• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 465)
  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Konrada Guderskiego

    Gdańsk » ul. Guderskiego

    • 569 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 16 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    BUDYNEK: Budynek z 2025 roku wyposażony są w cichobieżna windę, komórki lokatorskie w części podziemnej oraz naziemne miejsca parkingowe. Towarzysząca zabudowa to inne niskie bloki...

  • Lokal Gdańsk Osowa ul. Spacerowa

    Gdańsk » Osowa » ul. Spacerowa

    • 2 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 36,52 m², zlokalizowany na parterze Galerii Osowa w Gdańsku.Funkcjonalny metraż umożliwia swobodną aranżację przestrzen...

  • Lokal Gdańsk Osowa ul. Spacerowa

    Gdańsk » Osowa » ul. Spacerowa

    • 2 200 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 29 m², położony na parterze Galerii Osowa w Gdańsku.Lokal znajduje się w ciągu handlowym, w obiekcie o ugruntowanej pozycji i stały...

  • Lokal Gdańsk Osowa ul. Spacerowa

    Gdańsk » Osowa » ul. Spacerowa

    • 5 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 74,82 m², usytuowany na parterze Galerii Osowa w Gdańsku.Duży, ustawny metraż daje szerokie możliwości aranżacyjne. L...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Niepołomicka

    Gdańsk » ul. Niepołomicka

    • 589 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,55 m², położone na 3. piętrze budynku z windą, na zadbanym, nowoczesnym osiedlu.Mieszkanie jest go...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Osiek

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Osiek

    • 879 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 14 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA:Bardzo przytulna nieruchomość położona w spokojnej okolicy w Gdańsku Śródmieściu. Świetna lokalizacja pod względem dotarcia do Dworca Głównego PKP czy takich atrakcji j...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Aleja Gen. Józefa Hallera

    Gdańsk » Wrzeszcz » pl. Plac gen. Józefa Hallera

    • 1 050 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 14 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne położone w Gdańsku Wrzeszczu - jednej z najbardziej pożądanych i płynnych lokalizacji w Trójmieście.To właśnie lokalizacja stanowi największą wa...

  • Nowy apartament Gdańsk Stare Miasto widok na Motławe.
    1 / 16
    Nowy apartament Gdańsk Stare Miasto widok na Motławe.

    Gdańsk

    • 1 380 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 28 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Gdańsk to nie tylko ośrodek biznesowy, ale jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych i kulturalnych w Polsce.Warto tu również mieszkać. Ofertą jest wyjątkowy Apartament w serc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3-pojowe Przymorze
    1 / 9
    Mieszkanie 3-pojowe Przymorze

    Gdańsk

    • 589 997 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Gaudium Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu, urządzone mieszkanie o powierzchni 38 m², położone w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Gdańska – Przymorze ul. Obrońców Wybrze...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Szeroka

    Gdańsk » ul. Szeroka

    • 949 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    BUDYNEK: mieszkanie mieści się na 4 piętrze w kamienicy wzniesionej w 1953 roku. Wybudowano ją z cegły, a dach pokryto dachówką ceramiczną. Ogólny stan całej nieruchomości jest dob...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Niepołomicka

    Gdańsk » ul. Niepołomicka

    • 819 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU DWÓCH MIEJSC POSTOJOWYCH!DO MIESZKANIA PRZYNALEŻY KOMÓRKA LOKATORSKA O POWIERZCHNI  5,83m2! Przestronne, trzypokojowe mieszkanie to doskonała propozycja dla osób s...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Podwale Staromiejskie

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Podwale Staromiejskie

    • 530 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 16 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    MIESZKANIENa sprzedaż jasne, ciepłe, ustawne, funkcjonalne, świetnie położone, 1-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 31,5 m2. DOSKONAŁE NA...

  • Wrzeszcz, który pokochasz od pierwszego spaceru!
    1 / 10
    Wrzeszcz, który pokochasz od pierwszego spaceru!

    Gdańsk

    • 699 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż świeżo wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na wysokim parterze w kameralnej, jednopiętrowej kamienicy przy ul. Kochanowskiego w gdańskim...

  • 3 pokoje w sercu Oliwy – kamienica po remoncie
    1 / 8
    3 pokoje w sercu Oliwy – kamienica po remoncie

    Gdańsk

    • 725 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO 3-pokojowe mieszkanie w sercu Oliwy – kamienica po remoncie Na sprzedaż mieszkanie własnościowe położone w jedn...

  • Bliźniak 121 m2 na działce 602,19 m2 - Kokoszki
    1 / 12
    Bliźniak 121 m2 na działce 602,19 m2 - Kokoszki

    Gdańsk

    • 1 599 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 13 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu, w którym naprawdę poczujesz przestrzeń? Marzysz o miejscu, gdzie ogród nie kończy się na kilku metrach trawnika, a za domem zaczyna się zieleń, cisza i naturalne otoc...

  • STYLOWE BIURO GOTOWE DO WEJŚCIA – CESJA NAJMU
    1 / 11
    STYLOWE BIURO GOTOWE DO WEJŚCIA – CESJA NAJMU

    Gdańsk

    • 5 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz reprezentacyjnej przestrzeni dla swojego biznesu, która nie wymaga żadnych nakładów finansowych na start? Oferuję cesję praw najmu nowoczesnego lokalu biurowego, wykończone...

  • Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Sztormowa

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Sztormowa

    • 1 100 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 17 461 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, funkcjonalne, DOSKONAŁE NA INWESTYCJĘ!, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,20 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielni...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Siennicka

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Siennicka

    • 575 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    ŚWIETNE 2-POKOJE W CENTRUM GDAŃSKA Z WIDOKIEM NA WODĘ Z KAŻDEJ STRONY!MIESZKANIE:Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m² w bardzo dobrym stanie technicznym. Lokal prz...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Szafarnia

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Szafarnia

    • 3 990 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w samym sercu gdańskiej Starówki, przy prestiżowej ulicy Szafarnia.MIESZKANIE:Przestronny apartament o powierzchni 66...

  • Sale wykładowe/szkoleniowe/konferencyjne 15-65 m2
    1 / 7
    Sale wykładowe/szkoleniowe/konferencyjne 15-65 m2

    Gdańsk

    • 2 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu sal wykładowych, szkoleniowych, konferencyjnych, komputerowych, rekrutacyjnych, zlokalizowanych w centrum Wrzeszcza. To idealna przestrzeń na z...