• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Słubice
  • Tarnowskie Góry
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gliwice

(323)
  • PLEBISCYTOWA mieszkanie 3 pokoje, duża kuchnia, CO sieć,

    Gliwice

    • 470 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 439 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • ŚWIETNE mieszkanie 2 pokoje, CO sieć, wysoki parter , os. SIKORN...

    Gliwice

    • 275 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • STARÓWKA - mieszkanie z klimatem, antresola, cegła i drewno.

    Gliwice

    • 490 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • KOMFORTOWY dom dla kadry kierowniczej

    Gliwice

    • 8 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • PIĘKNE mieszkanie z widokiem na RYNEK, CO siec , parking

    Gliwice

    • 3 500 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • ŚWIETNE mieszkanie blisko Dworzec, Politechnika Śląska, 2 pokoje,...

    Gliwice

    • 2 400 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Gliwice ul. Toruńska

    Gliwice » ul. Toruńska

    • 1 050 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Gliwicach Trynek, przy ulicy Toruńskiej, Osiedle Nove Villove. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowc...

  • Mieszkanie Gliwice ul. Mikołowska

    Gliwice » ul. Mikołowska

    • 1 150 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia, Gliwice, ul. Mikołowska Oferujemy do wynajęcia kawalerkę zlokalizowaną w doskonałej lokalizacji w Gliwicach przy ul. Mikołowskiej. Nieruchomość o p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gliwice ul. Główna

    Gliwice » ul. Główna

    • 1 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy na wynajem przestronną mieszkanie 1 pokojowe zlokalizowane w Gliwicach, przy ulicy Głównej. To urokliwe lokum znajduje się w kamienicy, na terenie niedostępnym dla osób p...

  • Mieszkanie Gliwice ul. Wolności

    Gliwice » pl. Wolności

    • 1 950 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania usytuowanego w sercu Gliwic Łabędy, przy ulicy Wolności. To komfortowe mieszkanie w kamienicy o dobrym standardzie wykończenia z...

  • 3-pok. mieszkanie w kamienicy - Gliwice
    1 / 13
    3-pok. mieszkanie w kamienicy - Gliwice

    Gliwice

    • 749 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 5 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa niższa cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Tadeusza Kościuszki w centrum Gliwic Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 125,62m2 skł...

  • PLEBISCYTOWA 3 pokoje CO sieć, 1 pętro, cisza
    1 / 9
    PLEBISCYTOWA 3 pokoje CO sieć, 1 pętro, cisza

    Gliwice

    • 470 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 439 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 73,37m2 przy ul. Plebiscytowej w Gliwicach. położone na 1 piętrze w budynku z cegły, po termomodernizac...

  • 1 / 3
    Lokal Gliwice ul. Strzelców Bytomskich

    Gliwice » ul. Strzelców Bytomskich

    • 750 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni około 12,5m2 znajdujący w Gliwicach Łabędy przy ulicy Strzelców Bytomskich. Lokal mieści się na parterze oddzielnego budynku, z bezpośrednim wejśc...

  • Sprzedam Działka Rolna Gliwice Ostropa Południe
    1 / 8
    Sprzedam Działka Rolna Gliwice Ostropa Południe

    Gliwice

    • 990 000 zł cena
    • 3 052 m2 powierzchnia
    • 325 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Inwestycja w ziemię ! Sprzedam działkę o numerze 102/7 i powierzchni 3052 m2 z dojazdem od ulicy Daszyńskiego 529 na wysokości Renault Keller w Gliwicach Ostropa. Przeznaczona w pl...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gliwice

    • 686 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gliwice ul. Piwna

    Gliwice » ul. Piwna

    • 450 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie z najemcą o powierzchni 80,38m2 znajdujące się na 2 piętrze w kamienicy przy ulicy Piwnej. Mieszkanie pracuje i zarabia. Składa się z 4 pokoi, niewielki...

  • Lokal Gliwice Śródmieście

    Gliwice » Śródmieście

    • 8 900 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal gastronomiczny na Gliwckiej Starówce Numer oferty: PRO-LW-57

  • Lokal Gliwice Centrum

    Gliwice

    • 350 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Do wynajęcia miejsce parkingowe w garażu podziemnym Gliwice ul.Pszczyńska. Garaż ogrzewany ,zamykany, oświetlony. Wymiary garażu szer.2,5m front, dł. 5m wys. 3m Miejs...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice

    • 3 150 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam 3-pokoje, 5 piętro, co miejskie
    1 / 2
    Sprzedam 3-pokoje, 5 piętro, co miejskie

    Gliwice

    • 499 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam mieszkanie składające się z trzech oddzielnych pokoi, ustawnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Centralne ogrzewanie miejskie, ciepła woda z sieci. Mieszkanie ok 10 la...