• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chylice-Kolonia
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 465)
  • Studio kawalerka Gdańsk Śródmieście
    1 / 16
    Studio kawalerka Gdańsk Śródmieście

    Gdańsk

    • 2 100 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia mieszkanie – studio 1 pokój w nowych blokach bezpośrednio przy Montowni. Mieszkanie jest wykończone i w pełni umeblowane. Mieszkanie posiada pokój dzienny z k...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Żuławska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Żuławska

    • 2 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE:Po kompleksowym remoncie w stanie perfekcyjnym, położone na 2 piętrze.- pokój z aneksem kuchennym - kameralne miejsce do spędzania wspólnego czasu.- sypialnia z odwójnym...

  • Mieszkanie Gdańsk Sobieszewo,
    1 / 16
    Mieszkanie Gdańsk Sobieszewo,

    Gdańsk

    • 699 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 21 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Unikatowa Inwestycja z Prywatną Mariną. Projekt Premium!  Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizji. Atuty inwestycji: - Nowoczesny design i architektura renomowanych pra...

  • Klimatyczne, słoneczne mieszkanie z ogródkiem!
    1 / 15
    Klimatyczne, słoneczne mieszkanie z ogródkiem!

    Gdańsk

    • 650 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz przestronnego, słonecznego mieszkania z ogródkiem w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska? Zależy Ci na sprawnej komunikacji z centrum miasta oraz szybkim dojeździ...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul.

    Gdańsk » Przymorze Małe

    • 655 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    SŁONECZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM !Gotowe do wejścia - nowoczesna inwestycja - doskonale skomunikowanie.MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, przestronne, w pełni wyposażone 2-po...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul.

    Gdańsk » Przymorze Małe

    • 510 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 20 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ŚWIETNE STUDIO Z BALKONEM NA PRZYMORZUGOTOWE DO WYNAJĘCIA - NOWOCZESNA INWESTYCJA - DOSKONAŁE SKOMUNKOWANIE!MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, przestronne, w pełni wyposażone 2-pokojow...

  • Dom Gdańsk Kokoszki ul. Leźnieńska

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Leźnieńska

    • 5 100 000 zł cena
    • 394 m2 powierzchnia
    • 12 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom jednorodzinny z płaskim dachem oddany do użytku w 2023 roku, zrealizowany według projektu LK1525, to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących elegancję, funkcjonalnoś...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce, Kartuska
    1 / 7
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce, Kartuska

    Gdańsk

    • 1 109 453 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 18 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Nowoczesne osiedle, które wyróżnia się wysokim standardem wykonania położone w malowniczej dolinie potoku Siedleckiego. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizji. Atuty i...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie

    Gdańsk

    • 449 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Blisko do parku, do centrum Gdańska.

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Leszczyńskich
    Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Leszczyńskich

    Gdańsk

    • 2 300 976 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 23 010 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne apartamenty z widokiem na zieleń, w doskonale skomunikowanej części Gdańska, wykończone w wysokim standardzie. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizji. Atuty...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście, Stępkarska
    Mieszkanie Gdańsk Śródmieście, Stępkarska

    Gdańsk

    • 716 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 23 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Stylowe apartamenty nad Motławą, z technologią Smart House w standardzie, w świetnie skomunikowanej lokalizacji blisko Długiej i Wyspy Spichrzów. Zakup od dewelopera, bez 2% podatk...

  • Lokal użytkowy w zielonej części Oliwy!
    1 / 16
    Lokal użytkowy w zielonej części Oliwy!

    Gdańsk

    • 600 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 13 637 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni 44,01 m² położonego w Oliwie przy ul. Obrońców Westerplatte. Lokal znajduje się na wysokim parterze , składa...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Południe, Rytelska
    1 / 7
    Mieszkanie Gdańsk Orunia, Południe, Rytelska

    Gdańsk

    • 549 814 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 374 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Kameralne i nowoczesne osiedle w Gdańsku, blisko zieleni i z szybkim dojazdem do centrum. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizji. Atuty inwestycji: - Każde mieszkanie...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Straganiarska

    Gdańsk » ul. Straganiarska

    • 759 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS!Umów się na prezentacje i zaproponuj swoją cenę!MIESZKANIE: na sprzedaż dwustronne, świetnie położone, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Stępkarska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Stępkarska

    • 625 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 24 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: na ustawne, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 26,11 m2 położony w Gdańsku (dzielnica Śródmieście). W jego skład wchodzą:- pokój dzien...

  • Dom Gdańsk Jasień ul. Kartuska

    Gdańsk » ul. Kartuska

    • 2 350 000 zł cena
    • 309 m2 powierzchnia
    • 7 606 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOMY: na sprzedaż dwa domy (bliźniak i wolnostojący) zlokalizowane w Gdańsku (dzielnica Jasień). Posadowione są na pięciu działkach o łącznej powierzchni 1135 m2. Dom w zabudowie b...

  • Dom Gdańsk Jasień ul. Kartuska

    Gdańsk » ul. Kartuska

    • 1 150 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 8 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM: na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Gdańsku (dzielnica Jasień), posadowiony na czterech działkach o łącznej powierzchni 480 m2.Jego powierzchnia całkowita to ok. 130...

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica rynek pierwotny ul. Starowiejska

    Gdańsk » Letnica » ul. Starowiejska

    • 955 155 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 18 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 13 piętro

          Wyjątkowy apartament z centralnym widokiem na morze.  LOKALIZACJA:Gdańsk Letnica jest to bardzo dynamicznie rozwijającą się dzielnicą Gdańska. Letnica to idealne miejsce do z...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Św. Barbary

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Barbary

    • 2 600 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 24 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz nieruchomości, która łączy prestiż lokalizacji, przestrzeń domu i komfort apartamentu premium?Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.Na sprzedaż wyjątk...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Sienna Grobla

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Sienna Grobla

    • 1 390 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 27 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zamieszkaj tam, gdzie historia spotyka nowoczesny luksus.Wyobraź sobie poranek z widokiem na Motławę, spacer brukowanymi uliczkami i kawę w ulubionej restauracji zaledwie kilka kro...