lublinulprobostwo5budowany w2005r

    Lublin

    • 600 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    dwu poziomowe może i funkcjonuje obecnie jako dwa mieszkania po 30m2 każde możliwe do wynajęcia od zaraz każde z mieszkań opomiarowane indywidualnie i wyposażone budowane z budynk...