• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 033)
  • wynajmę powierzchnię handlową
    wynajmę powierzchnię handlową

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 386 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę stoisko na sprzedaż warzyw/owoców Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

  • NOWY LOKAL DO WYNAJĘCIA
    NOWY LOKAL DO WYNAJĘCIA

    Mrągowo

    • 2 400 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę NOWY lokal w Mrągowie, w kamienicy w centrum miasta, przy targowisku miejskim ul. 8 - go Maja 15 (I piętro, winda), w pobliżu parking. Lokal posiada własne zaplecze socjaln...

  • lokale handlowe
    lokale handlowe

    Oborniki

    • 1 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    lola do wynajęcia lub do kupienia w OBORNIKACH /drugi lokal na osiedlu 30m2 wyposażony w ciepła i zimną wodę,kanalizacje oraz cieplik reszte informacji udziele telefonicznie

  • Wynajmę lokal użytkowy handlowo usługowy
    Wynajmę lokal użytkowy handlowo usługowy

    Gniezno

    • 1 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy z funkcją handlową , usługową , biurową. Lokal po kapitalnym remoncie w centrum Gniezna przy głównym targowisku Gniezna. Duży ruch pieszych i samochodow...

  • Małe biuro w centrum Józefowa z duzym parkingiem
    Małe biuro w centrum Józefowa z duzym parkingiem

    Józefów

    • 2 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJMĘ ciche, kameralne pomieszczenie biurowe o pow. 35,16 m2 położone na I piętrze budynku usługowo biurowego.  Lokal wyposażony jest w jednostkę klimatyzacyjną i otwierane okna...

  • Lokal użytkowy Legnica,
    Lokal użytkowy Legnica,

    Legnica

    • 3 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia oferujemy lokal użytkowy o pow. 100 m² położony w budynku handlowo usługowym na oś Kopernika w Legnicy. Lokal usytuowany na parterze wśród innych lokali handlowych. K...

  • Wynajem biura
    Wynajem biura

    Szczecin

    • 1 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam, wynajmę biuro z widokiem na rzekę, 15m2. w dozorowanym całodobowo , eleganckim biurowcu.Szczecin , ul Celna 1.Cena 1000zł bez dodatkowych opłat .Pierwsze piętro, winda osobo...

  • magazyn
    magazyn

    Wałbrzych

    • 8 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    do wynajmu powierzchnie magazynowe w Wałbrzychu o różnej wielkości cena do ustalenia na miejscu polecam

  • Wolne powierzchnie biuro ,oddział, filia, gabinet.inne
    Wolne powierzchnie biuro ,oddział, filia, gabinet.inne

    Hrubieszów

    • 1 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia Lokal wolne powierzchnie biurowe, oddział, filia ,gabinety, inne . Powierzchnie 25m -405m2 Teren ogrodzony ,zamkniety ,własny duży parking .wynajm z opcją zakupu.

  • Wynajem klimatyzowanych sal szkoleniowych KATOWICE Centrum
    1 / 6
    Wynajem klimatyzowanych sal szkoleniowych KATOWICE Centrum

    Katowice

    • 25 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty wynajmu sali. Dysponujemy 9 klimatyzowanymi salami od 25zł/h Nasze sale mogą służyć zarówno jako sale szkoleniowe oraz sale ko...

  • Wynajmę Lokal Bolszewo ul. Zamostna 4x3,5
    Wynajmę Lokal Bolszewo ul. Zamostna 4x3,5

    Bolszewo

    • 1 300 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowy – Bolszewo, parter, 14 m² Szukasz miejsca na swój biznes? Mam do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 14 m² (4 x 3,5 m), usytuowany na parterze budyn...

  • wynajem
    wynajem

    Kostomłoty Pierwsze

    • 8 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    W skład do wynajęcia jest magazyn o pow.91,67 m2,pokój biurowy 28,22m2 przy pokoju biurowym podręczny magazynek o po. 10,wc-3,45m2 Cena wynajmu za całość 8000,00 zł brutto dodatko...

  • WYNAJEM POMIESZCZEŃ BIUROWYCH
    WYNAJEM POMIESZCZEŃ BIUROWYCH

    Gdańsk

    • 5 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJMĘ PIĘTRO BUDYNKU Z POMIESZCZENIAMI BIUROWYMI O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 66,5 m2 (4 BIURA + ŁAZIENKA Z MINI ANEKSEM KUCHENNYM). W CENIE 5000 ZŁ NETTO. MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA POJEDYŃCZ...

  • Do wynajecia
    Do wynajecia

    Bielsk Podlaski

    • 5 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal na parterze o pow 50 m napietrze 80 m z ogrzewaniem z toaletami parking 200m

  • Tanio wynajmę pomieszczenie biurowe
    Tanio wynajmę pomieszczenie biurowe

    Kraków

    • 1 200 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę jedno pomieszczenie biurowe o pow. 17m2 . przy ul. Norymberskiej w Krakowie , Os Ruczaj-Zaborze. Cena za wynajem 1.200 zł. w tym koszty: prądu1,wody ogrzewania.

  • WYNAJMĘ RÓZNE LOKALE GASTRONOMICZNE CENTRUM W-WY
    WYNAJMĘ RÓZNE LOKALE GASTRONOMICZNE CENTRUM W-WY

    Warszawa

    • 105 934 zł cena
    • 344 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę rózne powierzchnie lokali gastronomicznych w centrum Warszawy super lokalizacje 345m2, 255m2 ,222m2 poziom minus jeden Przedstawiamy lokal na wynajem w jednym z najbardziej...

  • Wynajmę gabinet lekarski
    Wynajmę gabinet lekarski

    Rybnik

    • 150 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szanowni Państwo/ Wynajmę gabinet lekarski. bardzo dobra lokalizacja - centrum Rybnika. Możliwość wynajmu na godziny, dni, długoterminowo. Poniedziałki, wtorki, czwartki. Gabinet p...

  • Powierzchnie magazynowo-biurowe do wynajęcia od 30-1000 m2
    Powierzchnie magazynowo-biurowe do wynajęcia od 30-1000 m2

    Wałbrzych

    • 15 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE I BIUROWE NADAJĄCA SIĘ POD WSZYSTKIE DZIAŁALNOŚCI HANDLOWE, USŁUGOWE, POD ZAKŁADY PRODUKCYJNE, MAGAZYNY WARSZTATY itp znajdująca się w bardzo dobrej lokaliz...

  • Lokal do wynajęcia
    Lokal do wynajęcia

    Mińsk Mazowiecki

    • 3 500 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 86 m², położony przy ul. Siennickiej 47a w Mińsku Mazowieckim – to doskonała lokalizacja z dużym potencjałem biznesowym. Lokal obecnie zaj...

  • wynajmę lokal rózne mozliwosci działalnosci centrum Warszawy
    wynajmę lokal rózne mozliwosci działalnosci centrum Warszawy

    Warszawa

    • 23 970 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal uzytkowy znajdujący się w samym centrum miasta z bardzo dobrym dojazdem wsród nowych sklepów,restauracji,butików,nowych biur co umozliwia napływ duzej ilosci klientó...