• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Świdnica

(35)
  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 229 900 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 8 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kawalerka w Centrum - gotowa do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój, kuchnia oraz łazienka. W mieszkaniu są nowe okna PCV wyposażone w rolety wewnęt...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 109 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 4 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka na parterze - 2 minuty od Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym i łazienka. W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 209 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu kawalerkę położoną w Świdnicy na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszka...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 169 100 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 698 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przestronna kawalerka w Centrum Świdnicy! Mieszkanie do małego remontu! - łazienka. [i] Idealna pod inwestycje! [/i] Na powierzchnie mieszkania składa się pokój, kuc...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 179 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 5 997 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie I-pokojowe na I piętrze w okolicach Centrum! Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni ponad 30m2, na którą składają się pokój, kuchnia i łazienka z toaletą. Mie...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 290 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka w samym Centrum Świdnicy - gotowa do zamieszkania! Mieszkanie po generalnym remoncie! Istnieje możliwość zamiany na większe mieszkanie z dopłatą lub do re...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 179 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 7 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kawalerka idealna pod inwestycje zlokalizowana w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Świdnica ul. okolice Osiedla Młodych

    Świdnica » ul. Młodych

    • 1 600 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    [i]MIESZKANIE DOSTĘPNE OD MAJA 2025 ROKU.[/i] Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone w okolicach Osiedla Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój, kuchni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 129 900 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 8 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu piękną kawalerkę w Centrum! Mieszkanie idealne pod inwestycje! Lokal ze względu na małą powierzchnię ma status lokalu niemieszkalnego. Na pow...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 1 400 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia pokój! Cena najmu - bez dodatkowych opłat! Cena oferty dotyczy pokoju! Do wynajęcia pokój, dodatkowo wspólna kuchnia, dwie łazienki oraz dwie toalety, p...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 119 900 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 2 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    [i] Udział w mieszkaniu - zakup tylko za gotówkę, idealne dla Inwestora! [/i] Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia oraz osobny pokój - dodatkową powierzchnię s...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Świdnica

    • 1 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Świdnica

    • 279 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Świdnica rynek pierwotny

    Świdnica

    • 290 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferta bez prowizji od kupującego - 0% prowizji!, bez podatku PCC Nowy apartamentowiec w okolicach Centrum miasta! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofe...

  • Nowa inwestycja Świdnica

    Świdnica

    • 216 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Rafał Jezierski
    Agent nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wałbrzych

    • 180 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Mój Dom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wałbrzych

    • 165 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Wynajmę mieszkanie super lokalizacja

    Dzierżoniów

    • 1 600 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    osiedle Jasne Dzierżoniów WYNAJMĘ KRÓTKO TERMINOWO 200 ZŁ minimalny czas wynajęcia 2/3 Doby . umowa . miesiąc cena 1600zł mieszkanie z meblami ....

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wałbrzych

    • 151 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Osiedle Jasne

    Dzierżoniów » ul. Osiedle

    • 215 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Poszukujesz swojego małego kącika, który idealnie nada się na spędzanie czasu z samym sobą oraz odrobiną relaksu. Omega Estate proponuje do zakupu nieruchomość położoną w bardzo at...

  • Mieszkanie Jagodnik gm. Świdnica
    1 / 6
    Mieszkanie Jagodnik gm. Świdnica

    Jagodnik

    • 109 100 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 4 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka na parterze - 2 minuty od Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym i łazienka. W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki,...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Osiedle Jasne

    Dzierżoniów » ul. Osiedle

    • 207 999 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 8 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Szukasz zakupu prostego, łatwej transakcji i natychmiastowych zysków? Może jednak nie pod inwestycję, a dla siebie mieszkania niewymagającego wkładu finansowego? Omega Estate propo...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul.

    Dzierżoniów

    • 1 250 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Szukasz jasnej i nowoczesnej kawalerki na wynajem? Lepiej nie mogłeś trafić. Omega Estate zaprasza do wynajęcia mieszkania na osiedlu Błękitnym w Dzierżoniowie. Mieszkanie znajduje...

  • mieszkanie w Śródmieściu

    Wałbrzych

    • 149 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 4 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Polecam mieszkanie po remoncie, w zadbanej i odrestaurowanej kamienicy zlokalizowane w Śródmieściu w Wałbrzychu. W budynku klatka schodowa została odremontowana oraz zamontowano d...

  • Mieszkanie Wałbrzych Sobięcin
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Sobięcin

    Wałbrzych

    • 174 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W 3 PIĘTROWEJ KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY SOBIĘCIN. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 33,2 m2 i całkowitej 35...

  • Mieszkanie Dzierżoniów
    1 / 15
    Mieszkanie Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 319 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam nowoczesne, świeżo wyremontowane (nie używane) 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze bloku na osiedlu Tęczowym 10f w Dzierżoniowie. W mieszkaniu wykonano generalny remont, w...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 8
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 145 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 4 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W 3 PIĘTROWEJ KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,45 m2 i całkowite...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 139 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 8 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ NOWOCZESNE STUDIO W DZIELNICY NOWE MIASTO. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni 14m2 + 3 m2 antresola sypialna, usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowej kamienicy, w skła...

