• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdańsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 467)
  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Wielkopolska

    Gdańsk » ul. Wielkopolska

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    GOTOWIEC INWESTYCYJNY z wyposażeniem - Gdańsk ŁostowiceMIESZKANIE: Na sprzedaż stylowo wykończone, jasne, ustawne mieszkanie - PODZIELONE NA 2 KAWALERKI, znajdujące się w Gdańsku (...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Straganiarska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Straganiarska

    • 759 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS!Przyjdź i zaproponuje swoją cenę!MIESZKANIE: na sprzedaż dwustronne, świetnie położone, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Stare Miasto)...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Lawendowe Wzgórze

    • 2 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Eastate prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia + miejsce parkingowe w Gdańsku przy ul. Lawendowe Wzgórze.LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane jest przy u...

  • Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Jakuba Wejhera

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Wejhera

    • 749 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu: możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zgody ministerstwa.Słoneczne 3 pokoje na Żabiance - 15 min spacerem do morza!Na sprzedaż jasne i...

  • Apartament w centrum Gdańska!
    1 / 6
    Apartament w centrum Gdańska!

    Gdańsk

    • 364 280 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 14 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka w super cenie w atrakcyjnej lokalizacji przy rewitalizowanych terenach dawnej Stoczni Gdańskiej Duże okna zapewniające bardzo dobre nasłonecznienie wnętrz. Bliskość infra...

  • Apartament w centrum Gdańska!
    1 / 6
    Apartament w centrum Gdańska!

    Gdańsk

    • 378 485 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Przestronne mieszkanie z dużym tarasem, 4 pokoje!
    1 / 16
    Przestronne mieszkanie z dużym tarasem, 4 pokoje!

    Gdańsk

    • 850 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania idealnego dla rodziny, w którym można oddzielić strefę prywatną od wspólnej? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie typu dupleks o powie...

  • Dom 5 pokoi + garaż - Gdańsk Olszynka/Śródmieście
    1 / 7
    Dom 5 pokoi + garaż - Gdańsk Olszynka/Śródmieście

    Gdańsk

    • 1 499 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 10 410 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu w centrum Gdańska, który łączy prywatność, funkcjonalność, dostęp do terenów zielonych i... ciszy? Zależy Ci na szybkim dostępie do Śródmieścia, a jednocześnie chcesz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Gdańsk Oliwa ul. Polanki

    Gdańsk » Oliwa » ul. Polanki

    • 3 980 000 zł cena
    • 1 179 m2 powierzchnia
    • 3 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w sercu Gdańska Oliwy - jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych dzielnic Gdańsk. To miejsce, które łączy elegancję historycznej zabudow...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Marsa

    Gdańsk » Osowa » ul. Marsa

    • 539 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    SŁONECZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM W OSOWIE !MIESZKANIE: Oferujemy na sprzedaż kameralne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,95 m2. Doskonała oferta dla osób...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Kartuska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Kartuska

    • 565 940 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 20 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Idealna inwestycja w Gdańsku | Kawalerka 27,4 m² | Nowe budownictwo Murapol ScarpaNa sprzedaż kompaktowe i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 27,40 m², zlokalizowane w nowocze...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Kartuska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Kartuska

    • 615 380 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 19 851 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Idealna inwestycja w Gdańsku | 2 Pokoje 31,04 m² | Nowe budownictwo Murapol ScarpaNa sprzedaż kompaktowe i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 31,04 m², zlokalizowane w nowocze...

  • Mieszkanie Gdańsk Kowale ul. Zeusa

    Gdańsk » ul. Zeusa

    • 580 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MieszkanieTrzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m², z dużym potencjałem aranżacyjnym — idealne dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnych potrzeb.Układ pomieszczeń:...

  • Nowoczesna kawalerka na wynajem I Przymorze
    1 / 9
    Nowoczesna kawalerka na wynajem I Przymorze

    Gdańsk

    • 3 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Na wynajem nowoczesne mieszkanie w stylu loftowym, w pełni urządzone zlokalizowane na prestiżowym osiedlu przy ul. Lęborskiej w Gdańsku. To idealna propozycja dla singla lub pary,...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Kazimierza Wielkiego

    Gdańsk » ul. Kazimierza Wielkiego

    • 460 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kawalerka z aneksem sypialnianym i ogródkiem - gotowa do wprowadzenia!Marzysz o mieszkaniu, które łączy komfort, prywatność i świetną lokalizację?To przytulne 35,4 m² w Gdańsku spe...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Łąkowa

    Gdańsk » ul. Łąkowa

    • 1 519 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 21 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Scala | Gdańsk Śródmieście, 70 m² + balkonNa sprzedaż wyjątkowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 70,48 m², położone na 3. piętrze...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Łąkowa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Łąkowa

    • 1 519 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 21 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Kawalerka ul .Chłopska Przymorze
    1 / 11
    Kawalerka ul .Chłopska Przymorze

    Gdańsk

    • 480 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu przestronną kawalerkę o powierzchni 30 m², położoną w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska-Przymorze. To lokalizacja, która łąc...

  • Mam mieszkanie 2 pokoje do wynajęcia
    1 / 6
    Mam mieszkanie 2 pokoje do wynajęcia

    Gdańsk

    • 2 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 2 pokoje w apartametowcu do wynajęcia Mam do wynajęcia mieszkanie z balkonem na Przymorzu. Gdańsk ul. Rzeczypospolitej Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuc...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena, Krzysztofa Kolumba
    1 / 16
    Mieszkanie Gdańsk Morena, Krzysztofa Kolumba

    Gdańsk

    • 2 800 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajdujące się na jednej z częściej wybieranych dzielnic Gdańska. Okolica bowiem jest spokojna, zadbana, a także oferuje bezpośredni (z prezentowanego budynku) dostęp do...