• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania dla studentów Łódź

(41)
  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Śródmieście ul. Konstytucyjna

    Łódź » Śródmieście » ul. Konstytucyjna

    • 277 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 9 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedania kawalerka z balkonem w pełnym rozkładzie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 28 metrów. Lokal położony w niskim bloku na 1 piętrze. Lokalizacja świetna dla studentów...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Szafera

    Łódź » Widzew » ul. Szafera

    • 355 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem typu loggia. Lokal o powierzchni użytkowej 38 metrów w pełnym rozkładzie, usytuowany na 10 piętrze w wieżowcu z pięknym widokie...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Lutomierska

    Łódź » Bałuty » ul. Lutomierska

    • 259 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe bez balkonu o powierzchni użytkowej 28 metrów. Lokal położony w dzielnicy Bałuty na 6 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie po remoncie w 2019 roku. Wy...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Lutomierska

    Łódź » Bałuty » ul. Lutomierska

    • 259 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

• Mieszkanie Łódź Doły ul. Zmienna

    Łódź » ul. Zmienna

    • 260 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe z balkonem położone w dzielnicy Doły. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 33 metry, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z cegły. Lokal bardzo...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Śródmieście ul. Tkacka

    Łódź » Śródmieście » ul. Tkacka

    • 357 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów. Lokal położony w dzielnicy Śródmieście w wieżowcu na 8 piętrze z pięknym widokiem na panoram...

  • Mieszkanie Łódź Centrum ul. H. Sienkiewicza

    Łódź » ul. Sienkiewicza

    • 350 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów. Lokal położony w samym centrum miasta w wieżowcu na 4 piętrze. Mieszkanie ustawne w pełnym rozkładzie, w pokojac...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Szafera

    Łódź » Widzew » ul. Szafera

    • 355 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Lutomierska

    Łódź » Bałuty » ul. Lutomierska

    • 259 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

• Mieszkanie Łódź Doły ul. Zmienna

    Łódź » ul. Zmienna

    • 260 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

• Mieszkanie Łódź Centrum ul. H. Sienkiewicza

    Łódź » ul. Sienkiewicza

    • 350 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Łódź Bałuty ul. Zgierska

    Łódź » Bałuty » ul. Zgierska

    • 270 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy nowoczesne dwupokojowe mieszkanie, które idealnie nadaje się dla studentów, par...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Rewolucji 1905 roku
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Rewolucji 1905 roku

    Łódź

    • 229 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 13 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel : [tel] Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowsk...

  • Gotowiec inwestycyjny | 5 pokoi | Centrum Łodzi

    Łódź » ul. Piotrkowska

    • 579 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Na sprzedaż gotowe mieszkanie inwestycyjne w centrum Łodzi, przygotowane pod wynajem na pokoje. Lokal jest w pełni umeblowany, dzięki czemu może generować dochód od pierwszego dnia...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Radwańska
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź Polesie, Radwańska

    Łódź

    • 489 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty: Robert Szeidl tel: [tel] 2 osobne pokoje w świetnej lokalizacji przy Politechnice Łódzkiej. Mieszkanie w apartamentowcu z 2023r. Sprzedawane z całym wyposażeniem, g...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Polesie, Srebrzyńska
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Polesie, Srebrzyńska

    Łódź

    • 471 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji ARGENTUM - blisko Manufaktury i ul. Piotrkowskiej Jest ono położone w nowoczesnej inwestycji ARGENTUM, w doskonałej lokalizacji - ki...

  • Mieszkanie Łódź Polesie ul. Srebrzyńska

    Łódź » Polesie » ul. Srebrzyńska

    • 471 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji ARGENTUM - blisko Manufaktury i ul. PiotrkowskiejJest ono położone w nowoczesnej inwestycji ARGENTUM, w doskonałej lokalizacji - kilk...

  • Zamenhofa 29, Śródmieście, jasna kawalerka
    1 / 10
    Zamenhofa 29, Śródmieście, jasna kawalerka

    Łódź

    • 1 060 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 16 m², położona na 2. piętrze w budynku przy ul. Zamenhofa, zaledwie 10 minut pieszo od ul. Piotrkowskiej i przystanku C...

  • Pabianicka 35, Górna, kawalerka
    1 / 8
    Pabianicka 35, Górna, kawalerka

    Łódź

    • 1 140 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: *Do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Pabianickiej. *Pełne wyposażenie i umeblowanie. *25m2,II piętro. *Centralne ogrzewanie. *Mieszkanie znakomicie zlokalizow...

  • Nowy Apartament, Łódź Śródmieście, ul. Pomorska 45b/3
    1 / 16
    Nowy Apartament, Łódź Śródmieście, ul. Pomorska 45b/3

    Łódź

    • 654 999 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesny Apartament na Sprzedaż w Centrum Łodzi Cena: 654 999 zł Metraż: 52,33 m2 Układ: 2 pokoje + balkon Ulica: Pomorska 45/47 Komórka: tak, ok. 3 m2 Forma: Pełna własność, k...