• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdańsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 465)
  • Działka budowlana z prywatnym jeziorem
    1 / 4
    Działka budowlana z prywatnym jeziorem

    Gdańsk

    • 60 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki pod lasem z częścią prywatnego jeziora. Doskonale miejsce dla wędkarza. Sumy szczupaki okonie karpie amury liny karasie. Własny pomost prywatną plażą cisza spokój i czyste...

  • Działki z linią brzegową
    1 / 3
    Działki z linią brzegową

    Gdańsk

    • 65 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bezpośrednio dwie ostatnie działki budowlane nad prywatnym jeziorem przy lesie. Teren objęty MPZP zabudowa rezydencjonalna do 9, 5 m wysokości piwnica dwie kondygnacje prą...

  • Mieszkanie przygotowane do wynajmu!
    1 / 10
    Mieszkanie przygotowane do wynajmu!

    Gdańsk

    • 894 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Mieszkanie przygotowane do wynajmu – gotowe do wprowadzenia! Powierzchnia: 63 m² – Gdańsk, Zaspa Oferujemy mies...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Świętokrzyska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Świętokrzyska

    • 2 600 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE 2 POKOJOWE NA GRANICY ORUNI GÓRNEJ I ŁOSTOWIC,DOSTĘPNE OD ZARAZ, MIEJSCE PARKINGOWE ZA SZLABANEM PRZYPISANELOKALIZACJAMieszkanie położone przy popularnej ul. Świętokrzys...

  • Zaspa | 4 niezależne pokoje | 2 łazienki | balkon
    1 / 12
    Zaspa | 4 niezależne pokoje | 2 łazienki | balkon

    Gdańsk

    • 1 349 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 18 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Powstańców Wielkopolskich 5A w Gdańsku, w budynku z 2016 roku, położone na II piętrze. Lokal jest zadbany, odświeżony i gotowy do dalszego użytkowan...

  • Przytulne 3 pokoje w Matarni! Gotowe od zaraz
    1 / 15
    Przytulne 3 pokoje w Matarni! Gotowe od zaraz

    Gdańsk

    • 775 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m² (plus dodatkowa przestrzeń w skosach). Poniżej link do prezentacji: [url] Lokal znajduje się na 4. piętrze w...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze, Chłopska
    1 / 14
    Mieszkanie Gdańsk Przymorze, Chłopska

    Gdańsk

    • 678 999 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2 pokoje po remoncie | balkon | blisko morza | Przymorze  Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic...

  • Apartament 15min spacerem od Starego Miasta Gdańsk
    1 / 5
    Apartament 15min spacerem od Starego Miasta Gdańsk

    Gdańsk

    • 435 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 16 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Apartament z ogródkiem i widokiem na rzekę - 15 min spacerem do Starego Miasta Gdańsk Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 27 m², położony na parterze kameralnego budynku...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Piecki-Migowo ul. Kartuska

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Kartuska

    • 839 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,34 m², położone w inwestycji Wzgórze Hoplity przy ul. Kartuskiej w Gdańsku (Morena/Zabornia), dewelopera Euro Styl....

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Ogarna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Ogarna

    • 699 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 19 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE:na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 34,99m2, na którą składa się:- Salon- Kuchnia- Łazienka z wanną- Korytarz - SypialniaJasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie pom...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 5 800 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na wynajem atrakcyjny apartament z wyjątkowym widokiem na morze - Gdańsk PrzymorzeTen apartament na 10. piętrze oferuje oszałamiający widok na morze i zatokę, który roztacza się z...

  • Mieszkanie Gdańsk Kokoszki rynek pierwotny ul. Bysewska

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Bysewska

    • 835 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 9 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJAOsiedle 22 domów dwulokalowych zlokalizowane jest w Gdańsku Kokoszkach przy ulicy Bysewskiej. Razem 44 lokale, na osiedlu Błoga Bysewska. Do obwodnicy trójmiasta dojedzi...

  • Działka budowlana Gdańsk Świbno, Boguckiego
    1 / 6
    Działka budowlana Gdańsk Świbno, Boguckiego

    Gdańsk

    • 3 238 200 zł cena
    • 2 313 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GDAŃSK WYSPA SOBIESZEWSKA | ŚWIBNO TEREN USŁUGOWO-MIESZKANIOWY Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2313 m, położona w Gdańsku Świbnie, na wyjątkowej i coraz b...

  • Komfortowa kawalerka  Lawendowe Wzgórze
    1 / 8
    Komfortowa kawalerka Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk

    • 2 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecam ładne mieszkanie jednopokojowe , położone na nowoczesnym osiedlu Lawendowe Wzgórze . Mieszkanie urządzone w jasnych kolorach z naciskiem na detale . W przedpokoju duża sza...

  • Stogi, 2 pokoje, do czerwca, taras, hala, perfekt
    1 / 16
    Stogi, 2 pokoje, do czerwca, taras, hala, perfekt

    Gdańsk

    • 2 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie o powierzchni 36,50 m2 znajduje się na parterze nowego budynku przy ul. Niska 17 - Gdańsk Stogi. Składa się z aneksu kuchennego, salonu, sypialni, łazienki, korytarza, t...

  • Lokal użytkowy Gdańsk Osowa, Spacerowa
    1 / 5
    Lokal użytkowy Gdańsk Osowa, Spacerowa

    Gdańsk

    • 2 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 36,52 m², zlokalizowany na parterze Galerii Osowa w Gdańsku. Funkcjonalny metraż umożliwia swobodną aranżację przestrz...

  • 1 / 2
    Działka Gdańsk Orunia, Dolna ul. Smoleńska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Smoleńska

    • 680 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 1 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    LOKALIZACJA:Działka przy ulicy Smoleńskiej. nr 250/8Nieruchomość gruntowa oddalona jest zaledwie 4 km od ścisłego centrum Gdańska. W pobliżu działki znajduje się wszystko, co potrz...

  • Dom Gdańsk Kiełpino Górne rynek pierwotny ul. Sudomska

    Gdańsk » ul. Sudomska

    • 1 380 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM:Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej. Termin zakończenia budowy : do końca 2026r.Istnieje możliwość wykończenia pod klucz według indywidualnych ustaleń.Idealny dla rodz...

  • Dom Gdańsk Kiełpino Górne rynek pierwotny ul. Sudomska

    Gdańsk » ul. Sudomska

    • 1 380 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• 2-pokojowe mieszkanie – Gdańsk Siedlce, ul.Paska
    1 / 16
    2-pokojowe mieszkanie – Gdańsk Siedlce, ul.Paska

    Gdańsk

    • 969 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 16 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż jasne, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie 58 m2, 2-pokoje z osobną kuchnią, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska – Siedlce ul. Jana C...