• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gliwice
  • Słubice
  • Tarnowskie Góry
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gliwice

(323)
  • Działka ROD ogródek działkowy Gliwice sprzedam
    1 / 16
    Działka ROD ogródek działkowy Gliwice sprzedam

    Gliwice

    • 65 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD "Bratek" w Gliwicach. Pięknie usytuowana w zacisznym miejscu, działka ROD o powierzchni 500 metrów. Na działce murowany domek z solidnym ocynkowanym dachem i...

  • HALA PRODUKCYJNA/SPRZEDAŻ LUB WYNAJEM/POTENCJAŁ

    Gliwice » Łabędy

    • 3 980 000 zł cena
    • 1 864 m2 powierzchnia
    • 2 136 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BARDZO CIEKAWA OFERTA/ ŚWIETNA LOKALIZACJA ZE WZGLĘDU NA PRZEZNACZENIE W MPZP ORAZ UKŁAD FUNKCJONALNY BARDZO DUŻY POTENCJAŁ WYKORZYSTANIA !!!MOŻLIWOŚĆ WYNAJMU !!!OBIEKT GOTOWY DO U...

  • Mieszkanie Gliwice Wójtowa Wieś rynek pierwotny ul. Mazowieckiego

    Gliwice » Wójtowa Wieś » ul. Mazowieckiego

    • 1 199 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 12 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż apartament zlokalizowany na kameralnym i zamkniętym osiedlu przy ul.Tadeusza Mazowieckiego. Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa została oddana do użytku w 2025...

  • Mieszkanie Gliwice, Górna
    1 / 13
    Mieszkanie Gliwice, Górna

    Gliwice

    • 2 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Gliwicach przy ul. Górnej o powierzchni 40,6m2 Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, balkonem i wyjściem na przestronny taras - sypialnia ...

  • Wynajem
    1 / 4
    Wynajem

    Gliwice

    • 3 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę pomieszczenie gospodarcze na magazyn

  • Mieszkanie Gliwice, Bohaterów Getta Warszawskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Gliwice, Bohaterów Getta Warszawskiego

    Gliwice

    • 1 250 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 6-pokojowego mieszkania o powierzchni 201 m2, usytuowanego na 2 piętrze w kamienicy z windą. Mieszkanie do odświeżenia. Świetna i...

  • Działka inwestycyjna Gliwice - Trynek
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Gliwice - Trynek

    Gliwice

    • 6 744 000 zł cena
    • 3 387 m2 powierzchnia
    • 1 992 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ DZIAŁKA DEWELOPERSKA | MPZP 1MWU | PEŁNE UZBROJENIE POWIERZCHNIA 3387 m² | GLIWICE TRYNEK | DOSKONAŁA LOKALIZACJA INWESTYCYJNA Na...

  • Sprzedam prawa do użytkowania działki ROD
    1 / 3
    Sprzedam prawa do użytkowania działki ROD

    Gliwice

    • 29 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Posiadam na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 298m² Domek Wc Prąd Brak wody woda ma zostać podłączona do działki lipiec sierpień 2026 r Można do tego czasu korzystać z studni d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 4 pok Os. Kochanowskiego BEZ PROWIZJI
    1 / 6
    4 pok Os. Kochanowskiego BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 9 500 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na Osiedlu Kochanowskiego. Kupując ze mną nie płacisz prowizji, dostajesz cenę developera oraz dodatkowe wsparcie fachowca. Osiedle Ko...

  • Gliwice Łabędy zamknięte osiedle BEZ PROWIZJI
    1 / 9
    Gliwice Łabędy zamknięte osiedle BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 8 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na osiedlu Poezji !! Osiedle Poezji to zamknięte osiedle położone w Gliwicach Łabędy przy ulicy Poezji. Na terenie znajdują się 2 budy...

  • 25-73 m2 (1-4 pok.) zamknięte Osiedle Poezji Gliwice
    1 / 9
    25-73 m2 (1-4 pok.) zamknięte Osiedle Poezji Gliwice

    Gliwice

    • 8 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na Osiedlu Poezji !! Kupując ze mną nie płacisz prowizji, dostajesz cenę developera oraz dodatkowe wsparcie fachowca. Osiedle Poezji t...

  • 1 pokój Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI !!
    1 / 6
    1 pokój Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI !!

    Gliwice

    • 9 500 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na Osiedlu Kochanowskiego. Kupując ze mną nie płacisz prowizji, dostajesz cenę developera oraz dodatkowe wsparcie fachowca. Osiedle K...

  • 3 pok 46,51m2 z ogrodem Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI
    1 / 5
    3 pok 46,51m2 z ogrodem Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 9 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Osiedle Poezji Gliwice ul. Poezji BEZ PROWIZJI
    1 / 10
    Osiedle Poezji Gliwice ul. Poezji BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 8 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• 4 pokoje 72,84m2 zamknięte osiedle Poezji BEZ PROWIZJI
    1 / 10
    4 pokoje 72,84m2 zamknięte osiedle Poezji BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 8 500 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• 3 pokoje zamknięte Osiedle Poezji BEZ PROWIZJI
    1 / 7
    3 pokoje zamknięte Osiedle Poezji BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 8 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• 26-95m2 (1,2,3,4 pok.) Os. Kochanowskiego BEZ PROWIZJI
    1 / 10
    26-95m2 (1,2,3,4 pok.) Os. Kochanowskiego BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 9 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 2 pokoje Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI!!
    1 / 6
    2 pokoje Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI!!

    Gliwice

    • 9 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 1 / 4
    Mieszkanie, 47 m², Gliwice

    Gliwice

    • 258 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda mieszkanie Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej prowadzonym w systemie teleinformatycznym K...

  • 1 piętro - 2 pokoje - os. Sikornik
    1 / 12
    1 piętro - 2 pokoje - os. Sikornik

    Gliwice

    • 317 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż, dwupokojowy lokal mieszkalny, zlokalizowany przy ulicy Kormoranów, jednej z najlepszych dzielnic miasta Gliwice - Sikornik. Mieszkanie z ogromnym pot...