• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdańsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 467)
  • Deweloperskie w Gdańsku Ujeścisko-Łostowice
    1 / 7
    Deweloperskie w Gdańsku Ujeścisko-Łostowice

    Gdańsk

    • 423 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Deweloperskie mieszkanie w Gdańsku, lokale w dobrze skomunikowanej dzielnicy. W nowej inwestycji zachowano ponad 30-metrowe odległości między budynkami. Zaprojektowane z myślą o...

  • Deweloperskie w Gdańsku Ujeścisko-Łostowice
    1 / 7
    Deweloperskie w Gdańsku Ujeścisko-Łostowice

    Gdańsk

    • 547 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Deweloperskie mieszkanie w Gdańsku, w dobrze skomunikowanej dzielnicy. W nowej inwestycji zachowano ponad 30-metrowe odległości między budynkami. Zaprojektowane z myślą o ograni...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Ptasia

    Gdańsk » Chełm » ul. Ptasia

    • 915 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 14 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni  62 m², położone w inwestycji Via Flora na Chełmie. Nieruchomość znajduje się w zielonej, spok...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 4 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    CENTRUM! GDAŃSK UL. ŚWIĘTOJAŃSKA LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest przy prestiżowej ul. Świętojańskiej w samym sercu gdańskiego Starego Miasta. Z okien rozpościera się widok na...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Szeroka

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Szeroka

    • 3 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    CENTRUM! GDAŃSK UL. SZEROKALOKALIZACJA:Mieszkanie przy ul. Szerokiej w samym sercu Gdańska - tuż obok Motławy, Długiego Pobrzeża, Żurawia i Kościoła Mariackiego. Bliskość zabytków,...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 3 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 9. piętro | balkon | panoramiczny widok
    1 / 11
    9. piętro | balkon | panoramiczny widok

    Gdańsk

    • 844 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Widokowe mieszkanie | 9. piętro | Letnica Na sprzedaż mieszkanie położone w Letnica, przy ul. Suchej 37, usytuo...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Sołecka

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Sołecka

    • 1 669 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 18 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na ostatnim piętrze - idealny apartament 4-pokojowy dla rodziny.Klimatyczne, kameralne osiedle - staranie wykończone wnętrze - gotowe do...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Sołecka

    Gdańsk » Siedlce » ul. Sołecka

    • 1 669 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 18 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Św. Barbary

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Barbary

    • 1 350 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 20 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż apartament w centrum Gdańska.Gdańsk Śródmieście to tętniące życiem centrum miasta, przez które przepływa najbardziej rozpoznawalna w północnej Polsce rzeka Motława, nad...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w sercu Przymorza

    Gdańsk » Przymorze Małe

    • 690 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone w Gdańsku w pasie nadmorskim, w atrakcyjnej dzielnicy Przymorze.LokalizacjaPrzymorze-ta dzielnica posiada w otoczeniu wszystko, co niez...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Jaśkowa Dolina

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jaśkowa Dolina

    • 80 000 zł cena
    • 1 637 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy obiekt na wynajem- Jaśkowa Dolina, Gdańsk WrzeszczOferujemy na wynajem wolnostojący, reprezentacyjny budynek o powierzchni 1 637m², zlokalizowany w jednej z najbardziej p...

  • Apartament na Starówce z gwarancją dochodu
    1 / 10
    Apartament na Starówce z gwarancją dochodu

    Gdańsk

    • 1 069 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 22 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Apartament inwestycyjny na sprzedaż – Gdańsk Stare Miasto Idealny pod najem krótkoterminowy! Na sprzedaż w peł...

  • Luskusowy apartament 250 m od plaży
    1 / 9
    Luskusowy apartament 250 m od plaży

    Gdańsk

    • 1 239 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 17 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż – Luksusowy apartament 3-pokojowy z 2 łazienkami, 250 m od plaży | Gdańsk Letnica, Porto Powierzchni...

  • Mieszkanie Gdańsk Borkowo ul. Borkowska

    Gdańsk » ul. Borkowska

    • 660 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe mieszkanie  - Idealne dla rodziny lub pod inwestycję | Osiedle  ZENKupujący zwolniony z podatku PCC 2%! To realna oszczędność już na starcie inwestycji.Nieruchomość zostanie w...

  • Lokal Gdańsk

    Gdańsk

    • 13 486 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Podstawowe Informacje - Powierzchnia: 337,17 m - Piętro: II piętro - Rodzaj obiektu: budynek administracyjny - Przeznaczenie: biurowe - Stan: gotowe do użytkowa...

  • Lokal Gdańsk Orunia-św. Wojciech-Lipce

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce

    • 9 450 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Podstawowe informacje - Przedmiot najmu: hala magazynowa - Powierzchnia magazynu: ok. 350 m - Przeznaczenie terenu: zabudowa produkcyjno-usługowa - Forma: najem - Dost...

  • Dwupokojowe mieszkanie koło Forum Gdańsk
    1 / 7
    Dwupokojowe mieszkanie koło Forum Gdańsk

    Gdańsk

    • 543 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedwojenna kamienica blisko Forum Gdańsk. Budynek odnowiony i ocieplony. Łazienka z wanną, drzwi antywłamaniowe, pokoje przejściowe. W mniejszym pokoju szafa typu "komandor". Okn...

  • Mieszkanie Gdańsk Piecki-Migowo ul. Bulońska

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Bulońska

    • 730 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    KUPISZ BEZ PROWIZJI!Na sprzedaż  jasne, ciepłe, 2-stronne, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,70 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Morena). W skład czeg...

  • Dom Gdańsk Wrzeszcz ul. Stefana Batorego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Stefana Batorego

    • 3 300 000 zł cena
    • 399 m2 powierzchnia
    • 8 271 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż unikalny dom położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych lokalizacji Gdańska - w starej części Wrzeszcza, przy ul. Batorego, tuż przy granicy T...