• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wolica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 466)
  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Kmdr. Tadeusza Bramińskiego

    Gdańsk » ul. Bramińskiego

    • 830 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA:Gdańsk. Miejsce graniczne pomiędzy dzielnicami Zakoniczyn i Ujeścisko. Największym atutem położenia bloku jest fakt, że szkoła znajduję się dosłownie za rogiem. Pieszo...

  • Działka Gdańsk Olszynka ul. Modra

    Gdańsk » Olszynka » ul. Modra

    • 360 000 zł cena
    • 373 m2 powierzchnia
    • 966 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA NA RODZINNYCH OGRÓDKACH DZIAŁKOWYCH im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku, blisko ŚródmieściaDziałka zbudowana nowym domem całorocznym 3 pokojowym z tarasem i kominkiem domem o...

  • Nowoczesne 75 m² z 2 balkonami
    1 / 10
    Nowoczesne 75 m² z 2 balkonami

    Gdańsk

    • 1 230 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 16 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie 75 m² z widokiem na las – Srebrniki, Gdańsk Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 75 m², położone na 1. piętrze nowo...

  • Dla 1 osoby Gdańsk Suchanino pieszo Akademia politechnika PN
    1 / 7
    Dla 1 osoby Gdańsk Suchanino pieszo Akademia politechnika PN

    Gdańsk

    • 1 980 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Bez pośredników. Kawalerka do wynajęcia dla 1 osoby . Gdańsk Suchanino ul. Beethovena Idealne miejsce do zamieszkania nauki i relaksu. Nowoczesne wnętrze ,jasne ,wysoki sufit,...

  • 1 / 3
    Działka Gdańsk Przeróbka ul. Siennicka

    Gdańsk » ul. Siennicka

    • 28 560 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Plac w części utwardzony Na terenie przemysłowym z dostępem do BOCZNICY KOLEJOWEJ/ BIURA / SOCJALE Do wynajęcia OD ZARAZ 6800 m2 placu częściowo płytami ok 4500m2 a częściowo grunt...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 3 900 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem, powierzchnia 64 m2, położone na 2 piętrze z windą  - Gdańsk, Al. Jana Pawła II 29Na wynajem oferuję przestronne i w pełni umeblowane mi...

  • Mieszkanie Gdańsk Aniołki ul. Mikołaja Kopernika

    Gdańsk » Aniołki » ul. Kopernika

    • 1 430 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 18 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS !MIESZKANIE:o powierzchni 76,7 m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym - 44,13 m2;- dwóch niezależnych pokoi - 9,19 m2 i 9,81 m2;- łazienki - 4,66...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Wielkopolska

    Gdańsk » ul. Wielkopolska

    • 473 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS! Gdańsk Łostowice - osiedle Quercus LOKALIZACJA:Miejsce, w którym komfort życia łączy się z wygodą codziennych obowiązków. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się wsz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Gdańsk Górki Zachodnie ul. Steczka

    Gdańsk » Krakowiec-Górki Zachodnie » ul. Steczka

    • 295 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom całoroczny na działkach ROD - Gdańsk, Górki Zachodnie  LOKALIZACJA: Górki Zachodnie to dzielnica słynąca z bliskości wody, natury i spokoju — a jednocześnie z doskonałym dojaz...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 859 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 16 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na Zaspie — ul. Jana Pawła II — dużybalkon, piwnica, blisko morza i SKM2-pokojowe mieszkanie na Zaspie (ul. Jana Pawła II) z dużym balkonem ipiwnicą...

  • 1 / 3
    Działka budowlana pod usługi/produkcję/magazyny

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Bysewska

    • 4 800 000 zł cena
    • 8 628 m2 powierzchnia
    • 557 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o charakterze produkcyjno-usługowym, zlokalizowana w Gdańsku, dzielnica Kokoszki, w otoczeniu firm branży magazynowej, produkcyjnej, usługowej....

  • Lokal Gdańsk Oliwa ul. Stary Rynek Oliwski

    Gdańsk » Oliwa » ul. Stary Rynek Oliwski

    • 5 285 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ✅ Lokal handlowo-usługowy / biurowy na wynajem✅ Lokalizacja: Gdańsk Oliwa, ul. Stary Rynek Oliwski✅ Powierzchnia: 108,43 m²✅ Czynsz najmu: 5284,56 PLN netto (6500 PLN brutto)✅ Kauc...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Bernarda Chrzanowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » inne Chrzanowskiego

    • 950 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA: Gdańsk Strzyża to piękna, zielona oraz cicha i spokojna dzielnica Gdańska. Jest doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami miasta oraz Gdynią - w pobliżu znajdują...

  • Działka Gdańsk Rudniki ul.

    Gdańsk » Rudniki

    • 3 999 999 zł cena
    • 17 000 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający.Gdańsk Rudniki. Teren przemysłowy tuż przy Martwej Wiśle. Nabrzeże zostało zbudowane przez miasto specjalnie pod prowadzenie zamkniętej już...

  • Mieszkanie Gdańsk Strzyża ul. Bernarda Chrzanowskiego

    Gdańsk » Strzyża » inne Chrzanowskiego

    • 950 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA:Gdańsk Strzyża to piękna, zielona oraz cicha i spokojna dzielnica Gdańska. Jest doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami miasta oraz Gdynią - w pobliżu znajdują...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Lecha Bądkowskiego

    Gdańsk » Siedlce » ul. Bądkowskiego

    • 679 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU!LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest przy ul. Bądkowskiego, w spokojnej i zielonej części Gdańska , z dala od zgiełku centrum, a jednocześ...

  • Mieszkanie Gdańsk Sobieszewo rynek pierwotny ul. Turystyczna

    Gdańsk » ul. Turystyczna

    • 1 049 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 16 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 64,36 m² w stanie deweloperskim, zlokalizowany w wyjątkowej inwestycji Pino Resort na Wyspie Sobieszewskiej.Mieszkanie składa się z...

Gdańsk » ul. Turystyczna

    • 1 089 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 16 015 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 60,82 m² w stanie deweloperskim, zlokalizowany w wyjątkowej inwestycji Pino Resort na Wyspie Sobieszewskiej.Mieszkanie składa się z...

Gdańsk » ul. Turystyczna

    • 1 007 985 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 26 526 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 37,74 m² w stanie deweloperskim, zlokalizowany w wyjątkowej inwestycji Pino Resort na Wyspie Sobieszewskiej.Mieszkanie składa się z...

  • Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Dyrekcyjna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Dyrekcyjna

    • 1 545 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    W ofercie posiadamy kilka pokoi w metrażach:p. 03 - powierzchnia 33,30 m2 - bez klimatyzacji, cena brutto 3000 zł. (w tym media)pomieszczenie garażowe nr 10 - 16,70 m2 - bez klimat...