  • Mieszkanie Wałbrzych Podgórze
    1 / 13
    Mieszkanie Wałbrzych Podgórze

    Wałbrzych

    • 149 900 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM I BALKONEM W SPOKOJNEJ CZĘŚCI DZIELNICY PODGÓRZE. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni 32,66m2 , usytuowane na 1 piętrze 2 piętrowe...

  • Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra
    1 / 7
    Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra

    Wałbrzych

    • 128 999 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 7 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    NA SPRZEDAŻ KAWALERKA W CENTRUM PIASKOWEJ GÓRY. SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU, MOŻLIWOŚĆ NABYCIA PRZEZ OBYWATELI UKRAINY. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytko...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 169 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY PO REMONCIE W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,23m2 i całkowitej 42,33 usytuowane na parter...

  • Mieszkanie Wałbrzych Glinik
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Glinik

    Wałbrzych

    • 144 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 4 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NA SPRZEDAŻ KAWALERKA OPEN SPACE Z KOMINKIEM I OGRÓDKIEM W DZIELNICY GLINIK STARY. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni 30m2 , usytuowane na parterze 1 piętrowej kamienicy, w sk...

  • Mieszkanie Wałbrzych Podgórze
    1 / 10
    Mieszkanie Wałbrzych Podgórze

    Wałbrzych

    • 195 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż oferuję mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się w Wałbrzychu w dzielnicy Podgórze przy ulicy Świdnickiej usytuowane w dwupiętrowej kamiennicy na wysokim parter...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 149 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W 3 PIĘTROWEJ KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,85 m2 i całkowite...

  • Mieszkanie Dzierżoniów
    1 / 10
    Mieszkanie Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 1 600 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia piękne, wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie na parterze bloku na osiedlu Jasnym w Dzierżoniowie. Mieszkanie o podwyższonym standardzie, w pełni wyposażone. Ogrzewanie...

  • Mieszkanie Dzierżoniów
    1 / 12
    Mieszkanie Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 315 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63m2, na 3 pietrze bloku na osiedlu Błękitnym w Dzierżoniowie. Mieszkanie jest częściowo wyremontowane. Ogrzewanie i ciepła wod...

  • Mieszkanie na sprzedaż 35 m² – parter

    Dzierżoniów » ul. Andersa

    • 255 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie 35 m² w Dzierżoniowie – parter funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na parterze w budynku z nową elewacją. Układ mieszkania: duży, ustawny pokój prz...

  • Mieszkanie idealne dla studenta / pary

    Wałbrzych » ul. Michałowskiego

    • 135 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka z balkonem – Piaskowa Góra, ul. Michałowskiego | 18,44 m² Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 18,44 m², położona na 5. piętrze w bloku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji...

  • 1 / 4
    Kawalerka po remoncie centrum Dzierżoniowa

    Dzierżoniów » ul. Rzeźnicza

    • 215 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalną i w pełni wyremontowaną kawalerkę zlokalizowaną w centrum Dzierżoniów. Cena: 215 000 zł Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zadbanym bloku. Lok...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż lub wynajem mieszkanie 36m2,parter

    Dzierżoniów

    • 242 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż lub wynajem oferujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 36 m², położoną w Dzierżoniowie .Lokal usytuowany jest na parterze w zadbanym, ocieplonym budynku wielorodzi...

  • Kawalerka w centrum Głuszycy
    1 / 8
    Kawalerka w centrum Głuszycy

    Głuszyca

    • 75 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 2 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka w centrum miasta z widokiem na Góry Sowie. Mieszkanie ma 26 m2. Jest pokój, kuchnia i łazienka. W kuchni są blaty, zlew, kuchenka, lodówka, pralka i szafki. W łazience je...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 160 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W 3 PIĘTROWEJ KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,12 m2 i całkowite...

  • Praktyczna kawalerka - Reymonta 27, Podgórze
    Praktyczna kawalerka - Reymonta 27, Podgórze

    Wałbrzych

    • 1 250 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Reymonta 27 w Wałbrzychu. Nieruchomość: Powierzchnia 21 m2. Piętro 3. Gazowe ogrzewanie. Lokalizacja: Mieszkanie znajdu...

  • Kawalerka dla każdego w fajnej okolicy.
    Kawalerka dla każdego w fajnej okolicy.

    Wałbrzych

    • 135 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Sprzedam kawalerkę 18,44 M2 Piaskowa Góra w Wałbrzychu, ul Michałowskiego. W okolicy liczne sklepy, szkoła, przeczkole, apteki , komunikacja miejska i wiele innych dobrodziejstw p...

  • Kawalerka 18,44 M2 Wałbrzychu

    Wałbrzych

    • 135 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 7 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka 18,44 M2 Piaskowa Góra w Wałbrzychu na sprzedaż. W pobliżu liczne sklepy, szkoła, przeczkole, parki, komunikacja miejska i inne udogodnienia. Idealne dla każdego nie w...