• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gliwice

(323)
  • 3-niezależne pokoje, doskonała lokalizacja, balkon !
    3-niezależne pokoje, doskonała lokalizacja, balkon !

    Gliwice

    • 350 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie składające się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, centralne ogrzewanie miejskie, ciepła woda z junkersa. Dodatkowe zalety: Pięk...

  • 1 / 2
    Nieruchomość zabudowana - Gliwice

    Gliwice

    • 28 700 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 312 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Artura Leszczyńskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt OP1...

  • Lokal użytkowy w centrum Gliwic | witryna
    1 / 6
    Lokal użytkowy w centrum Gliwic | witryna

    Gliwice

    • 3 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy w centrum Gliwic | witryna | 2 wejścia | parking Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany w centrum Gliwic, przy prężnie rozwijającej się ulicy o dużym n...

  • 1 / 4
    Mieszkanie, 52,01 m², Gliwice

    Gliwice

    • 111 122 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 2 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości sprzeda udział w wysokości 6/8 części w nieruchomości lokalowej położonej w Gliwicach przy ul. Ciołkowskiego 14/1. Numer księgi wieczystej GL1G/00117659/4...

  • Mieszkanie pl.Grunwaldzki 3 pokoje
    1 / 10
    Mieszkanie pl.Grunwaldzki 3 pokoje

    Gliwice

    • 409 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Posrednikom dziękuje Top lokalizacja !!!! Lofty przy ul.Zygmunta Starego i Palcu Grunwaldzkiego alei Mickiewicza i alejek wzdłuż Slowackiego Do sprzedania mieszkanie ,3 nieza...

  • Do sprzedania działka rekreacyjna ROD Gliwice
    1 / 11
    Do sprzedania działka rekreacyjna ROD Gliwice

    Gliwice

    • 80 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedania atrakcyjna działka rekreacyjna ROD Wójtowianka (Gliwice). Komfortowy domek murowany po remoncie w środku ,nowe okna pcv ,drzwi przeciwwłamaniowe, nowa kuchnia, n...

  • lokale biurowe do wynajęcia 80m2
    1 / 8
    lokale biurowe do wynajęcia 80m2

    Gliwice

    • 3 500 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 2 pomieszczenia biurowe o łącznym metrażu 82,5m2. Do dyspozycji duży open space 71m2 z długim stołem konferencyjnym, dwiema komodami oraz 1 biuro 11,5m2. Wejście do p...

  • Mieszkanie Gliwice Łabędy
    1 / 8
    Mieszkanie Gliwice Łabędy

    Gliwice

    • 249 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA DO16.02.2026! Mieszkanie z garażem!!!! Prezentujemy Państwu słoneczne i przytulne mieszkanie w zielonej okolicy Gliwic. Mieszkanie mieści się na I piętrze ładnego , z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Gliwice

    Gliwice

    • 1 490 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 5 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Wyjątkowy dom w przestrzeń, komfort i jakość jakiej szukasz! Jeśli marzysz o przestronnym solidnie wykonanym domu w spokojnej i zielonej okolicy, to właśnie znalazłeś c...

  • Nowoczesne biuro na godziny – Gliwice
    1 / 2
    Nowoczesne biuro na godziny – Gliwice

    Gliwice

    • 70 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro na godziny w Gliwicach – pracuj wygodnie, kiedy potrzebujesz! Szukasz miejsca na spotkanie z klientem, spokojnej pracy lub krótkiego biura „na już”? Oferujemy komfortowe biur...

  • PLEBISCYTOWA mieszkanie 3 pok. , loggia, również na biuro
    1 / 10
    PLEBISCYTOWA mieszkanie 3 pok. , loggia, również na biuro

    Gliwice

    • 429 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    REZERWACJA! BEZ PROWIZJI ze strony KUPUJĄCEJ ! BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 75m2 przy ul. Plebiscytowej w Gliwicach. Mieszkanie poło...

  • podnajme lokal ul. Toszecka
    podnajme lokal ul. Toszecka

    Gliwice

    • 400 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Podnajmę lokal ul. Toszecka , cena 400 zł z mediami. Godziny do ustalenia. Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie może być uznawane za ofertę handlową w rozumieniu art...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście

    Gliwice » Śródmieście

    • 190 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 9 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szukałeś mieszkania w Śródmieściu Gliwic? Miejsca na gabinet, małe biuro albo salon kosmetyczny? Ta kawalerka o powierzchni 21,5 m² na pierwszym piętrze kamienicy...

  • Mieszkanie Gliwice Wojska Polskiego

    Gliwice » Wojska Polskiego

    • 2 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie w niskim wolnostojącym, ocieplonym budynku znajdujące się przy ulicy Karolinki. Mieszkanie (54,33 m2) znajduję się na pierwszym...

  • Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia, Gliwice, bezpośrednio
    1 / 10
    Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia, Gliwice, bezpośrednio

    Gliwice

    • 2 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w Gliwicach na ul. Słowackiego. 2 pokoje, kuchnia, łazienka - wszystko po remoncie. Dobrze skomunikowane. W pobliżu s...

  • Lokal frontowy handlowy 43m użytkowy sprzedam
    1 / 16
    Lokal frontowy handlowy 43m użytkowy sprzedam

    Gliwice

    • 530 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 326 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio od właściciela, bez prowizji Sprzedam lokal i mieszkanie pod tym samym adresem, 200 metrów od Rynku w Gliwicach ul. Górnych Wałów 18, istnieje możliwość zakupu razem z...

  • Okazja przetwarzanie ZŁOMU, przemysł, produkcja
    1 / 3
    Okazja przetwarzanie ZŁOMU, przemysł, produkcja

    Gliwice

    • 6 000 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OKAZJA - NISKA CENA - 300ZŁ/m2 PRZETWARZANIE ODPADÓW- MPZP -SKŁADY, PRODUKCJA ŚRODKI UNIJNE PRZYZNANE, DECYZJA NA ROZBUDOWĘ, MODERNIZACJE, PARKINGI ITD....

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Gliwice

    • 629 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż działka budowlana w Gliwicach ul. Daszyńskiego
    Na sprzedaż działka budowlana w Gliwicach ul. Daszyńskiego

    Gliwice

    • 1 700 000 zł cena
    • 8 205 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Gliwicach, dzielnica Wójtowa Wieś ul. Daszyńskiego o powierzchni całkowitej 8 205 m2, a jej wymiary to 26 m szer i 310 m dł. Zgodnie z miejscowym pl...

  • Gliwice, ul. Jaskółcza 2/LU1-Sprzedam lokal użytkowy
    1 / 13
    Gliwice, ul. Jaskółcza 2/LU1-Sprzedam lokal użytkowy

    Gliwice

    • 250 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mam do sprzedania lokal użytkowy o łącznej powierzchni 60 m2, mieszczący się pod adresem "ul. Jaskółcza 2/LU1, 44-100 Gliwice". Lokal nadaje się pod każdą działalność ora...