• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Lublin

(288)
  • Mieszkanie Lublin
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin

    Lublin

    • 500 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    NOWE MIESZKANIE I STAN DEWELOPERSKI I 2 POKOJE I WINDA I MIEJSCE POSTOJOWE I GARAŻ PODZIEMNY I LUBLIN I CZECHÓW I BLISKO UNIWERSYTET MEDYCZNY I UMCS I KUL KUP NOWE - BEZ PCC, BEZ...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście
    1 / 14
    Mieszkanie Lublin Śródmieście

    Lublin

    • 415 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie inwestycyjne ŚRÓDMIEŚCIE Lublin I CENTRUM I Gotowiec inwestycyjny I Brama Krakowska 850m I Zamek Lubelski 750m I Apartament pod Airbnb I Apartament pod Booking I WYNAJEM...

  • Mieszkanie Lublin Czechów
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Czechów

    Lublin

    • 930 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62,73 m, położone na 4 piętrze nowoczesnego, 9-piętrowego apartamentowca przy ulicy Północnej. Lokal jest wykończony w wysokim standa...

  • Mieszkanie Lublin Kalinowszczyzna, Trześniowska
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Kalinowszczyzna, Trześniowska

    Lublin

    • 768 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Marzysz o własnym mieszkaniu? Szukasz przestrzeni, w której stworzysz swoje miejsce dla rodziny? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie było przez lata zadbanym domem jednej rodziny...

  • Lublin LSM os. Mickiewicza 55 m2 właściciel
    1 / 14
    Lublin LSM os. Mickiewicza 55 m2 właściciel

    Lublin

    • 495 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na pięknym osiedlu Mickiewicza na LSM-ie przy ulicy Grażyny 3. 55 m2, 2 pokoje, łazienka i WC osobno, piętro 1 w ⁰, małym bloku (tylko 2 klatki schodowe i 2 piętra). Pię...

  • 62 m² – Wchodzisz i mieszkasz! Po remoncie.
    1 / 15
    62 m² – Wchodzisz i mieszkasz! Po remoncie.

    Lublin

    • 635 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    4 Pokoje po Remoncie Generalnym – Perełka na LSM (ul. Emancypantek) Oaza spokoju w sercu miasta Mieszkanie znajduje się w niskim bloku otoczonym dojrzałą zielenią, z której słynie...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 448 956 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 41,57m2, Dzielnica Wrotków Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 41,57m2 Piętro: 4 Liczba pokoi:...

  • Mieszkanie Lublin Lsm,
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Lsm,

    Lublin

    • 420 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie pełne słońca w okolicy ul. Nadbystrzyckiej. Usytuowane na 3 piętrze w bloku z lat pięćdziesiątych. Blok przeszedł kapitalny remont w 2024 r. Odnowiona został...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam bezpośredni
    1 / 8
    Sprzedam bezpośredni

    Lublin

    • 584 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie dwupoziomowe. Dwa balkony. Dwie toalety. Świetna lokalizacja, Dobrze skomunikowane Do centrum 10 min. Blisko Uniwersytet Medyczny. Szpitale.

  • Mieszkanie Lublin Ponikwoda, Migdałowa
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin Ponikwoda, Migdałowa

    Lublin

    • 560 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kupujący nie płaci PCC 2%! | Nowy blok 2026 | Winda | Ponikwoda - ul. Migdałowa Na sprzedaż nowoczesne, świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 38,48 m², położone na part...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 435 891 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 2-pokojowe Balkon 8 m2 Lublin Wrotków 0% PCC Podstawowe parametry mieszkania: * Lokalizacja: Lublin, dzielnica Wrotków. * Powierzchnia użytkowa: 39,99 m2....

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta, Nowy Świat
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta, Nowy Świat

    Lublin

    • 435 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 36,73 m² - ul. Nowy Świat - po generalnym remoncie w 2024 roku, z tarasem, dostępem do ogródka, piwnicą i komórką lokatorską Mieszkanie położone na parterze...

  • Mieszkanie sprzedaż Lublin Czuby / 60 m2 / 3 pokoje
    1 / 14
    Mieszkanie sprzedaż Lublin Czuby / 60 m2 / 3 pokoje

    Lublin

    • 665 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60 m², położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Lublina – na spokojnych i zielonych...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie

    Lublin

    • 490 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Bronowice.5min pieszo sieć sklepów, bazarek,przychodnia zdrowia,szkoła.2 piwnice,miejsce parkingowe ogrodzone dla mieszkańców .Nr tel.+4915231792795. [tel].Mail @ Cena do negocjacj...

  • Mieszkanie Lublin Czechów, Zakopiańska
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Czechów, Zakopiańska

    Lublin

    • 599 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,8 m2 zlokalizowane w dzielnicy Czechów przy ul. Zakopiańskiej. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,4 m2. Skład nier...

  • Bezpośrednio. Przytulne mieszkanie – LSM, ul. Wileńska
    1 / 14
    Bezpośrednio. Przytulne mieszkanie – LSM, ul. Wileńska

    Lublin

    • 410 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na 7. piętrze w bloku z windą przy ul. Wileńskiej na osiedlu LSM. Lokal idealny dla singla lub pary. Mieszkanie jest bardzo dobrze skomun...

  • Inwestycyjny HIT:2 pokoje przy Raabego(Trójkąt Akademicki)!
    1 / 7
    Inwestycyjny HIT:2 pokoje przy Raabego(Trójkąt Akademicki)!

    Lublin

    • 589 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Inwestycyjny HIT: 2 pokoje przy ul. Raabego (Trójkąt Akademicki)! ​Szukasz pewnej lokaty kapitału lub nowoczesnego mieszkania w samym centrum Lublina? To oferta, której nie możesz...

  • Mieszkanie Lublin, Kazimierza Tumidajskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin, Kazimierza Tumidajskiego

    Lublin

    • 395 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 12 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - ul. Tumidajskiego, Lublin Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,90 m2 po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Tum...

  • SPRZEDAM MIESZKANIE 61 M2 3 POKOJE
    1 / 8
    SPRZEDAM MIESZKANIE 61 M2 3 POKOJE

    Lublin

    • 465 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Witam .Posiadam do sprzedania notarialnie K.W. mieszkanie 3 pokoje ustawne oddzielne 60.08 m2 oddzielnie WC oraz łazienka dwa przedpokoje balkon piwnica 3 szafy wnekowe do odświ...

  • 3 pokoje, osobna kuchnia | 48 m² Lublin | Okazja!
    1 / 12
    3 pokoje, osobna kuchnia | 48 m² Lublin | Okazja!

    Lublin

    • 440 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

     Słoneczne 3 Pokoje w Zielonej Części Lublina – Gotowe do Wejścia! Szukasz mieszkania, które łączy miejską wygodę z kameralnym klimatem? Ta oferta na kameralnym osiedlu w południo...