• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 033)
  • Lokal użytkowy Marki Centrum, Słoneczna
    Lokal użytkowy Marki Centrum, Słoneczna

    Marki

    • 15 920 zł cena
    • 318 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Budynek biurowo-magazynowy zlokalizowany w Centrum Marek Budynek jest idealny na siedzibę firmy, czystą produkcję, showroom, składowanie magazynowe, sklep internetowy, sale wyk...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 15 094 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 208,66 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal biurowy 118,68 m² w centrum Jastrzębia-Zdroju – przy Rondzie Zdrojowym
    1 / 6
    Lokal biurowy 118,68 m² w centrum Jastrzębia-Zdroju – przy Rondzi...

    Jastrzębie-Zdrój

    • 4 035 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy 118,68 m² w centrum Jastrzębia-Zdroju – przy Rondzie Zdrojowym Szukasz przestrzeni dla swojej firmy w znakomitej lokalizacji? Mamy coś idealnego! Lokalizacja: Oferuje...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Jana Nowaka-Jeziorańskiego
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław...

    Warszawa

    • 3 990 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal na wynajem Jana Nowaka-Jeziorańskiego Lokal narożny w świetnej lokalizacji, tuż przy planowanej stacji metra! Znajduje się przy głównym wyjściu z budynku, idealny pod usługi...

  • Wirtualne Biuro w Szczecinie to idealny adres dla twojego bi
    Wirtualne Biuro w Szczecinie to idealny adres dla twojego bi

    Szczecin

    • 60 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy miejsce dla wirtualnego biura w Szczecinie – mieście położonym strategicznie, blisko granicy z Niemcami, co sprzyja ekspansji na rynek niemiecki i Europę Zachodnią. Wirtu...

  • WYNAJMĘ POMIESZCZENIA BIUROWE
    1 / 8
    WYNAJMĘ POMIESZCZENIA BIUROWE

    Opole

    • 5 372 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia od zaraz 3 pomieszczenia biurowe wraz z pomieszczeniami socjalnymi o łącznej powierzchni 96,3 m2 w nowym budynku wyposażonym w windę, ogrzewanie centralne gazowe, klim...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus, Siłaczki
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus, Siłaczki

    Warszawa

    • 3 060 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz przestrzeni, która jest nie tylko funkcjonalna, ale też przyjazna dla portfela i komfortowa dla pracowników? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Oferujemy ustawne, 3-pokoj...

  • Lokal użytkowy Piaseczno
    1 / 2
    Lokal użytkowy Piaseczno

    Piaseczno

    • 19 900 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 550 m² , zlokalizowana w Piasecznie. Magazyn znajduje się na terenie zamkniętym. Dostępny parking. Możliwość parkowania i manewrow...

  • Lokal użytkowy Bydgoszcz Zimne Wody
    1 / 14
    Lokal użytkowy Bydgoszcz Zimne Wody

    Bydgoszcz

    • 13 690 zł cena
    • 1 141 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    MOŻLIWE WYDZIELENIECZĘŚCI POWIERZCHNI Do wynajęcia w atrakcyjnej lokalizacji, hala na cele produkcyjne, magazynowe, biurowe o pow. 1.141m2 - drugie piętro 3 kondygnacyjnego bu...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Skierniewicka
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Skierniewicka

    Warszawa

    • 11 719 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz przestrzeni, która podniesie prestiż Twojej firmy i zapewni pracownikom najwyższy komfort? Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe biuro zlokalizowane w sercu dynamicznie...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów, Domaniewska
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 6 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro do pracy dla ok. 6 osób Dostępne od ZARAZ ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU: Czynsz bazowy - 1200 PLN/os. miesięcznie Łącznie ok.: 6 os. x 1200 PLN/os. miesięcznie = 6900 PLN miesięc...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Białołęka, Dworska, Modlińska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Białołęka, Dwors...

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    KOSZTY I OPŁATY: Czynsz najmu - 3000 PLN miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 650 PLN miesięcznie Media - płatne wg. zużycia 1 miejsce parkingowe - 70 PLN miesięcznie Kaucja - do uz...

  • Lokal użytkowy Białystok Zawady,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Białystok Zawady,

    Białystok

    • 9 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Komfortowy dom, lub pr...

  • Lokal użytkowy Nowy Konik gm. Halinów, Terespolska
    1 / 6
    Lokal użytkowy Nowy Konik gm. Halinów, Terespolska

    Nowy Konik

    • 4 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE  Serdecznie przedstawiamy ofertę najmu hali magazynowej w dobrym punkcie lokalizacyjnym. Obiekt znajduje się w miejscowości Konik Nowy, 400 m od w...

  • Lokal użytkowy Janki gm. Raszyn, Mszczonowska 20
    1 / 15
    Lokal użytkowy Janki gm. Raszyn, Mszczonowska 20

    Janki

    • 49 500 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do wynajęcia funkcjonalny, dwukondygnacyjny obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni ok. 1200 m² (ok. 800 m² hali magazynowej + ok. 500 m²...

  • Lokal użytkowy Rzeszów, Podwisłocze
    1 / 5
    Lokal użytkowy Rzeszów, Podwisłocze

    Rzeszów

    • 1 680 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości OKAZJA ma przyjemność przedstawić Państwu lokal usługowo-handlowy w Centrum Handlowym „Podwisłocze” przy ulicy Podwisłocze 30/1 w Rzeszowie. Lokal ma 35 m2 z...

  • Lokal użytkowy Wrocław Stare Miasto, Stare Miasto, Szewska
    1 / 8
    Lokal użytkowy Wrocław Stare Miasto, Stare Miasto, Szewska

    Wrocław

    • 14 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. [tel] Lokal usługowy w samym centrum miasta, dostępny od zaraz! Zapraszam do wynajmu lokalu 140,45m2 z witrynami na poziomie "0", znajdują...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Marszałkowska
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Marszałkowsk...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Gabinety w prestiżowym biurze serwisowanym Oferujemy komfortowy gabinet biurowy położony na 4. piętrze prestiżowego budynku Wolf Marszałkowska. To idealna propozycja dla małych zes...

  • Lokal 60 m2 w małym biurowcu - Gdańsk Wrzeszcz
    1 / 9
    Lokal 60 m2 w małym biurowcu - Gdańsk Wrzeszcz

    Gdańsk

    • 3 300 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA !!! Poszukujesz biura w spokojnej dzielnicy, w otoczeniu przyrody, a jednocześnie bardzo blisko centrum Gdańska? Lubisz po pracy wyskoczyć na spacer do lasu? Cenisz sobie ci...

  • Lokal użytkowy Katowice Kostuchna
    1 / 8
    Lokal użytkowy Katowice Kostuchna

    Katowice

    • 6 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala magazynowa 180 m2 , budynek murowany ocieplony. Wymiary: - 20 metrów długości - 9 metrów szerokości - wysokość 4 metry - brama wjazdowa elektryczna 3x3 m...