• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 033)
  • Lokal do wynajęcia 70mkw w Skoczowie
    1 / 9
    Lokal do wynajęcia 70mkw w Skoczowie

    Skoczów

    • 2 100 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni ok. 70 m². Lokal położony jest w Skoczowie, przy ul. Podkępie 2a, na I piętrze budynku. Składa się z 4 pomieszc...

  • Lokal użytkowy Kuklice gm. Kobierzyce, Wspólna
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kuklice gm. Kobierzyce, Wspólna

    Kuklice

    • 2 529 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel. [tel] Do wynajęcia lokal znajdujący się w nowoczesnym budynku z 2023 roku, zlokalizowanym w miejscowości Kuklice (gmina Kobierzyce) w aglomera...

  • Lokal użytkowy Kuklice gm. Kobierzyce, Wspólna
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kuklice gm. Kobierzyce, Wspólna

    Kuklice

    • 5 040 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    1 / 10
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 10 050 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wola. rejon ul. Grzybowskiej/ Browarów Warszawskich BIURO UMEBLOWANE. Do wynajęcia nowoczesna przestrzeń biurowa na trzecim piętrze - moduły o powierzchni 134 mkw,. netto, 151...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    1 / 7
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 63 708 zł cena
    • 931 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Al. Jerozolimskie, Plac Zawiszy. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa 931 mkw. netto, 967 mkw. brutto (z tarasem) na piętrze dwunastym. Aktualna aranżacja to większa...

  • Rozkładowy,  4 pokojowy lokal na Powiślu
    1 / 9
    Rozkładowy, 4 pokojowy lokal na Powiślu

    Warszawa

    • 10 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia: czteropokojowy, wysoki na 3m lokal biurowy, zlokalizowany w kameralnej inwestycji. Rozkład: - nieruchomość składa się z przestronnej...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Skierniewicka
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Skierniewicka

    Warszawa

    • 2 600 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro serwisowane przy stacji Metro Płocka na Woli.  Cena - 1300 zł/netto/osoba Dostępne biura są od 2 stanowisk pracy - 2 600 zł/netto/msc. Biuro serwisowane to gotowa do pracy...

  • Powierzchnia biurowo-magazynowa do wynajęcia
    1 / 16
    Powierzchnia biurowo-magazynowa do wynajęcia

    Warszawa

    • 45 001 zł cena
    • 1 238 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia funkcjonalny obiekt biurowo-magazynowy, idealny dla firm logistycznych, produkcyjnych, handlowych lub usługowych poszukujących kompleksowej przestrzeni do prowadzenia...

  • Lokal użytkowy Wrocław, Al. Gen. J. Hallera
    1 / 16
    Lokal użytkowy Wrocław, Al. Gen. J. Hallera

    Wrocław

    • 5 700 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opiekun oferty: Kacper Walkowicz [tel] Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego lokalu, położonego w prestiżowej inwestycji Ogrody Hallera we Wrocławiu. LOKALI...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy wynajem nowoczesnego lokalu użytkowego o powierzchni 64 m² zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu (ok. 30 budynków, 4 i 5 kondygnacji), zaledwie 20 minut od centrum Warsza...

  • Lokal użytkowy Kuklice gm. Kobierzyce, Wspólna
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kuklice gm. Kobierzyce, Wspólna

    Kuklice

    • 2 489 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel. [tel] Do wynajęcia lokal znajdujący się w nowoczesnym budynku z 2023 roku, zlokalizowanym w miejscowości Bielany Wrocławskie w aglomeracji wro...

  • Do wynajęcia lokal usługowy / magazynowy – 220 m²
    1 / 5
    Do wynajęcia lokal usługowy / magazynowy – 220 m²

    Siedlce

    • 4 400 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowy lub magazynowy o powierzchni 220 m², zlokalizowany w Siedlcach przy ul. Brzeskiej 76. Powierzchnia idealnie sprawdzi się pod działalność magazynową, usł...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    1 / 10
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 70 499 zł cena
    • 999 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Al. Jerozolimskie, Plac Zawiszy. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa 999 mkw. netto, 1025 mkw. brutto na piętrze ósmym. Aktualna aranżacja to większa przestrzeń or...

  • Lokal użytkowy Kuklice gm. Kobierzyce, Wspólna
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kuklice gm. Kobierzyce, Wspólna

    Kuklice

    • 2 605 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Kameralny lokal do wynajęcia
    1 / 9
    Kameralny lokal do wynajęcia

    Gdańsk

    • 4 500 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy na wynajem lokal o wielkości około 102 m2 w atrakcyjnej części Wrzeszcza. OKOLICA: Lokal mieści się na parterze zabytkowego budynku "Leśniczówka Forsthaus" w zacisznym z...

  • Lokal użytkowy Gdynia Śródmieście, Świętojańska
    1 / 13
    Lokal użytkowy Gdynia Śródmieście, Świętojańska

    Gdynia

    • 14 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Świetna propozycja na biznes w Śródmieściu! Na wynajem dwupoziomowy lokal o powierzchni 207,11m2 na ul. Świętojańskiej w Gdyni, mieszczący się w zabytkowej i doskonale utrzymanej...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    1 / 7
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 36 952 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Al. Jerozolimskie, Plac Zawiszy. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa 540 mkw. netto, 561mkw. brutto na piętrze dwunastym. Aktualna aranżacja to większa otwarta prz...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Prosta
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Prosta

    Warszawa

    • 9 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro serwisowane - ul. Prosta. Biuro dla 6 osób. Cena 9 000 zł/netto. (1 500 zł/netto/osoba)  Zalety wynajmu powierzchni: Niezależne biuro z kontrolą dostępu - zamknięte pomi...

  • Lokal do wynajęcia
    1 / 3
    Lokal do wynajęcia

    Chełm

    • 1 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia dwa zadbane lokale usługowe przy ulicy Lwowskiej 13 w Chełmie, lokale znajdują się na 1 piętrze, na tej samej kondygnacji, jeden o powierzchni 40 mkw, drugi 20 mkw, mo...

  • Do wynajęcia lokal użytkowy ok. 70m2 w Sosnowcu
    1 / 5
    Do wynajęcia lokal użytkowy ok. 70m2 w Sosnowcu

    Sosnowiec

    • 2 660 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 70 m², położony na piętrze budynku w Sosnowcu przy ul. Blachnickiego (dawny ORION). Obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osied...