• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 467)
  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Lawendowe Wzgórze

    • 849 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam na prezentacje!MIESZKANIE: Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,39 m2 składające się z:-salonu  -kuchni- 2 sypialni- łazienki- pomieszczenia gospodarczego - k...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Rubinowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Rubinowa

    • 425 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    TYLKO U NAS!KAWALERKA W GDAŃSKU - ORUNII,  ŚWIETNA LOKALIZACJA | DUŻY POTENCJAŁ!500 MERTÓW DO SKM!!LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w spokojnej i dobrze skomunikowanej części...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Południe ul. Hokejowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Hokejowa

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania na wynajem 42m2 położonego na 1 piętrze w bardzo spokojnej okolicy.Mieszkanie znajduje się no...

  • Mieszkanie Gdańsk Aniołki ul. Elizy Orzeszkowej

    Gdańsk » Aniołki » ul. Orzeszkowej

    • 1 161 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 22 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowo wykończone 2-pokojowe mieszkanie zaledwie 5 minut pieszo od Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (GUMED). To idealna propozycja zarówno dla inwestorów, jak i d...

  • Działka inwestycyjna pod produkcję/usługi/magazyny

    Gdańsk » Matarnia

    • 17 423 075 zł cena
    • 30 301 m2 powierzchnia
    • 575 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka inwestycyjna o charakterze produkcyjno-usługowymLokalizacjaDziałka znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji Gdańska, dzielnica Matarnia, przy ulicy Budowlanyc...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Antoniego Suchanka

    Gdańsk » Chełm » ul. Suchanka

    • 649 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 481 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w spokojnej idobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Chełm.Linie tramwajowe do centrum miasta, liczne połączenia autobusowe o...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Kielnieńska

    Gdańsk » Osowa » ul. Kielnieńska

    • 2 950 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Eastate prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Kielnieńskiej w dzielnicy Osowa w Gdańsku. LOKALIZACJA:W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola o...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Franciszka Bohomolca

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Bohomolca

    • 575 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    *** TYLKO U NAS!!! ****2 POKOJE W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI.DOSKONAŁA OFERTA NA INWESTYCJĘIdealna propozycja dla pary, studenta lub na wynajem.LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Gdańsk Jelitkowo ul.

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

    • 8 350 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 26 094 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    GOTOWA INWESTYCJA z potencjałem do rozbudowy! Na sprzedaż budynek mieszkalny, który sprawdza się jako nieruchomość z pokojami na wynajem - butik hotel. Świetny punkt w sercu Jelitk...

  • Mieszkanie Gdańsk Suchanino ul. Karola Kurpińskiego

    Gdańsk » Suchanino » ul. Kurpińskiego

    • 739 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    4 pokoje | 62,7 m² | Gdańsk Suchanino | do remontu | potencjał inwestycyjnyKUPISZ BEZ PROWIZJI!Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,70 m², zlokalizowane...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Południe rynek pierwotny ul. Kazimierza...

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Kazimierza Wielkiego

    • 495 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,69m2 położonego w bardzo atrakcyjnej lokal...

  • Mieszkanie Gdańsk rynek pierwotny ul. Pastelowa

    Gdańsk » ul. Pastelowa

    • 485 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Funkcjonalność mieszkania przekłada się na liczne możliwości aranżacyjne, dzięki czemu z łatwością urządzisz swoje wymarzone komfortowe 2-pokojowe mieszkanie I Powierzchnia 35 m2,...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Jana Z Kolna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Jana z Kolna

    • 1 199 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 11 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS!Na sprzedaż przestronne, ustawne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 107 m2, idealne pod podział na mniejsze lokale, wynajem lub hostel pracowniczy! LOKALIZACJA: Ulic...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Piastowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Piastowska

    • 2 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    TERMIN DOSTĘPNOŚCI LOKALU: od 01.09.2026 r.NAJEMCY bez zwierząt, bez dzieci, obywatele RPMIESZKANIE: jasne, ustawne, wykończone w wysokim standardzie, wyposażone mieszkanie typu ST...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Czereśniowa

    Gdańsk » ul. Czereśniowa

    • 439 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    CESJA!LOKALIZACJAMieszkanie położone jest w dzielnicy Ujeścisko w Gdańsk, przy ul. Czereśniowej, na terenie inwestycji Rosa Residence.To spokojna i rozwijająca się okolica z dostęp...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Pastelowa

    Gdańsk » ul. Pastelowa

    • 2 600 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m², zlokalizowane w Gdańsku - Ujeścisko, przy ul. Pastelowej. To idealna propozycja dla osób ceniących...

  • Najtańsze mieszkanie w Gdańsku!
    1 / 8
    Najtańsze mieszkanie w Gdańsku!

    Gdańsk

    • 395 342 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż przytulne, jednopokojowe mieszkanie .Mieszkanie składa się z: jasnego, ustawnego pokoju dziennego z wyjściem na balkon aneksu kuchennego lub osobnej, funkcjonalnej kuc...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna, Gen. Kazimierza Sosnkowskiego
    Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna, Gen. Kazimierza Sosnkowskiego

    Gdańsk

    • 629 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe, świeżo odnowione mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdańska - Orunia Górna, w rejonie ul. Havla oraz pętli tramwajowej. LO...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Mariana Hemara

    Gdańsk » Wrzeszcz » rondo Hemara

    • 1 090 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 28 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, rozkładowe, funkcjonalne, w pełni wykończone oraz wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,70 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzieln...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Koralowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Koralowa

    • 299 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 18 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, kompaktowe, 1-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Orunia) o powierzchni użytkowej 16,00 m2. W jego skład wchodzą:- pokój (10,70 m2),,- przejścio...