• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 033)
  • Do wynajęcia pomieszczenie magazynowo-warsztatowe
    1 / 8
    Do wynajęcia pomieszczenie magazynowo-warsztatowe

    Luboń

    • 2 300 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia pomieszczenie magazynowo -warsztatowe w Luboniu, 80m2, poziom "0", szerokie drzwi (wjazd europaletą). Klimatyzacja. Cena do negocjacji. Tel. kontaktowy [tel]

  • Lokal biurowy o powierzchni 86 m2
    1 / 15
    Lokal biurowy o powierzchni 86 m2

    Czeladź

    • 4 900 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal w budynek biurowo-handlowy.Ogrzewanie w cenie czynszu. Pomieszczenia na biuro, pracownię techniczną, informatyczną, laboratorium, siedzibę lub oddział małej firmy lub inne.P...

  • Lokal do wynajęcia Miechów 220 m2
    1 / 8
    Lokal do wynajęcia Miechów 220 m2

    Miechów

    • 4 840 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal na ul. Racławickiej 7 w Miechowie Lokal 220m2, ulokowany blisko rynku głównego, obok sklepu Żabka, w piwnicy budynku, posiada dwa główne duże pomieszczenia, kor...

  • Lokal (28met) okolice Łukasińskiego (Wrocław)
    1 / 13
    Lokal (28met) okolice Łukasińskiego (Wrocław)

    Wrocław

    • 3 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    NOWA CENA!!! TYLKO W HOME EXPERT SUPER OFERTA! Do wynajęcia lokal na gabinet lekarski w nowszym budynku z 2001 roku z ogrzewaniem miejskim na Przedmieściu Oławski - okolice ul. Ł...

  • Pomieszczenia do wynajęcia
    1 / 3
    Pomieszczenia do wynajęcia

    Świętochłowice

    • 3 900 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam Mamy do wynajęcia pomieszczenia pomieszczenia biurowo produkcyjne na terenie naszej firmy w Świętochłowicach. Idealnie mogą nadawać się pod każdą działalność min - Szwal...

  • WYNAJMĘ Pomieszczenia Inowrocław Ziarniaka WC Ogrzewanie
    1 / 16
    WYNAJMĘ Pomieszczenia Inowrocław Ziarniaka WC Ogrzewanie

    Inowrocław

    • 440 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę od zaraz Inowrocław ul Ks. Dobromira Ziarniaka Przy ul Lipowa Osiedle Piastowskie Solno Pomieszczenia Na Magazyn itp. Nie do mieszkania. Posadzka Kafelki, Ogrzewane, Toalet...

  • Wynajmę lokal
    1 / 2
    Wynajmę lokal

    Lublin

    • 1 596 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal biurowy o powierzchnii 42 m2. Lokalizacja blisko centrum, dogodny dojazd , parking.

  • 1 / 2
    Hala 1 554 mkw do wynajęcia - Płock / Kostrogaj

    Płock

    • 26 000 zł cena
    • 1 554 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Firma K&K Karolina Werema oferuje do wynajęcia ogrzewaną halę produkcyjną w Płocku, przy ul. Kostrogaj 5. Powierzchnia obiektu to 1 554m2 oraz duży plac magazynowy przyległy do bud...

  • Lokal z witryną 73m2 - Przemysłowa 20 Płock

    Płock

    • 3 796 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Firma K&K Karolina Werema oferuje do wynajęcia powierzchnię biurową/handlowo-magazynową składającą się z dwóch pomieszczeń, z dużą przeszkloną witryną oraz bezpośrednim dostępem do...

  • 1 / 2
    Hala 1400m2 - Płock/Radziwie

    Płock

    • 14 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Firma K&K Karolina Werema oferuje do wynajęcia halę magazynową zlokalizowaną w Płocku/Radziwie. Powierzchnia obiektu to 1400m2. Hala posiada dostęp do prądu, nie jest ogrzewana....

  • 1 / 2
    Hala magazynowa 480m2 do wynajęcia Płock

    Płock

    • 4 560 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Firma K&K Karolina Werema oferuje do wynajęcia halę magazynową zlokalizowaną w Płocku,prz ul. Przemysłowej 20. Powierzchnia obiektu to 480m2. Hala z posadzką z płyt betonowych,...

  • 1 / 4
    Wynajem hali magazynowej 400m2

    Płock

    • 6 400 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Firma K&K Karolina Werema oferuje do wynajęcia halę magazynową w Płocku, przy ul. Przemysłowej 20. Powierzchnia obiektu to 400 m2. Hala z posadzką betonową, posiada dostęp do prą...

  • 1 / 3
    Wynajem hali magazynowej 140mkw z antresolą 87m2

    Płock

    • 4 086 zł cena
    • 227 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Firma K&K Karolina Werema oferuje do wynajęcia powierzchnię magazynową w Płocku, przy ul. Przemysłowa 20. Powierzchnia obiektu to 140 m2 + antresola 87m2. W obrębie magazynu (na...