• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Biedrusko
  • Lniska
  • Zabieżki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 467)
  • Apartament w Oliwie z ogrodem i sauną!

    Gdańsk » Oliwa » ul. Bażyńskiego

    • 795 183 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 22 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu typu studio o powierzchni 36,27 m², zlokalizowanego na parterze prestiżowej inwestycji w dzielnicy Gdańsk Oliwa.Mieszkani...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Jaśkowa Dolina

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jaśkowa Dolina

    • 28 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia wyjątkowy lokal usługowy, zlokalizowany w jednej z najbardziej rozpoznawalnych nieruchomości Wrzeszcza - przy ul. Jaśkowa Dolina na rogu z ul. Matejki. Obiekt o bogate...

  • Działka Gdańsk Osowa ul. Nowy Świat

    Gdańsk » Osowa » ul. Nowy Świat

    • 1 852 500 zł cena
    • 1 425 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki na sprzedaż 1425m2lub łącznienr 479 - 1425m2nr 480 - 1220m2=2645m2 Pierwsza linia zabudowy ulicy Nowy świat Przy działce media takie jak: PRĄD, WODA,GAZ, CIEPŁO Z MIASTA, K...

  • Działka Gdańsk Klukowo ul. Internetowa

    Gdańsk » ul. Internetowa

    • 850 000 zł cena
    • 1 033 m2 powierzchnia
    • 823 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana składająca się z 2 działek nr 266/21, oraz 234/65 o łącznej  powierzchni 1033 m² (ok 43 m x 25 m). W najbliższym sąsiedztwie znajdują się dom...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Śląska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Śląska

    • 3 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!LOKALIZACJA: Gdańskie Przymorze to jedna z najlepiej skomunikowanych dzielnic, na terenie której znajdziemy piękne plaże, parki i jednocześnie...

  • Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Jana Kochanowskiego
    1 / 12
    Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Jana Kochanowskiego

    Gdańsk

    • 299 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 543 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 35,3 m2 położonego w urokliwej i spokojnej gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz Dolny. BUDYNEK Lokal znajduje się w...

  • Kawalerka z ogródkiem | nad Motławą
    1 / 10
    Kawalerka z ogródkiem | nad Motławą

    Gdańsk

    • 558 900 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 20 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż – apartament z ogródkiem przy Opływie Motławy Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzch...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Ks. Jerzego Popiełuszki

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Popiełuszki

    • 676 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 27 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wykończona słoneczna kawalerka inwestycyjna (lokal niemieszkalny), położona w nowej inwestycji  "Żurawie" w Śródmieściu Gdańska realizowanej przez fińskiego dewelopera...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Gdańsk Zaspa ul. Aleja Rzeczypospolitej

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » al. Aleja Rzeczypospolitej

    • 2 392 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajmu kilka lokali usługowo-handlowych o powierzchni od 20 do 60 m.kw. w Centrum Handlowym GILDIA na gdańskiej Zaspie.Centrum handlowe położone jest przy ul. Rzeczyp...

  • Lokal Gdańsk Zaspa ul. Aleja Rzeczypospolitej

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » al. Aleja Rzeczypospolitej

    • 3 527 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Jaworzniaków

    Gdańsk » ul. Jaworzniaków

    • 2 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LokalizacjaGdańsk, ul. Jaworzniaków 2. Bardzo dobrze skomunikowane osiedle. Bliskość ul. Świetokrzyskiej a z drugiej strony tereny rekreacyjne. Osiedle ogrodzone, wjazd na pilota,...

  • Mieszkanie Gdańsk Matemblewo ul. Jerzego Waldorffa

    Gdańsk » ul. Waldorffa

    • 1 389 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 16 342 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE:  Na sprzedaż jasne, rozkładowe ustawne, dwustronne, urządzone, 3 pokojowe mieszkanie położone w sercu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego na osiedlu Matemblewo, mieszcz...

  • Mieszkanie Gdańsk Zakoniczyn ul. Kazimierza Porębskiego

    Gdańsk » ul. Porębskiego

    • 549 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA:Gdańsk Zakoniczyn - spokojna, zielona część miasta. Inwestycja powstała w malowniczej okolicy, w sąsiedztwie stawu oraz wzgórz morenowych, z których rozciągają się pięk...

  • Mieszkanie Gdańsk Kokoszki ul. Storczykowa

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Storczykowa

    • 4 200 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Eastate prezentuje Państwu dwupoziomowe czteropokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Storczykowej w Gdańsku - Kokoszki.LOKALIZACJA:Okolica ul. Storczykowej w gdańskich Kokoszkach...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Długie Ogrody

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Długie Ogrody

    • 994 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 26 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    "Garden Gates" to prestiżowy projekt mieszkaniowy w Gdańsku, który oferuje komfortowe warunki do życia w centralnej lokalizacji. Liczne udogodnienia oraz atrakcyjna lokalizacja spr...

  • Apartament, który definiuje nowoczesny luksus!

    Gdańsk » Letnica » ul. Aleksandra

    • 1 550 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 25 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 60 m², położonego w dzielnicy Gdańsk Letnica. Nieruchomość z widokiem na morze oraz w bezpoś...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Pilotów

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Pilotów

    • 799 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    *** TYLKO U NAS !!! ***3 pokoje po remoncie na Zaspie! MIESZKANIE: Na sprzedaż dwustronne, widne, ciepłe, spokojne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o pow. użytkowej wyn...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Wojciecha Kętrzyńskiego

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Kętrzyńskiego

    • 1 399 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 15 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na pograniczu dwóch dzielnic Oliwy i Przymorza, w otoczeniu zieleni i spokoju, znajduje się mieszkanie, które łączy w sobie komfort współczesnego życia z ciepłem prawdziwego domu....

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Wojciecha Kętrzyńskiego

    Gdańsk » Oliwa » ul. Kętrzyńskiego

    • 1 399 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 15 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    W samym sercu Oliwy, w otoczeniu zieleni, spokoju i uroku tej wyjątkowej dzielnicy, znajduje się mieszkanie, które łączy w sobie komfort współczesnego życia z ciepłem prawdziwego d...

  • Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Wrzosy

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Wrzosy

    • 549 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA:Pełna infrastruktura handlowo - usługowa. Blisko szkoły, przedszkola, sklepy, bary, apteki, przychodnia oraz inne specjalistyczne lokale usługowe. Znajduje się w centru...