• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 465)
  • Dom Gdańsk Oliwa ul. Polanki

    Gdańsk » Oliwa » ul. Polanki

    • 3 980 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 15 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nas sprzedaż dom jednorodzinny/ wielorodzinny lub jako działka pod zabudowę do 400 m2.LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w sercu Gdańska Oliwy - jednej z najbardziej prestiżowy...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 3
    Sprzedam mieszkanie

    Gdańsk

    • 500 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 16 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Witam sprzedam mieszkanie własnościowo-spółdzielcze, dwupokojowe na Żabiance w jednej z najlepiej położonej i bezpiecznej dzielnicy Gdańska. Blisko do plaży, przedszkola, szkoły, s...

  • Biuro Strzyża, Umeblowane, Dogodna Lokalizacja
    1 / 10
    Biuro Strzyża, Umeblowane, Dogodna Lokalizacja

    Gdańsk

    • 3 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia wydzielone pomieszczenie biurowe w funkcjonującym biurze, zlokalizowanym niedaleko przystanku SKM Gdańsk Zaspa. Doskonałe miejsce dla osób poszukujących komf...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Kazimierza Leskiego

    Gdańsk » ul. Leskiego

    • 720 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest w gdańskiej dzielnicy Jasień, w otoczeniu nowoczesnej, niskiej zabudowy mieszkaniowej. W najbliższej okolicy znajduje się pełna infrastr...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, Górny ul. Juliusza Słowackiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Słowackiego

    • 1 349 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 13 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, jasne, 96-metrowe mieszkanie w samym centrum Wrzeszcza, tuż obok Garnizonu.Idealna propozycja dla rodziny, pod wynajem lub dla osób, które szukają mieszkan...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Połczyńska

    Gdańsk » ul. Połczyńska

    • 849 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem - idealne miejsce dla rodziny, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się na świeżym powietrzu.OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!BEZ PR...

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Starowiejska

    Gdańsk » Letnica » ul. Starowiejska

    • 3 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Letnicy z dużym balkonem i miejscem w hali garażowejDo wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe położone w nowoczesnej i...

  • Bezp. 2 pok. w Gdańsku, niski czynsz, widok na park, bezpieczna okolica
    1 / 18
    Bezp. 2 pok. w Gdańsku, niski czynsz, widok na park, bezpieczna o...

    Gdańsk

    • 585 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do pośredników prośba- proszę nie dzwońcie. Mam swojego pośrednika. Bezpośrednio sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w Gdańsku na ul. Porębskiego. Zalety mieszkania: • Mieszkanie jest...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, Dolny, Aleja Gen. Józefa Hallera
    1 / 15
    Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, Dolny, Aleja Gen. Józefa Hallera

    Gdańsk

    • 1 075 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 15 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,3 m²+ piwnica 2,33m², położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku Fregata w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska...

  • Komfortowe, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie
    1 / 16
    Komfortowe, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie

    Gdańsk

    • 599 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Freedom Nieruchomości Oddział Pruszcz Gdański ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż jasne, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 53,03 m². Mieszkanie p...

    1 / 12

    Gdańsk

    • 995 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 14 015 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,3 m² + piwnica 2,33m² , położone na 2 piętrze w budynku Fregata (10 pięter) przy ul. Hallera 165 w Gdańsku. [url] T...

  • Spółdzielcze własnościowe 2-pokojowe mieszkanie
    Spółdzielcze własnościowe 2-pokojowe mieszkanie

    Gdańsk

    • 574 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie 33,10 m² po kapitalnym remoncie, Gdańsk Zaspa Oferujemy nowoczesne, w pełni...

  • Pokój w Gdańsku - Wrzeszczu
    1 / 8
    Pokój w Gdańsku - Wrzeszczu

    Gdańsk

    • 1 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia profesjonalnie urządzony pokój jednoosobowy w niedawno odnowionej kamienicy w Gdańsku Wrzeszczu przy ulicy De Gaulle'a 2 . Doskonała lokalizacja w pobliżu...

  • Sprzedam piękne mieszkanie 3-pokojowe!
    1 / 7
    Sprzedam piękne mieszkanie 3-pokojowe!

    Gdańsk

    • 869 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 729 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,9 m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim, a zarazem ostatnim piętrze budynku. Budynek oddany w użytkowanie w 2020 roku, wyposażon...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa, Karpacka
    1 / 9
    Mieszkanie Gdańsk Oliwa, Karpacka

    Gdańsk

    • 510 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 16 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka Gdańsk Oliwa, ul. Karpacka z widokiem na morze!  Na sprzedaż kawalerka (31 m²) z pięknym widokiem na morze oraz panoramę Gdańska. - Pokój dzienn...

  • Mieszkanie Przymorze 2 pokoje I Super Lokalizacja
    1 / 16
    Mieszkanie Przymorze 2 pokoje I Super Lokalizacja

    Gdańsk

    • 679 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne, urządzone mieszkanie o powierzchni 36 m², położone w jednym z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska-Przymorze. To lokalizacj...

  • Śródmieście, 2 niezależne pokoje, balkon, od maja
    1 / 12
    Śródmieście, 2 niezależne pokoje, balkon, od maja

    Gdańsk

    • 2 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie dwustronne o powierzchni 50 m2 znajduje się na parterze budynku przy ul. Stefana Jaracza 12 w Gdańsku - Śródmieście. Składa się z kuchni z oknem, części jadalnianej, kor...

  • Stogi, kawalerka, do czerwca, taras, hala, perfekt
    1 / 15
    Stogi, kawalerka, do czerwca, taras, hala, perfekt

    Gdańsk

    • 2 400 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie o powierzchni 27 m2 znajduje się na parterze nowego budynku przy ul. Niska 17 - Gdańsk Stogi. Składa się z aneksu kuchennego, salonu, antresoli, łazienki, korytarza, tar...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Rzeźnicka

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Rzeźnicka

    • 798 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    700 METRÓW OD ULICY DŁUGIEJ I 500 METRÓW OD SKM !!! LOKALIZACJA:Nieruchomość położona Centrum Gdańska. Blisko przystanki komunikacji miejskiej zapewniające dogodny dojazd w pozost...

  • Mieszkanie Gdańsk Matemblewo ul. Matemblewska

    Gdańsk » ul. Matemblewska

    • 729 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 356 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam na prezentację wygodnego mieszkania w wyjątkowej lokalizacji Gdańsk -Matemblewo . Dzielnica ta znajduje się w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego co zapewnia cis...