• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Lublin

(292)
  • sprzedam mieszkanie 47m ul Okrzei parter oferta prywatna
    1 / 13
    sprzedam mieszkanie 47m ul Okrzei parter oferta prywatna

    Lublin

    • 470 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    sprzedam bardzo ładne mieszkanie po remoncie na parterze w bloku 4 piętra przy ul Okrzei 4 mieszkanie ciepłe ciche w bardzo dobrej lokalizacji dużo zieleni wszędzie blisko mieszka...

  • Sprzedam mieszkanie lub zamienię na dom z dopłatą z mojej st
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie lub zamienię na dom z dopłatą z mojej st

    Lublin

    • 600 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dzień dobry sprzedam mieszkanie w bloku mieszkalnym na ulicy Grażyny w Lublinie z poszerzonym balkonem z widokiem na park dostęp do balkonu z 2 pokoi w pokojach gładzie . Na ulicy...

  • M2 - świetna lokalizacja - dobra cena

    Lublin » ul. Niecała

    • 520 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie, Lublin, Śródmieście, ul. Niecała, 2 pokoje.Idealnie nadaje się na cele mieszkaniowe jak i do prowadzenia działalności w zakresie usług prawnych.Opis mieszkania:- piętro...

  • Sławinek - gotowe do wejścia M3

    Lublin » Sławinek » ul. Kolorowa

    • 668 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sławinek - 70,5m2 zadbane, czyste -PO REMONCIE! Ogromna Łazienka3 pokoje - ul. Kolorowa.Niewymagające dodatkowych nakładów finansowych.Pierwsze piętro - z balkonem i piwnicą.Świet...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 538 164 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    2 pokoje z balkonem Nowe budownictwo Wrotków 0% prowizji Wyobraź sobie poranki w spokojnej, zielonej części Lublina, z szybkim dojazdem do centrum i bliskością Zalewu Ze...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 633 880 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, 59,80m2, Dzielnica Wrotków Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 59,80m2 Piętro: 2 Liczba pokoi:...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 689 212 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, 65,02m2, Dzielnica Wrotków Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 65,02m2 Piętro: 3 Liczba pokoi:...

  • Mieszkanie 70 mkw w centrum Lublina

    Lublin » Śródmieście

    • 980 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • parter

    ;** Świetna lokalizacja -- niski czynsz !** Ścisłe centru miasta to duża ilość potencjalnych klientów !! **Jest to mieszkanie - aktualnie po przeróbce jako lokal usługowy. Po niew...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Unikatowe mieszkanie w centrum Lublina - 136m2!

    Lublin » ul. Okopowa

    • 952 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 136m2 - 6 pokoi.Lokal położony jest na ostatnim piętrze kamienicy w samym sercu Lublina..Nieruchomość idealna dla osób szukających...

  • 1 / 3
    Lublin - Bronowice, Bezczynszowe M2

    Lublin » Bronowice » ul. Skibińska

    • 310 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Lublin - Bronowice, M2, w dobrej cenie Opis mieszkania: - piętro: 1/1- powierzchnia mieszkania: 50m2- ogrzewanie z pieca kaflowego- kuchnia widna- łazienka z WC- zachodnia i wscho...

  • 1 / 3
    Czechów - kawalerka 36m2

    Lublin » Czechów Południowy » ul. Poturzyńska

    • 375 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    M1 blisko akademii medycznej. Czechów, ul. PoturzyńskaNISKI CZYNSZ, BRAK PIECYKA GAZOWEGO.Możliwość dokupienia garażu w sąsiednim bloku.Opis mieszkania: - piętro: 6/11- powierzchni...

  • 1 / 2
    Mieszkanie, Lublin, ul. Skrzetuskiego, 64 m2

    Lublin » ul. Skrzetuskiego

    • 500 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie, Lublin, ul. Skrzetuskiego, 2 pokoje, 64 m2 Opis mieszkania: - piętro: 4/4- powierzchnia mieszkania: 66 m2- salon z aneksem kuchennym ok 39 m2,- pokój ok 21 m2, wysokośc...

  • Mieszkanie, Lublin, LSM, ul.Głęboka, 3 pokoje,52m2

    Lublin » ul. Głęboka

    • 535 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie, Lublin, LSM, ul.Głęboka, 3 pokoje,52m2Mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji -idealne miejsce zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem!Przestronne, 3-pokojowe...

  • Mieszkanie 60,5 m² 2 pokoje Śródmieście

    Lublin » ul. Probostwo

    • 549 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 165 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie na sprzedaż: 60,5 m², 2 pokoje, Śródmieście, LublinNa sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście w Lublinie, idealne dla studentów Uniwersytetu Medycznego,...

  • Mieszkanie 62,2 m2, 3 pokoje, LSM

    Lublin » ul. Grażyny

    • 550 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie, Lublin, LSM, ul. Grażyny, 62.2 m2, 3 pokojeOpis mieszkania:- piętro: 1/4- powierzchnia mieszkania: 62.2 m2- ogrzewanie miejskie- ciepła woda z piecyka gazowego- kuchnia...

  • LSM, ul. Konrada Wallenroda, 56,3 m², 3 pokoje

    Lublin » ul. Wallenroda

    • 599 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż! Lublin, LSM, ul. Konrada Wallenroda, 56,3 m², 3 pokojeMarzysz o mieszkaniu w świetnej lokalizacji, które łączy funkcjonalność, styl i wygodę? Ta o...

  • Mieszkanie 5-pokojowe , ul. Chopina
    1 / 8
    Mieszkanie 5-pokojowe , ul. Chopina

    Lublin

    • 629 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 5-pokojowe z 2 łazienkami i oddzielną widną kuchnią na poddaszu pięknie odnowionej zabytkowej kamienicy przy ul. Chopina w Lublinie. Mieszkanie z wyjątkowym klimatem,...

  • Mieszkanie, Kawalerka, Wieniawa, Miasteczko, 35m2

    Lublin » Wieniawa » ul. Czwartaków

    • 360 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie, Lublin, Mieszkanie, Kawalerka, Wieniawa, Miasteczko Akademickie, Czwartaków, 35m2Możliwość wynajmu za 1500 zł+ czysz+mediaOpis mieszkania: - piętro: 3/3- powierzchnia m...

  • Mieszkanie Lublin Czechów Górny, Stanisława Szpinalskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Lublin Czechów Górny, Stanisława Szpinalskiego

    Lublin

    • 719 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w przestronnym mieszkaniu na Górnym Czechowie! Najważniejsze cechy nieruchomości: • Lokalizacja: Cicha i spokojna okolica z doskonałym dojazdem do centrum • Przestronny...

  • Mieszkanie w świetnej lok. blisko Stare Miasto

    Lublin » Śródmieście » ul. Nowy Plac Targowy

    • 440 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ** Świetna lokalizacja 180 m od Zamku i Starego Miasta **** Oferta tylko w biurze KNC CITY **ŚRÓDMIEŚCIE: do sprzedania małe, przytulne mieszkanie o pow. 39 m². W skład mieszkania...