• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na wynajem Warszawa

(913)
  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 7 269 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Śródmieście, rejon Dworca Centralnego. Do wynajęcia powierzchnia biurowa 103 mkw., z ładnym widokiem na Warszawę. Biuro znajduje się na czternastym piętrze. Aktual...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    1 / 3
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 10 650 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Śródmieście, rejon Dworca Centralnego. Do wynajęcia powierzchnia biurowa 150 mkw., z ładnym widokiem na Warszawę. Biuro znajduje się na dwudziestym piętrze. Aktual...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus, Michała Spisaka
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus, Michała Spisaka

    Warszawa

    • 7 900 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

        Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal na pierwszym piętrze budynku biurowo-usługowego, położonego na ogrodzonej posesji w dzielnicy Ursus. Lokal doskonale nadaje się na: -...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    1 / 3
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 32 710 zł cena
    • 478 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Śródmieście, rejon Dworca Centralnego. Do wynajęcia powierzchnia biurowa 478 mkw., w układzie gabinetowym z ładnym widokiem na Warszawę. Aktualnie biuro jest podzie...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    1 / 7
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 64 311 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa/Śródmieście , rejon ul. Towarowej, do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa. Moduł 898 mkw. netto a 970 mkw. brutto na piętrze pierwszym. Czynsz najmu wywoławczo...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota
    1 / 10
    Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 58 919 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Ochota, do wynajęcia powierzchnia po laboratorium. Oferowana powierzchnia, 950 mkw., znajduje się w budynku biurowym na trzecim piętrze, z możliwością wydzielenia mni...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Chmielna
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Chmielna

    Warszawa

    • 21 413 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE WILSON'S Przedstawiamy Państwu nowoczesny budynek biurowy klasy A, zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy (dzielnica Śródmieście). Lokalizacja:...

  • Marina Mokotów lokal na wynajem
    1 / 2
    Marina Mokotów lokal na wynajem

    Warszawa

    • 6 900 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Szukasz funkcjonalnego lokalu do działalności? Lokal usługowy położony na Osiedlu Marina Mok...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Wola, Elektoralna
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Wola, Elektoralna

    Warszawa

    • 11 600 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    2022.02.26 być może będzie wynajety sp. 28 lutego 22 toku!!! Do wynajmu powierzchnia handlowo - usługowa w nowoczesnym budynku biurowym. Preferowany wynajem na aptekę, drogerię...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Wola, Złota
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Wola, Złota

    Warszawa

    • 28 673 zł cena
    • 393 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Woli. Ofertę stanowi powierzchnia biurowo-usługowa w biurowcu, parter, po remoncie elewacji w 2010 roku. Składa się z: - recepcji; - otwarte...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Mirów
    1 / 10
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Mirów

    Warszawa

    • 27 259 zł cena
    • 427 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna Woli. Oferta usytuowana roku w budynku mieszkalno - usługowo - biurowym wybudowanym w roku 2010. Parter i I piętro lokale komercyjne, II-VIII pi...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Okęcie
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Okęcie

    Warszawa

    • 26 265 zł cena
    • 576 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajmu powierzchnia biurowa na Okęciu w W-wie. Kompleks przemysłowo-produkcyjno-magazynowo-biurowym. Teren zamknięty z ochroną i monitoringiem. Bardzo dobra lokalizacja, połąc...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Stare Włochy, Jerozolimskie Al.
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Stare Włochy, Jerozolimskie Al.

    Warszawa

    • 3 063 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia biurowa II piętro w kompleksie biurowo-handlowo-usługowym, Stare Włochy. Obiekt strzeżony/monitorowany 24h/dobę, winda towarowa. Dostęp do lokalu 24h/dob...

  • Lokal użytkowy  gm. Legionowo, Sowińskiego Józefa, gen
    1 / 3
    Lokal użytkowy gm. Legionowo, Sowińskiego Józefa, gen

    Warszawa

    • 11 745 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy, parter, centrum miasta w ciągu handlowo - usługowym. Koszt najmu cena netto plus opłaty eksploatacyjne (prąd, woda ciepła i zimna, centralne ogrzewanie miejskie, k...

  • Lokal użytkowy  gm. Legionowo, Sowińskiego Józefa, gen
    1 / 3
    Lokal użytkowy gm. Legionowo, Sowińskiego Józefa, gen

    Warszawa

    • 17 880 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Okęcie
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Okęcie

    Warszawa

    • 16 416 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajmu powierzchnia magazynowo-biurowa na Okęciu w W-wie. Kompleks przemysłowo-produkcyjno-magazynowo-biurowym. teren zamknięty z ochroną i monitoringiem. Bardzo dobra lokaliz...

  • Lokal użytkowy Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna

    Warszawa

    • 9 120 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajmu powierzchnia biurowo - magazynowa z możliwością produkcji na Pradze Płn. Ofertę stanowi powierzchnia: - biurowa ca 140; 180 lub 200m (III piętro w biurowcu) podzielona...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Okęcie
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Okęcie

    Warszawa

    • 2 708 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Lokal użytkowy Warszawa Ochota
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 65 224 zł cena
    • 1 052 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Ochota, Parter. Do wynajęcia powierzchnia usługowo-handlowa, również biurowa na parterze - moduł 1052 mkw. netto, 1098 mkw. brutto. Możliwość wyburzenia ścianek g/k wewnątrz...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Baletowa
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Baletowa

    Warszawa

    • 45 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WILSON'S NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do wynajęcia biuro o powierzchni 1200 m2. Budynek posiada 3 pietra po 400 m2. W budynku jest nowoczesna winda oraz parking . LOKALIZACJA:...