• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdańsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 465)
  • Kameralny lokal do wynajęcia
    1 / 9
    Kameralny lokal do wynajęcia

    Gdańsk

    • 4 500 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy na wynajem lokal o wielkości około 102 m2 w atrakcyjnej części Wrzeszcza. OKOLICA: Lokal mieści się na parterze zabytkowego budynku "Leśniczówka Forsthaus" w zacisznym z...

  • Lokal Gdańsk Żabianka ul. Aleja Grunwaldzka

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Aleja Grunwaldzka

    • 2 200 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Gabinetu Biurowego w Sopocie:Lokalizacja: Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 22m², zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji SKM Sopot Wyści...

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Letnicka

    Gdańsk » Letnica » ul. Letnicka

    • 1 050 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 17 214 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE: na sprzedaż, jasne, ciepłe, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Letnica) o powierzchni użytkowej 61,45 m2. W jego skład wchodz...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Rubinowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Rubinowa

    • 435 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ciepłe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Orunia) o powierzchni użytkowej 35,00 m2. W jego skład wchodzą:- pokój dzienny (15,77 m2)...

  • Mieszkanie dla pracowników duże
    1 / 13
    Mieszkanie dla pracowników duże

    Gdańsk

    • 2 999 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Gdańsku, w dzielnicy Nowy Port, przy ulicy Wilków Morskich 7. Idealne dla pracowników i firm poszukujących zakwaterowania dla 7 osó...

  • 2 pokoje na starym mieście gdansk
    1 / 10
    2 pokoje na starym mieście gdansk

    Gdańsk

    • 2 800 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dobrze skomunikowane, wyposażone, plus opłaty do wspólnoty i za media Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

  • Lokal 60 m2 w małym biurowcu - Gdańsk Wrzeszcz
    1 / 9
    Lokal 60 m2 w małym biurowcu - Gdańsk Wrzeszcz

    Gdańsk

    • 3 300 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA !!! Poszukujesz biura w spokojnej dzielnicy, w otoczeniu przyrody, a jednocześnie bardzo blisko centrum Gdańska? Lubisz po pracy wyskoczyć na spacer do lasu? Cenisz sobie ci...

  • Lokal Gdańsk Kokoszki ul.

    Gdańsk » Kokoszki

    • 19 900 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT IDEALNY DO PROWADZENIA RÓŻNORODNYCH FORM DZIAŁALNOŚCI Kontakt do agenta prowadzącego: Justyna [tel]LOKALIZACJA: nieruchomość znajduje się w tzw. pasie przemysłowym i jest zl...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Do Studzienki

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Do Studzienki

    • 1 380 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: Na sprzedaż przestronne, ustawne, rozkładowe, po generalnym remoncie, IDEALNE NA INWESTYCJĘ,  5-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Wrzeszcz) o powierzchni użytkow...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Chłopska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Chłopska

    • 679 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJE, CHŁOPSKA, PRZYMORZE MAŁELOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu Przymorze Małe. Dzieli je od plaży jedynie 20 minutowy spacer. Bardzo blisk...

  • Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Chłopska

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Chłopska

    • 1 299 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 21 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,3 m² położone w prestiżowej inwestycji Wieża Leszka Białego w dzielnicy Żabianka w Gdańsk - zaledwie niecały 1 km od p...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Wita Stwosza

    Gdańsk » Oliwa » ul. Stwosza

    • 1 349 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 14 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest w Oliwie, jednej z najbardziej pożądanych Trójmiejskich dzielnic Gdańska. Główną zaletą zamieszkania w tej lokalizacji jest bliskość zar...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce, Gen. Stefana Grota-Roweckiego
    1 / 10
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce, Gen. Stefana Grota-Roweckiego

    Gdańsk

    • 1 490 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 10 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowy, rodzinny apartament w klasycznym stylu - 147,8 m² | blisko Śródmieścia Gdańska Prezentujemy przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 147,8 m², zlokalizowany z...

  • 3 pokoje I wysoki standard I ogródek I 81 m²
    1 / 16
    3 pokoje I wysoki standard I ogródek I 81 m²

    Gdańsk

    • 1 499 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 18 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem, położone w prestiżowej i spokojnej części dzielnicy Gdańsk – Morena, przy ul. Pagórkowej. Nieruchomość łączy wysoki standard wykończenia...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Tadeusza Kościuszki

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Kościuszki

    • 899 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 16 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - 2,5 km od morza- 30 min spacerem, 10 min na rowerze  ul .Kościuszki / HalleraNa sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie...

  • Dom Gdańsk Jasień ul. Kartuska

    Gdańsk » ul. Kartuska

    • 3 195 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 9 985 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący na Jasieniu, doskonały zarówno do zamieszkania jak i do prowadzenia działalności gospodarczej.Wokół pełna infrastruktura handlowo usługowa, l...

  • Dzialka ROD Gdansk Rebiechowo
    Dzialka ROD Gdansk Rebiechowo

    Gdańsk

    • 39 000 zł cena
    • 354 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dzalke ROD. Lokalizacja przy lotnisku Lecha Wałęsy Dom posiada szambo, nowa instalacja wodna, do wykończenia prysznic. Jest również wyprowadzenie do komina na piec typu...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce, Seweryna Goszczyńskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce, Seweryna Goszczyńskiego

    Gdańsk

    • 619 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m² w lokalizacji Gdańsk - Siedlce. To spokojna i dobrze skomunikowana dzielnica położona w bliskim sąsied...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Długa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Długa

    • 4 500 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE NA WYNAJEM W SERCU GDAŃSKALOKALIZACJANieruchomość położona jest w samym centrum Gdańska, przy reprezentacyjnej ulicy Długiej. Obecnie to główna atrakcja turystyczna o bo...

  • Słoneczne 4 pokojowe na I piętrze w niskiej zabudowie 1/4
    1 / 16
    Słoneczne 4 pokojowe na I piętrze w niskiej zabudowie 1/4

    Gdańsk

    • 750 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w doskonałej lokalizacji - zapomnij o korkach i uciążliwych dojazdach do pracy z licznych "sypialni Gdańska". Położenie mieszkania gwarantuje szyb...