• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Podkowa Leśna +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Podkową Leśną

(136)
  • Wynajmę magazyn 250m2parter+250m2 piętro winda Michałowice
    1 / 10
    Wynajmę magazyn 250m2parter+250m2 piętro winda Michałowice

    Michałowice

    • 16 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJMĘ tylko magazyn 250m2 ,biuro PIĘTRO ok al.jerozolimskich Michałowice dobra lokalizacja ewentualna mała produkcja siła lokal wysoki 3.20m piętro CENA WYNAJMU 16000zł OBECNIE P...

  • Lokal użytkowy Błonie
    1 / 5
    Lokal użytkowy Błonie

    Błonie

    • 2 760 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży hala o powierzchni 2300 m2 w Błoniu, pod magazyn, usługi, produkcję itp. Jest część biurowa oraz socjalna. Możliwość zakupu sąsiedniej hali o powierzchni 1300 m2, t...

  • wynajmę halę z biurem razem 520m2 w dobrym miejscu
    1 / 5
    wynajmę halę z biurem razem 520m2 w dobrym miejscu

    Milanówek

    • 20 000 zł cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJEM na składowanie różnego typu hurtownie np:okien i drzwi,medyczną itp. Lokalizacja: Chrzanów Mały , Grodzisk Mazowiecki, 3.5km od wjazdu na autostradę A2. Dojazd drogami pub...

  • 1 / 2
    Hala do wynajęcia 200 m od węzła S8

    Nadarzyn

    • 57 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam do zaoferowania nowo wybudowaną halę na wynajem, o powierzchni 1150 m2 w miejscowości Rusiec, ok 200 m od węzła trasy S8. Hala ukończona, biuro w trakcie budowy z możliwością a...

  • Lokal użytkowy Jaktorów
    Lokal użytkowy Jaktorów

    Jaktorów

    • 2 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Jaktorów - lokal usługowy do wynajęcia. Lokal o powierzchni 20 m2, usytuowany na parterze w centrum handlowym miejscowości. Składa się z pomieszczenia głównego, wc i pomi...

  • Pawilon handlowy, komis, biuro
    1 / 9
    Pawilon handlowy, komis, biuro

    Nadarzyn

    • 15 500 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 862 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Masz pytania ? Chętnie na wszystkie odpowiemy: Telefon: [tel] Cena 15 500 Brutto. Pawilon całoroczny ocieplany o wymiarach 6,0 m x 3,0 m wys.2,4>2,3 wykonany z: -Podłoga o rdz...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 2 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 50 m2, w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Orzeszkowej, usytuowany na pierwszym piętrze w jednopiętrowym budynku, wybudowanym z cegły...

  • Lokal Milanówek

    Milanówek

    • 7 000 000 zł cena
    • 2 965 m2 powierzchnia
    • 2 361 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja dla inwestorów! Na sprzedaż duży budynek handlowo-usługowy w Milanówku. Obiekt z lat 70. Do odświeżenia co daje pełną swobodę w aranżacji i dostosowaniu do własnyc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Opacz-Kolonia gm. Michałowice
    1 / 14
    Lokal użytkowy Opacz-Kolonia gm. Michałowice

    Opacz-Kolonia

    • 12 000 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 9 600 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży atrakcyjny obiekt, w doskonałej lokalizacji, na terenie którego znajduje się: Budynek biurowy jednopiętrowy o pow.365,4 m2 parter- 4 pokoje plus recepcja , kuchn...

  • Lokal Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 11 900 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. kom. (biurowa) w Grodzisku Mazowieckim. Do dyspozycji duży parking wokół nieruchomości. Teren ogrodzony z możliwością monitoringu. Dwukondygnacyjny budynek z ope...

  • Wynajmę 50m2 Biuro, handel, magazyn Ożarów Mazowiecki
    1 / 7
    Wynajmę 50m2 Biuro, handel, magazyn Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 50 m2 na parterze, sufit wysokość 4m, główne wejście duża witryna przeszklona, 2 łazienki, ogrzewanie podłogowe. Budynek położony przy ul. Poznańskiej (wylotówka na Po...

  • Do sprzedania stalowa hala

    Reguły

    • 3 500 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania stalowa hala o powierzchni ponad 600 m2 składająca się z dwóch części po około 300 m2 wraz z obiektem socjalno - biurowym o powierzchni 72 m2, który składa się z 17 m...

  • Atrakcyjna nieruchomość w Grodzisku Maz.

    Grodzisk Mazowiecki

    • 5 000 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 9 091 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowo atrakcyjna nieruchomość, położona w usługowo produkcyjnej dzielnicy Grodziska Mazowieckiego na działce ogrodzonej o powierzchni 10000 m2 o wymiarach 50 m x 200 m. Jest...

  • Nowy budynek produkcyjno-magazynowy przy S8

    Nadarzyn

    • 1 220 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 5 192 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala 150m2 plus zaplecze biurowe ok. 70m2. Budynek nowy, OGRZEWANY. Wszystkie media miejskie.Dojazd dla TIR.Teren objęty planem zagospodarowania - tereny usługowo-przemysłowe.Bardz...

  • Obiekt Radziejowice-parcel

    Radziejowice-Parcel

    • 975 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 3 096 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dogodny plan zagospodarowania przestrzennego pozwalający zarówno na zabudowę mieszkaniową jak i usługową, - Budynek mieszkalny / usługowy 1 piętrowy wybudowany w technologii tradyc...

  • Atrakcyjne położenie Piastów przy Alejach Jerozol.

    Piastów

    • 8 000 000 zł cena
    • 1 639 m2 powierzchnia
    • 4 882 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek położony w miejscowości Piastów k/Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie Alei Jerozolimskich oraz dróg S2, A2. Łączna powierzchnia ok. 1639 m2, wybudowany na działce o powierz...

  • Wyjątkowy lokal w centrum Grodziska !

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 300 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 7 515 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wystawiono 173-metrowy lokal położony przy głównej ulicy. Obiekt mieści się na parterze reprezentacyjnego budynku i ma bezpośrednie wejście z ulicy. Całość to cieka...

  • Lokal Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 1 200 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 5 043 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dom położony jest na działce 1000m2 mieszkaniowo-usługowej (44mx24m), do której jest dojazd z dwóch stron (2 bramy). Dom można rozbudować.Przyziemie murowane ( 3 pomieszczenia + ga...

  • Biuro i hala w super lokalizacji.

    Milanówek

    • 4 200 000 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 2 938 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowo atrakcyjna nieruchomość o bardzo dużym potencjale.Cżęść biurowo-socjalna to 210 m2 plus budynek hala o szerokości 12 m i powierzchni 1220 m2.Może służyć do produkcji /prz...

  • 1 / 2
    Nowy lokal usługowy Piastów

    Piastów

    • 950 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 9 794 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWY LOKAL USŁUGOWY 97 M2 - ŚWIETNA LOKALIZACJA Uniwersalny lokal użytkowy o powierzchni 97 m2. Może być wykorzystany jako USŁUGOWY, HANDLOWY lub BIURO. Lokal na parterze, dostę...