• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Słubice
  • Tarnowskie Góry
  • Czaple
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gliwice

(323)
  • Sprzedam działkę rod
    1 / 8
    Sprzedam działkę rod

    Gliwice

    • 17 000 zł cena
    • 402 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dzialka Rod NADZIEJA, Gliwice 402M2 WODA MOZLIWOSC PODPIECIA PRĄDU Huśtawka na drzewie, basen, trampolina, domek tymczasowy, plastikowa piaskownica. Dwa duże orzechy włoskie oraz d...

  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice ul. Dickensa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 2 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjny apartament zlokalizowany na os.Radosnym w Gliwicach. Osiedle Radosne to zamknięty i monitorowany kompleks nowoczesnyc...

  • Gliwice, ul. Jaskółcza 2/LU1-Sprzedam lokal użytkowy
    1 / 10
    Gliwice, ul. Jaskółcza 2/LU1-Sprzedam lokal użytkowy

    Gliwice

    • 260 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mam do sprzedania lokal użytkowy o łącznej powierzchni 60 m2, mieszczący się pod adresem "ul. Jaskółcza 2/LU1, 44-100 Gliwice". Lokal nadaje się pod każdą działalność oraz posiada...

  • Lokal użytkowy Gliwice
    1 / 13
    Lokal użytkowy Gliwice

    Gliwice

    • 3 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowo-biurowy w centrum Gliwic o powierzchni 41,15 m2. Znajduje się na parterze budynku z witryną. Bardzo dobra lokalizacja -centrum miasta, niedaleko rynku...

  • Komfortowe mieszkanie – Gliwice, Kochanowskiego, parking
    1 / 10
    Komfortowe mieszkanie – Gliwice, Kochanowskiego, parking

    Gliwice

    • 1 700 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem 2-pokojowego mieszkania – Gliwice, ul. Kochanowskiego z własnym parkingiem Przestronne w świetnej lokalizacji – blisko Politechniki Śląskiej, w spokojnej dzielnicy. Miesz...

  • mieszkanie 3-pokojowe z centralnym loggia
    mieszkanie 3-pokojowe z centralnym loggia

    Gliwice

    • 340 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie składające sie z 3-ech pokoi, kuchni, łazienki Centralne ogrzewanie miejskie- , ciepła woda z junkersa. OPŁATY 500 zł czynsz wraz z centralnym, OKOLICA :...

  • Lokal na wynajem w Gliwicach
    Lokal na wynajem w Gliwicach

    Gliwice

    • 2 200 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal położony naprzeciwko nowego biurowca DL Prime Gliwice, ulica Piwna. Lokalizacja nieruchomości ,przy nowo powstałej inwestycji ,pozwala na wypromowanie lub znaczące zwiększeni...

  • Mieszkanie rozkładowe - Gliwice Trynek
    1 / 16
    Mieszkanie rozkładowe - Gliwice Trynek

    Gliwice

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkaniem zajmuje się: Biuro Nieruchomości DUBROWSKA Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na rodzinnym osiedlu Trynek w Gliwicach przy ul. Młodych Patriotów....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Gliwice ul.Kościuszki ,1 pokojowe 33m2 ,CO sieć
    1 / 9
    Gliwice ul.Kościuszki ,1 pokojowe 33m2 ,CO sieć

    Gliwice

    • 229 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    REZERWACJA ! BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe o pow. 33m2 położone na 3 ostatnim piętrze bloku budowanego w technologii tradycyjnej murowa...

  • Komfortowe 2 pokoje w nowej inwestycji I Winda
    1 / 6
    Komfortowe 2 pokoje w nowej inwestycji I Winda

    Gliwice

    • 405 167 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 004 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w otoczeniu natury! Brak prowizji! Brak podatku PCC 2%! W ofercie posiadamy również inne apartamenty na tej jak i innych inwest...

  • Nowe osiedle I Rodzinne 4 pokoje 70 mkw I Winda I
    1 / 6
    Nowe osiedle I Rodzinne 4 pokoje 70 mkw I Winda I

    Gliwice

    • 589 750 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Zachodnie komfortowe 3 pokoje widok na zieleń
    1 / 6
    Zachodnie komfortowe 3 pokoje widok na zieleń

    Gliwice

    • 494 290 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Dom Gliwice Bojków
    1 / 15
    Dom Gliwice Bojków

    Gliwice

    • 1 649 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom marzeń z inteligentnym systemem Smart w Gliwicach Bojkowie. Na parterze tego funkcjonalnego,nowoczesnego bliźniaka z 2023 r./elementem wspólnym jest jedynie garaż/ znajdziesz...

  • Lokal użytkowy Gliwice Centrum
    1 / 15
    Lokal użytkowy Gliwice Centrum

    Gliwice

    • 890 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 296 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy lokal użytkowy z dużą witryną, wejściem bezpośrednio od ruchliwej ulicy oraz przestronną salą sprzedaży. W lokalu znajduje się również rec...

  • Umeblowany luksusowy nowy Apartament centrum Gliwice
    1 / 11
    Umeblowany luksusowy nowy Apartament centrum Gliwice

    Gliwice

    • 3 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę Umeblowany apartament 3 pok o pow 80m2 ul. Jasnogórska 3 w Gliwicach Umowa najmu na min 1 rok czynsz 3900zł / msc plus opłata do Wspólnoty 1500zł /msc plus garaż w podzi...

  • Sprzedam dom modułowy, wakacyjny, rekreacyjny, letniskowy
    1 / 15
    Sprzedam dom modułowy, wakacyjny, rekreacyjny, letniskowy

    Gliwice

    • 29 990 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom modułowy dla 2 osób, całoroczny, ocieplony, klimatyzacja + ogrzewanie, wc plus mini kuchnia, taras. Transport HDS do 100 km gratis :) (tiny house, wakacyjny, rekreacy...

  • Rezydencja - Perła na Górnym Śląsku
    1 / 16
    Rezydencja - Perła na Górnym Śląsku

    Gliwice

    • 4 300 000 zł cena
    • 511 m2 powierzchnia
    • 8 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Unikatowa, perfekcyjna rezydencja w stylu secesji pruskiej, wystrój pałacowy. Rezydencja ma charakter willi przemysłowca z przełomu XIX i XX wieku. Budynek wybudowany w 2005 roku z...

  • 3 pokoje Plac Grunwaldzki
    1 / 9
    3 pokoje Plac Grunwaldzki

    Gliwice

    • 409 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Pośrednikom dziekuje !! Top lokalizacja Kameralne 2 blokowe osiedle z dala od ulicy w prestizowej dzielnicy Gliwic w sasiedztwie placu Grunwaldzkiego ,Alei Mickiewicza z kilkom...

  • Mieszkanie Gliwice, Junaków
    1 / 10
    Mieszkanie Gliwice, Junaków

    Gliwice

    • 360 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedaży atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem oraz ogrzewaniem z sieci miejskiej, znajdujące się w bloku z wielkiej płyty. Lokalizacja Gliwice Trynek ulica Junaków. Lo...

  • Mieszkanie Gliwice, Toruńska
    1 / 15
    Mieszkanie Gliwice, Toruńska

    Gliwice

    • 3 300 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia nowy apartament z tarasem i ogródkiem, świeżo oddany przez dewelopera i wykończony. Znajduje się na Osiedlu Nove Villove w Gliwicach przy ulicy Toruńskiej i położony j...