• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 465)
  • 1 / 4
    Działka Gdańsk Olszynka ul. Połęże

    Gdańsk » Olszynka » ul. Połęże

    • 3 454 500 zł cena
    • 13 818 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA:Działka o powierzchni 13818m2 położona w Gdańsku Olszynka przy ul. PołężeDziałka ma kształt prostokąta, jest płaska i nieogrodzona.Dojazd drogą gruntową. Media: prąd ok200m...

  • Działka Gdańsk Bysewo ul. Biologiczna

    Gdańsk » ul. Biologiczna

    • 15 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na wynajem teren w atrakcyjnej, przemysłowo-produkcyjnej części Trójmiasta. Doskonała propozycja dla firm poszukujących miejsca sprzyjającego rozwojowi działalności gospodarczej.LO...

  • Dom Gdańsk Lipce rynek pierwotny ul. Smoleńska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Smoleńska

    • 880 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM: Bliźniak 96 m2 na działce ok 300m2 (PRAWA STRONA)Projekt domu DOM W MODRAKACH (R2). Stan DEWELOPERSKISkładający się z:PARTER1. Wiatrołap 4,112. Toaleta 4,073. Schowek 0,84 (3,...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Bystrzycka

    Gdańsk » Siedlce » ul. Bystrzycka

    • 3 600 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: do wynajęcia jasne, ustawne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,11 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Siedlce). W jego skład wchodzą:- p...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Bystrzycka

    Gdańsk » Siedlce » ul. Bystrzycka

    • 1 040 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ustawne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,11 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Siedlce). W jego skład wchodzą:- po...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Diamentowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Diamentowa

    • 440 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ciepłe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Orunia) o powierzchni użytkowej 26,00 m2. W jego skład wchodzą:- pokój dzienny (9,90 m2),...

  • 2 mieszkania w jednej KW – gotowiec inwestycyjny
    1 / 9
    2 mieszkania w jednej KW – gotowiec inwestycyjny

    Gdańsk

    • 1 149 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 15 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Nieruchomość inwestycyjna – 2 niezależne mieszkania | Gdańsk Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zl...

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Starowiejska

    Gdańsk » Letnica » ul. Starowiejska

    • 916 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 4-pokojowa, przestronna nieruchomość o powierzchni 67,86 m² w stanie deweloperskim na 1 piętrze w Gdańsku Letnicy. Mieszkanie z księgą wieczystą - bez obciążeń. Termin...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Raduńska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Raduńska

    • 489 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m² na 2 piętrze  przy ul. Raduńskiej w gdańskiej dzielnicy Orunia. Świetna lokalizacja! Idealna propozycja dla pary, singla lub po...

  • Lokal Gdańsk Łostowice ul. Wielkopolska

    Gdańsk » ul. Wielkopolska

    • 35 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest miejsce postojowe w hali garażowej przy ulicy Wielkopolska 51 w Gdańsku. - UWAGA! Możlwiość zakupu tylko i wyłącznie dla właścicieli mieszkań w budynku p...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Jaśkowa Dolina

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jaśkowa Dolina

    • 80 000 zł cena
    • 1 637 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy obiekt na wynajem- Jaśkowa Dolina, Gdańsk WrzeszczOferujemy na wynajem wolnostojący, reprezentacyjny budynek o powierzchni 1 637m², zlokalizowany w jednej z najbardziej p...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Ks. Jerzego Popiełuszki

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Popiełuszki

    • 1 298 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 24 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ciche, funkcjonalne, umeblowane i wyposażone, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej...

  • Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Na Stoku

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Na Stoku

    • 2 160 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa 48 m² - Gdańsk Śródmieście, ul. Na Stoku Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną powierzchnię biurową o metrażu 48 m², położoną w centrum Gdańska, przy ul. Na Stok...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Leszczyńskich

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Leszczyńskich

    • 575 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 17 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Słoneczne, funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Zaspie, idealne do zamieszkania lub pod inwestycję.*BEZ PRO...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Grażyny

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Grażyny

    • 660 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE:klimatyczne, jasne o powierzchni ok. 40 m² (powierzchnia ujawniona w księdze wieczystej to 37,05 m2), położone na 1 piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Grażyny we Wrzesz...

  • Kawalerka przy obwodnicy idealna pod wynajem
    1 / 7
    Kawalerka przy obwodnicy idealna pod wynajem

    Gdańsk

    • 410 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: Kawalerka przy obwodnicy Trójmiasta – idealna dla singla lub pod inwestycję Opis nieruchomości: Oferujemy przytulną kawalerkę, zlokalizowaną w bezpośrednim sąsiedztw...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Grunwaldzka

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Grunwaldzka

    • 20 363 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    _____Lokal użytkowy w sercu Wrzeszcza przy C. H. ManhattanLOKALIZACJA:Al. Grunwaldzka to główna arteria komunikacyjna Gdańska. Dziennie przejeżdżają tędy setki tysięcy ludzi. Duży...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Jana Z Kolna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Jana z Kolna

    • 975 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 17 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    W samym sercu Gdańska, gdzie historia spotyka się z rytmem miasta, czeka mieszkanie, które zachwyca światłem, detalem i atmosferą - stworzone z myślą o tych, którzy szukają nie tyl...

  • Deweloperskie w Gdańsku Ujeścisko-Łostowice
    1 / 7
    Deweloperskie w Gdańsku Ujeścisko-Łostowice

    Gdańsk

    • 423 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Deweloperskie mieszkanie w Gdańsku, lokale w dobrze skomunikowanej dzielnicy. W nowej inwestycji zachowano ponad 30-metrowe odległości między budynkami. Zaprojektowane z myślą o...

  • Deweloperskie w Gdańsku Ujeścisko-Łostowice
    1 / 7
    Deweloperskie w Gdańsku Ujeścisko-Łostowice

    Gdańsk

    • 547 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Deweloperskie mieszkanie w Gdańsku, w dobrze skomunikowanej dzielnicy. W nowej inwestycji zachowano ponad 30-metrowe odległości między budynkami. Zaprojektowane z myślą o ograni...