• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gliwice
  • Słubice
  • Tarnowskie Góry
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gliwice

(323)
  • Lokal użytkowy Gliwice
    1 / 2
    Lokal użytkowy Gliwice

    Gliwice

    • 115 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 109 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal o powierzchni 37,70 m2, znajdujący się w bloku przy ulicy Wolności. Składa się z 2 pomieszczeń wysokości około 2,3m. Wejście do budynku usytuowane jest z dro...

  • Mieszkanie Gliwice, Księcia Ziemowita
    Mieszkanie Gliwice, Księcia Ziemowita

    Gliwice

    • 1 995 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 17 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach, przy ulicy Księcia Ziemowita - Ogrody Królowej Bony. Nieruchomość znajduje się w stylowej, odrestaurowanej kamie...

  • 1 / 4
    Mieszkanie, 52,01 m², Gliwice

    Gliwice

    • 52 zł cena
    • 134 934 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości sprzeda udział w wysokości 6/8 części w nieruchomości lokalowej położonej w Gliwicach przy ul. Ciołkowskiego 14/1. Numer księgi wieczystej GL1G/00117659/4...

  • Działka Gliwice ul. Kozielska

    Gliwice » ul. Kozielska

    • 201 600 zł cena
    • 770 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Połączenie terenów zielonych z świetną komunikacją I Atrakcyjna cena.Działka budowlana w Gliwicach - Brzezinka, ul. KozielskaSzukasz miejsca, w którym połączysz spokój podmiejskieg...

  • 1 / 2
    Nieruchomość zabudowana - Gliwice

    Gliwice

    • 34 850 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 379 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Artura Leszczyńskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt OP1...

  • sprzedam mieszkanie w centrum Gliwic 138 m2,
    1 / 7
    sprzedam mieszkanie w centrum Gliwic 138 m2,

    Gliwice

    • 1 600 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 11 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie, 4 pokoje o pow.27m2,25m2,24m2,30m2 z garderobą , kuchnia 12m2. Przy kuchni jest spiżarnia. Duży przedpokój. Na podłodze częściowo kafle i panele. Każdy pok...

  • sprzedam lokal 137,67 m2 w centrum Gliwic
    1 / 11
    sprzedam lokal 137,67 m2 w centrum Gliwic

    Gliwice

    • 1 950 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 14 131 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal w centrum Gliwic ,podjazd dla niepełnosprawnych, zamykane podwórko, miejsca parkingowe, wejście od ulicy i podwórza, instalacja wodno- kanalizacyjna w każdym pomieszczeniu, w...

  • STARÓKA 3 pokoje po remoncie +dodatkowo GARAŻ
    1 / 7
    STARÓKA 3 pokoje po remoncie +dodatkowo GARAŻ

    Gliwice

    • 690 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiając do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na Gliwickiej Starówce. KOMFORTOWE Mieszkanie położone na 2 piętrze niskiej kamienicy w samym sercu miasta...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • KOŚCIUSZKI 2 pokoje w pełni umeblowane i wyposażone, 1 piętr
    1 / 10
    KOŚCIUSZKI 2 pokoje w pełni umeblowane i wyposażone, 1 piętr

    Gliwice

    • 2 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA ! BIAŁOWĄS Nieruchomości Przedstawiają do wynajęcia od STYCZNIA 2026r komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, w pełni umeblowane i wyposażone, po kapitalnym remoncie. Duże m...

  • Sprzedam Działka Rolna Gliwice Ostropa Południe
    1 / 7
    Sprzedam Działka Rolna Gliwice Ostropa Południe

    Gliwice

    • 320 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Inwestycja w ziemię ! Sprzedam działkę o numerze 102/7 i powierzchni 1.000 m2 z dojazdem od ulicy Daszyńskiego 529 na wysokości Renault Keller w Gliwicach Ostropa. Przeznaczona w p...

  • Lokal użytkowy Gliwice
    1 / 15
    Lokal użytkowy Gliwice

    Gliwice

    • 21 113 zł cena
    • 491 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia - reprezentacyjny budynek usługowo-biurowy 491 m2 , Gliwice Nowoczesny, elegancki obiekt w bardzo dobrej lokalizacji - zaledwie 10 minut pieszo od centrum i dw...

  • PLAC GRUNWALDZKI, 2 pokoje, CO sieć , 1 pięro OKAZJA
    1 / 8
    PLAC GRUNWALDZKI, 2 pokoje, CO sieć , 1 pięro OKAZJA

    Gliwice

    • 300 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA!! BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe w rejonie Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie o pow. 41.51m2 położone na 1 piętrze 2...

  • STYLOWE mieszkanie na STARÓWCE, antresola
    1 / 16
    STYLOWE mieszkanie na STARÓWCE, antresola

    Gliwice

    • 455 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiając do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na Gliwickiej Starówce. STYLOWE Mieszkanie położone na 2 piętrze niskiej kamienicy w samym sercu miasta ,...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną rod budowlani
    1 / 4
    Sprzedam działkę rekreacyjną rod budowlani

    Gliwice

    • 55 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam piękną działkę rekreacyjną w cichej, spokojnej okolicy pod lasem. ROD "Budowlani" ul. Ku Dołom. Działka 300m² Na działce jest altanka, stan: wyremontowana. Działka posiada...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście

    Gliwice » Śródmieście

    • 1 600 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 7 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny apartament przy Al. Korfantego 9 w Gliwicach. Mieszkanie ma powierzchnie 206 m2, usytuowane na drugim i trzecim piętrze reprezentac...

  • Mieszkanie Gliwice
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 155 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 6 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż kawalerka 23,12 m² - Gliwice, Sośnica Na sprzedaż oferujemy kompaktowe mieszkanie o powierzchni 23,12 m², położone na 2. piętrze w kameralnym budynku zlokalizow...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Gliwice

    • 266 757 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 14 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • SUPER lokalizacja. PLAC GRUNWALDZKI. 2 pokoje, CO sieć, 1 piętro,...

    Gliwice

    • 319 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • PLEBISCYTOWA 3 pokoje, loggia, blisko ścisłe CENTRUM miasta, ziel...

    Gliwice

    • 490 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie z POTENCJAŁEM, 3 pokoje, 1 piętro, Również na DZIAŁALN...

    Gliwice

    • 490 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 5 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości