• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Łomiankami

(2 798)
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 2 800 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 560 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1 osoby na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Włochy ul. Krakowiaków

    Warszawa » Włochy » os. Krakowiaków

    • 683 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 10,50 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Krakowiaków. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 815 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 815 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne na warszawskim Śródmieściu na 14 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach Dworca Centralnego, w samym centrum Warszawy, poleca Agencja Ni...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Żwirki i Wigury

    Warszawa » Mokotów » ul. Żwirki i Wigury

    • 2 415 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 34,50 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowo-usługowym, na warszawskim Mokotowie w okolicach Al. Żwirki i Wigury. poleca Agencj...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ochota ul. Grójecka

    Warszawa » Ochota » ul. Grójecka

    • 4 834 € cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.293 m2 na warszawskiej Ochocie, na 10 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko Placu Zawiszy, poleca Agencja nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 815 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 815 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne do wynajęcia w Śródmieściu na 11 piętrze nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 349 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne do wynajęcia na Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Rakowieckiej, poleca Agencja Nieru...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 200 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazynek o pow. 5 m2 na poziomie przyziemia w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Żwirki i Wigury

    Warszawa » Mokotów » ul. Żwirki i Wigury

    • 2 272 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia; 2-pokojowy lokal biurowy o pow. 32,46 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowo-usługowym, na warszawskim Mokotowie w okolicach Al. Żwirki i Wigury. po...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Żwirki i Wigury

    Warszawa » Mokotów » ul. Żwirki i Wigury

    • 11 800 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 236 m2 na niskim parterze w kameralnym budynku biurowo-usługowym, na warszawskim Mokotowie w okolicach Al. Żwirki i Wigury....

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. rondo Stefana Starzyńskiego

    Warszawa » Praga-Północ » rondo Rondo Stefana Starzyńskiego

    • 1 421 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 21,20 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego, poleca Property Office (tel. [tel], ma...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 7 418 € cena
    • 401 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 401 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Toruńska

    Warszawa » Targówek » ul. Toruńska

    • 2 064 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 24 m2 na 4 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, niedaleko Centrum Handlowego Targówek. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Toruńska

    Warszawa » Targówek » ul. Toruńska

    • 3 612 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 42 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, niedaleko Centrum Handlowego Targówek. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Targówek ul. Toruńska

    Warszawa » Targówek » ul. Toruńska

    • 22 360 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 260 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toruńskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Toruńska

    Warszawa » Targówek » ul. Toruńska

    • 18 920 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 220m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toruńskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [t...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 14 818 € cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 801 m2 na4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 1 232 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33,32 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 17 979 zł cena
    • 599 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.599,30m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 1 293 zł cena