• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Lublin

(288)
  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 735 732 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 68,76m2, 3 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 708 875 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 66,25m2, 3 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka

    Lublin

    • 1 027 140 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 19 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament Nr 33: 54,06 m²  III piętro Śródmieście / Stare Miasto - Lublin Karmelicka to jedna z tych ulic, które rozumieją tylko Ci, którzy wiedzą, czym jest prawdziwe centrum...

  • Atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie 94 m2 ul. Pogodna
    1 / 16
    Atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie 94 m2 ul. Pogodna

    Lublin

    • 779 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 8 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie 94 m² z antresolą – ul. Pogodna, Bronowice, Lublin. Mieszkanie położone jest przy ul. Pogodnej w dzielnicy Bronowice w Lublinie...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka

    Lublin

    • 515 090 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 19 078 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament Nr 31: 27,11 m²  III piętro Śródmieście / Stare Miasto - Lublin To propozycja dla osób, które rozumieją różnicę między „kawalerką w centrum” a kompaktowym apartamente...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka

    Lublin

    • 582 730 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament Nr 32: 30,67 m²  III piętro Śródmieście / Stare Miasto - Lublin To propozycja dla osób, które rozumieją różnicę między „kawalerką w centrum” a kompaktowym apartamente...

  • 61 m² pełne światła z pięknym widokiem na Lublin
    1 / 16
    61 m² pełne światła z pięknym widokiem na Lublin

    Lublin

    • 550 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    61 m² pełne światła | Panorama Lublina | ul. Paganiniego | Czechów | Świetna lokalizacja Zobacz spacer 3D i umów się na prezentację: [url] Na 61 m² zaprojektowano funkcjonalną, jas...

  • kawalerka
    1 / 9
    kawalerka

    Lublin

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Przytulna, ciepła kawalerka z możliwością podziału na 2 pokoje (2 okna) usytuowana na zielonym osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie biedronki, szkoły, przedszkola, lekarza rodzinneg...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie Centrum
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie Centrum

    Lublin

    • 489 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Oferuję do sprzedania mieszkanie w bloku położonym w jednej z centralnych dzielnic Lublina Wieniawie. Nieruchomość znajduje się w budynku zlokalizowanym w bliskim sąsiedztwie Stadi...

  • Nowe mieszkania okolice , Zalew Zemborzycki
    1 / 6
    Nowe mieszkania okolice , Zalew Zemborzycki

    Lublin

    • 595 588 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 155 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy nowoczesne mieszkania zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Lublin. Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego oraz...

  • Nowe mieszkania z systemem smart home
    1 / 4
    Nowe mieszkania z systemem smart home

    Lublin

    • 534 400 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Lublin Stare Miasto,
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Stare Miasto,

    Lublin

    • 380 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka o pow. 27,55 m2 z wydzielonym miejscem na sypialnie blisko lubelskiego Starego Miasta. Na 27,55 m2 znajdują się: - pokój z aneksem kuchennym (19,90 m2) - łazienka z WC (...

  • Mieszkanie w Centrum 60m2 wszędzie blisko
    1 / 8
    Mieszkanie w Centrum 60m2 wszędzie blisko

    Lublin

    • 570 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne, klimatyczne mieszkanie w ścisłym Centrum miasta na ulicy Granicznej. Dwa duże przestronne i ustawne ponad 20m2 pokoje, jeden z wyjściem na duży balkon. Piękny widok z ba...

  • Lublin-4pokoje-NOWA CENA!!!!

    Lublin » Kalinowszczyzna » ul. Tumidajskiego

    • 495 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Lublin - 4 pokoje - 63m2 - KalinowszczyznaZadbane mieszkanie w niskim budownictwie.Dostępne tylko w naszym biurze!!!!!Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym. Po...

  • Dwa mieszkania od kmornika. Lublin Konstantynów
    Dwa mieszkania od kmornika. Lublin Konstantynów

    Lublin

    • 607 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 3 051 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Ustalanie daty licytacji!!! Wkrótce odbędzie się licytacja komornicza. Romanowskiego 8/2 Lublin Numer księgi wieczystej: LU1L/00206424/0 Dwa mieszkanie bezczynszowe czteropokojowe...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Bukszpanowa
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Sławin, Bukszpanowa

    Lublin

    • 554 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE NA SŁAWINIE Lokalizacja to Kameralny Sławin - osiedle na ul. Bukszpanowej - okol. ul. Sławinkowskiej. -->> renomowana lokalizacja !! -->> nowe, nieużywane...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Bukszpanowa
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Sławin, Bukszpanowa

    Lublin

    • 645 781 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim przy ul. Bukszpanowej. Mieszkanie ma 53,86 m2 i znajduje się na 3 piętrze. Dodatkowo mieszkanie posiada duży balkon okalaj...

  • Sprzedam Mieszkanie
    1 / 14
    Sprzedam Mieszkanie

    Lublin

    • 400 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Mieszkanie dwopokojwe. Ladne. Malo uzywane. Bardzo cieple. Ze strony slonecznej, slonce clay Dzien. Kuchnia mala odzielna. Jest korytarz przy wejsciu, lazienka na prawo. Ogrzewanie...

  • Mieszkanie Lublin LSM - RURY, Jana Sawy
    1 / 10
    Mieszkanie Lublin LSM - RURY, Jana Sawy

    Lublin

    • 749 900 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 713 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferujemy przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 70,04 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w 8-piętrowym bloku na osiedlu LSM w Lublinie. Budynek pow...

  • Mieszkanie Lublin, Ks. Wincentego Granata
    Mieszkanie Lublin, Ks. Wincentego Granata

    Lublin

    • 611 728 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kupujący nie płaci podatku PCC. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 58,82 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie...