• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdańsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 465)
  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Konstantego Ciołkowskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Konstantego Ciołkowskiego

    Gdańsk

    • 991 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 16 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61,7 m², położone na 10. piętrze w dzielnicy Gdańsk Zaspa. Dwustronna orientacja okien oraz zabudowany balkon z panoramicznym widokiem na...

  • Dom Gdańsk Chełm,
    1 / 14
    Dom Gdańsk Chełm,

    Gdańsk

    • 1 290 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 7 963 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Są nieruchomości, które kupuje się "na teraz". I są takie, które kupuje się z myślą o przyszłości, o wartości, możliwości rozbudowy i dodatkowym dochodzie. Ten dom należy do tej...

  • Cisza, światło i morze w zasięgu kilku minut!
    1 / 11
    Cisza, światło i morze w zasięgu kilku minut!

    Gdańsk

    • 949 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 13 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania przy ul. Mściwoja II 67/69. Mieszkanie znajduje się na piętrze 2 z 3 i składa się z: - salonu 17,5 m², - sypialni 14,4...

  • Dom Gdańsk Siedlce, Drwęcka
    1 / 12
    Dom Gdańsk Siedlce, Drwęcka

    Gdańsk

    • 1 290 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 11 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    *Uwaga - Prezentowane materiały to wizualizacje wykonane na podstawie rzeczywistych zdjęć nieruchomości i mają charakter poglądowy, ukazując przykładowy sposób wykończenia oraz zag...

  • Ustawne mieszkanie blisko SKM i UG
    1 / 13
    Ustawne mieszkanie blisko SKM i UG

    Gdańsk

    • 729 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, ustawne mieszkanie o powierzchni 52,3 m², położone w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części gdańskiego Przymorza. Nieruchomość wyróżnia się bardzo pr...

  • Dom Gdańsk Chełm ul.

    Gdańsk » Chełm

    • 3 750 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 25 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE. SZUKASZ DOMU W GDAŃSKU BLISKO CENTRUMTO DOSKONAŁA OFERTA DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINYJEDYNY TAKI DOM NA CHEŁMIE Z WYJĄTKOWYM OGRODEML O K A L...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Nieborowska

    Gdańsk » Chełm » ul. Nieborowska

    • 1 200 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 15 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE:Całkowicie przearanżowane - idealne dla 2 osób - z dużymi możliwościami. Obecnie 2 pokoje z dużą garderobą . PIERWOTNIE mieszkanie 4 pokojowe co można niewielkim kosztem...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Gen. Stefana Grota-Roweckiego

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Grota-Roweckiego

    • 1 499 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 10 198 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWE, DWUPOZIOMOWE, ELEGANCKIE MIESZKANIE W CENTRUM GDAŃSKAWyjątkowa propozycja dla osób, które szukają komfortu, przestrzeni i ponadczasowej elegancji o funkcjona...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Jacka Malczewskiego

    Gdańsk » Siedlce » ul. Malczewskiego

    • 1 499 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 10 198 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Prof. Stefana Myczkowskiego

    Gdańsk » ul. Myczkowskiego

    • 899 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 12 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS! Stylowe, 4-pokojowe, słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73,2 m2 na gdańskiej Morenie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Morena. Je...

  • Ustawne 4 pokoje na Morenie - Gdańsk ul. Wileńska
    1 / 15
    Ustawne 4 pokoje na Morenie - Gdańsk ul. Wileńska

    Gdańsk

    • 859 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 11 013 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Freedom NIeruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wileńskiej 59 w Gdańsku, dzielnica Morena. Nieruchomość znajduje się na...

  • Przetarg - ul. Wielopole 6A

    Gdańsk » ul. Wielopole

    • 68 000 000 zł cena
    • 54 032 m2 powierzchnia
    • 1 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pollytag S.A. i PGE Energia Ciepła S.A. (dalej Zbywcy)ogłaszająpierwszy przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości o łącznej powierzchni 5,4032 hapołożonych w Gdańsku pr...

  • Dom Gdańsk Siedlce, Na Zboczu
    1 / 15
    Dom Gdańsk Siedlce, Na Zboczu

    Gdańsk

    • 1 599 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 11 028 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący w kameralnym położeniu z dala od ul. Armii Krajowej. Z dużym potencjałem zarówno pod inwestycję, dla rodziny dwupokoleniowej, ale także dla osób, które poszukują m...

  • Mieszkanie 3-pokojowe Partyzantów
    1 / 8
    Mieszkanie 3-pokojowe Partyzantów

    Gdańsk

    • 849 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przytulnego 3-pokojowego mieszkania znajdującego się na drugim piętrze zlokalizowanej w sercu niezwykłej dzielnicy Gdańska - Wrzeszcz przy ul...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Mazowiecka

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Mazowiecka

    • 329 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal jest po generalnym remoncie Nieruchomość posiada dwa poziomu:góra z witryną (cześć sprzedażowa/ biurowa)+ łazienka  - 20,1 m2,piwnica (zaplecze/magazyn) - 21,6m2Lokal jest us...

  • Działka Gdańsk Osowa ul. Kielnieńska

    Gdańsk » Osowa » ul. Kielnieńska

    • 680 000 zł cena
    • 554 m2 powierzchnia
    • 1 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Osowa to modna i świetnie rozwijająca się dzielnica Gdańska położona zaledwie 10 km od ścisłego centrum miasta. Bliskość Obwodnicy Trójmiasta pozwala na bezproblemowy d...

  • Lokal użytkowy Gdańsk Śródmieście, Jana Heweliusza
    1 / 2
    Lokal użytkowy Gdańsk Śródmieście, Jana Heweliusza

    Gdańsk

    • 1 614 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 17 m², położony w ścisłym centrum miasta. To idealna propozycja dla osób poszukujących niewielkiej, ale reprezentacyjnej przes...

  • Przestrzenne | OD Zaraz | Dwie sypialnie
    1 / 8
    Przestrzenne | OD Zaraz | Dwie sypialnie

    Gdańsk

    • 750 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    * KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI * * BIURA NIERUCHOMOŚCI TYLKO Z ZAINTERESOWANYM KLIENTEM NA PREZENTACJĘ * ATUTY: - 5 min pieszo do przystanku autobusowego; -kameralne osiedle; - Bl...

  • Kawalerka z ogródkiem | 27 m²
    1 / 7
    Kawalerka z ogródkiem | 27 m²

    Gdańsk

    • 477 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż – kawalerka z ogródkiem | gotowa do zamieszkania Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m², zakupio...

  • Kawalerka Chełm!
    1 / 13
    Kawalerka Chełm!

    Gdańsk

    • 1 750 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Nowoczesna kawalerka na Chełmie – Świetna komunikacja i spokój! Szukasz mieszkania, które łączy ciszę z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy? To oferta dla Ciebie! Przytulne, g...