• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Lublin

(289)
  • Lublin,sprzedam mieszkanie 3 pokoje, przy Zana, ul.Pana Balcera,O...

    Lublin

    • 574 430 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do największych atutów mieszkania należy doskonała lokalizacja- osiedle LSM/Rury. Bezpośrednie sąsiedztwo urzędów i sądów, centrum finansowego mieszczącego większość znanych banków...

  • Atrakcyjne mieszkanie w centrum po remoncie (2 pokoje, osobna kuc...

    Lublin

    • 362 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam wyremontowane, jasne, ciche, ustawne mieszkanie w świetnej lokalizacji, na ul. Junoszy w Lublinie. Balkon wychodzi na zieleń (wysokie drzewa, świerki, tuje). Mieszkan...

  • Atrakcyjne mieszkanie w centrum po remoncie

    Lublin

    • 362 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam wyremontowane, jasne, ciche, ustawne mieszkanie w świetnej lokalizacji, na ul. Junoszy w Lublinie. Balkon wychodzi na zieleń (wysokie drzewa, świerki, tuje). Kontakt: [...

  • MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA: CZUBY/PORĘBA (LUBLIN, ul. Agatowa)

    Lublin

    • 1 600 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    LUBLIN, ul. Agatowa, dzielnica Czuby, os. Poręba (wynajmę mieszkanie 74 m² w bloku) Wynajmę nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie w LUBLINIE, 74 m² (w bloku na 1-ym piętrze): ul. A...

  • 1 / 3
    Wynajmę mieszkanie 74 m²: Czuby/Poręba (LUBLIN, ul. Agatowa)

    Lublin

    • 1 600 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę nowoczesne mieszkanie w LUBLINIE, 74 m² (w bloku na 1-ym piętrze): ul. Agatowa, dzielnica Czuby, os. Poręba. Jeśli szukasz oryginalnych wnętrz i cenisz wysoki standard t...

  • Mieszkanie
    Mieszkanie

    Lublin

    • 470 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam mieszkanie pow.52 m ul lwowska 470 tys.3 pokoje ,balkon .piwnica.czynsz 1000/4 osoby.okna wschód/południe własnościowe.

  • Mieszkanie Lublin ulica Bazylianówka 48 metrów
    Mieszkanie Lublin ulica Bazylianówka 48 metrów

    Lublin

    • 400 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż zapraszam po szczegóły

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Grottgera
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Grottgera

    Lublin

    • 699 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 72 m2 w zadbanej kamienicy Balkon Śródmieście - ul. Grottgera Jeśli szukasz mieszkania z charakterem, w sercu Lublina, a jednocześnie z potencjałem do stworzenia...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam Mieszkanie 62m2 ( Czechów ) Lublin
    Sprzedam Mieszkanie 62m2 ( Czechów ) Lublin

    Lublin

    • 750 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Witam, Mam do sprzedania Mieszkanie 62m2 4 pokoje Kuchnia 2 korytarze Łazienka ( wanna z kabiną prysznicową ubikacja) Balkon Piwnica Gratis Telewizor na ścianie 55cali , kuche...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Świdnik ul.

    Świdnik

    • 399 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Świdniku o powierzchni 53m2.Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na duży balkon (1,6mx5m), jednej oddzielnej sypialni, przedpo...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Kijany ul.

    Kijany

    • 220 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie z KW z możliwością podziału na dwa niezależne mieszkania. Mieszkanie mieści się w Kijanach, niedaleko Lublina (15km).Mieszkanie składa...

  • Bardzo przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Świdniku
    1 / 10
    Bardzo przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Świdniku

    Świdnik

    • 419 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Royal Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Nowe 3 pokoje 63m2 z garderobą Świdnik
    1 / 11
    Nowe 3 pokoje 63m2 z garderobą Świdnik

    Świdnik

    • 469 999 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowe 3 pokoje 63m2 z garderobą Świdnik
    Nowe 3 pokoje 63m2 z garderobą Świdnik

    Świdnik

    • 499 999 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie dwupoziomowe w super cenie
    1 / 15
    Mieszkanie dwupoziomowe w super cenie

    Świdnik

    • 640 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 4 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Świdnik Centrum 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż
    1 / 6
    Świdnik Centrum 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

    Świdnik

    • 495 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne i stylowe mieszkanie z duszą – gotowe do zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckiego, 2-pokojowego mieszkania, które łączy now...

  • Ostatnia kawalerka
    Ostatnia kawalerka

    Dominów

    • 471 780 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Nowe mieszkania w okolicach Wólki pod Lublinem

    Wólka

    • 453 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy a jednocześnie blisko Lublina?Poznaj naszą najnowszą inwestycję - kameralne osiedle mieszkań deweloperskich w okol...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość - mieszkanie
    Syndyk sprzeda nieruchomość - mieszkanie

    Niemce

    • 17 573 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Syndyk masy upadłości Zofii Olszewskiej – sygn. akt LU1S/GUp-s/501/2025, zaprasza do składania ofert, na sprzedaż z wolnej ręki, w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty, za cenę...

  • Mieszkanie Świdnik, Racławicka
    1 / 6
    Mieszkanie Świdnik, Racławicka

    Świdnik

    • 375 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 52,23 m² | balkon | piwnica | Świdnik - os. Słoneczne Na sprzedaż jasne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,23 m², położone na 3. piętrze w niskim, czte...

  • Mieszkanie Świdnik, Akacjowa
    1 / 15
    Mieszkanie Świdnik, Akacjowa

    Świdnik

    • 509 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie w Świdniku - 4 pokoje w świetnej, spokojnej lokalizacji. - metraż 75,80 mkw - duży, pięknie doświetlony salon z aneksem kuchennym - 29 mkw - sypialni...

  • Świdnik,Mieszkanie, 2 pokoje, 67,72m2, ul.Lotnicza

    Świdnik » ul. Lotnicza

    • 400 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Świdnik, Mieszkanie, 2 pokoje, 67,72 m2, ul. LotniczaOpis mieszkania: - mieszkanie w budynku mieszkalnym 3 lokalowym - wydzielone jako samodzielny lokal- budynek gospodarczy o powi...

  • Kawalerka w centrum z bardzo niskim czynszem.

    Świdnik » ul. Hotelowa

    • 283 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 12 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    ** Oferta tylko w Biurze KNC CITY **ŚWIDNIK: polecam do zakupu atrakcyjną kawalerkę 1 pokojową zlokalizowaną na parterze w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzi 1 pokój z aneks...

  • Mieszkanie Świdnik, Kościuszki
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnik, Kościuszki

    Świdnik

    • 259 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 13 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferta sprzedaży kawalerki inwestycyjnej Świdnik, ul. Kościuszki - Centrum Na sprzedaż kompaktowa kawalerka po modernizacji, położona na wysokim parterze w niskim bloku, w ścisłym...

  • Mieszkanie Świdnik, Spadochroniarzy
    Mieszkanie Świdnik, Spadochroniarzy

    Świdnik

    • 379 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na ostatnim, 3 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2009 roku w Świdniku. To idealna propozycja...

  • Mieszkanie świdnik, ul. Niepodległości

    Świdnik » ul. Niepodległości

    • 325 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Burmistrz Miasta Świdnikogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony1. Na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 12 o powierzchni użytkowej 49,30 m2, położonego na III piętrze w budynku m...