• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdańsk
  • Wolica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 466)
  • Kawalerka Żabianka
    1 / 6
    Kawalerka Żabianka

    Gdańsk

    • 2 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Mieszkanie Kawalerka Żabianka Ul Pomorska 94 , umeblowana ,bardzo dobra lokalizacja komunikacja . Mieszkanie umeblowane wyposażone , 2100 zł plus 500 zł i co drugi miesiąc energ...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Sienna Grobla

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Sienna Grobla

    • 799 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 23 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament gotowy do zamieszkania! Wykończony wysokiej jakości materiałami! Sprawdzi się idealnie jako Twój Second-Home lub apartament inwestycyjny!TYLKO U NAS!LOKALIZACJA:Mieszkan...

  • Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia od 1.04.2024 r.
    1 / 10
    Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia od 1.04.2024 r.

    Gdańsk

    • 2 900 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie dostępne od zaraz . Przestronne, umeblowane, dobrze doświetlone dwupokojowe mieszkanie w centrum Gdańska. W mieszkaniu jest osobna kuchnia umeblowana i ze sprzętem AGD,...

  • Dwustronne mieszkanie 55,8 m²-3 pokoje
    1 / 10
    Dwustronne mieszkanie 55,8 m²-3 pokoje

    Gdańsk

    • 669 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i miejscem postojowym – Gdańsk Jasień Opis mieszkania: *Powierzchnia: 55,8 m² *Piętro: 1 z 3 Układ pomieszczeń: *przestro...

  • Przymorze, ul. Tysiąclecia – 42,5 m² po remoncie
    1 / 10
    Przymorze, ul. Tysiąclecia – 42,5 m² po remoncie

    Gdańsk

    • 648 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Przymorze | ul. Tysiąclecia | 42,5 m² po remoncie | 4. piętro | Komfortowe mieszkanie po remoncie – gotowe do w...

  • Działka Gdańsk Kokoszki ul. Leźnieńska

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Leźnieńska

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 331 m2 powierzchnia
    • 865 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1331 m2.Teren jest ogrodzony z trzech stron (ogrodzenie stalowe), płaski. Kształt działki jest prostokątny (przybliżone wymiary...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice rynek pierwotny ul. Pastelowa

    Gdańsk » ul. Pastelowa

    • 585 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 198 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim | 48,06 m² | balkon | Gdańsk, ul. Pastelowa | ekspozycja: południowy wschódNa sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,0...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Piecewska

    Gdańsk » ul. Piecewska

    • 729 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    *** TYLKO U NAS !!! ***MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, ustawne, rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni użytkowej 73,40 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice rynek pierwotny ul. Pastelowa

    Gdańsk » ul. Pastelowa

    • 677 500 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim | 59,07 m² | balkon | Gdańsk, ul. Pastelowa | ekspozycja: południe-wschódNa sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 59,07 m², poło...

  • Lokal Gdańsk Stare Szkoty ul. Trakt Św. Wojciecha

    Gdańsk » ul. Trakt św. Wojciecha

    • 3 366 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa 66 m² - Gdańsk Śródmieście, Trakt św. WojciechaOferujemy do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenie biurowe o powierzchni 66 m² zlokalizowane w centrum Gdańska pr...

  • Dom wolnostojący z potencjałem- blisko plaży
    1 / 10
    Dom wolnostojący z potencjałem- blisko plaży

    Gdańsk

    • 1 679 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 11 194 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący z potencjałem inwestycyjnym – blisko plaży Lokalizacja: Gdańsk Stogi,...

  • Nowoczesny apartament z sauną i 2 miejscami
    1 / 15
    Nowoczesny apartament z sauną i 2 miejscami

    Gdańsk

    • 1 199 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 17 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Nowoczesny apartament z prywatną sauną i 2 miejscami garażowymi – Gdańsk Letnica, os. Horizon, ul. Starowiejska...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Stanisława Wyspiańskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Wyspiańskiego

    • 519 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie idealne do zamieszkania lub jako zakup inwestycyjny.W kamienicy, w centrum Wrzeszcza, przy ul. Wyspiańskiego. Świetna lokalizacja i wygoda miejskiego życia!LOKALIZACJAGd...

  • Działka Rod
    1 / 10
    Działka Rod

    Gdańsk

    • 18 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odstąpię działkę rod na Gdańskiej Zaspie przy ulicy Hynka. Działka ma 235 M2 położona jest blisko kolejki SKM.Dzialka jest zadbana i co roku nawożona naturalnymi nawozami. Na dział...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Zbytki

    Gdańsk » ul. Zbytki

    • 998 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 21 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowy, rozkładowy, funkcjonalny i wygodny, 3 pokojowy apartament obecnie funkcjonujący jako mieszkanie na wynajem. Lokal mierzy łącznie 46 m2. Składa się z:- 2 odd...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Św. Barbary

    Gdańsk » ul. Barbary

    • 2 290 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 23 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Gdańsk Śródmieście to tętniące życiem centrum miasta, przez które przepływa najbardziej rozpoznawalna w północnej Polsce rzeka Motława, nadająca wyjątkowy klimat tej okolicy.Niedal...

  • Wynajem pokoju
    1 / 4
    Wynajem pokoju

    Gdańsk

    • 1 300 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Wynajmę pokój w sercu Wrzeszcza – idealny dla studenta! Mam do wynajęcia pokój w klimatycznej kamienicy po remoncie, położonej przy ul. de Gaulle’a w Gdańsku Wrzeszczu – między Ga...

  • Apartament Nadmorski Dwór+miejsce w hali garażowej

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Nadmorski Dwór

    • 1 750 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 29 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz apartamentu w pasie nadmorskim ?Szum fal, klimatyczne molo i strzeżona plaża, do której dotrzesz spacerem -Ta nieruchomość czeka właśnie na Ciebie.Osiedle charakteryzuj...

  • Dom Gdańsk Wzgórze Mickiewicza ul. Rejenta

    Gdańsk » Wzgórze Mickiewicza » ul. Rejenta

    • 1 785 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 925 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    SOLIDNIE ZBUDOWANY, PRZESTRONNY, WYGODNY 6-CIO POKOJOWY DOM Z OGROMNYM POTENCJAŁEM W CICHEJ, SKOMUNIKOWANEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY!NIERUCHOMOŚĆ:Dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany...

  • Spółdzielcze własnościowe na kameralnym osiedlu
    1 / 9
    Spółdzielcze własnościowe na kameralnym osiedlu

    Gdańsk

    • 698 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z Księgą Wieczystą | Gdańsk Na sprzedaż komfortowe mieszkanie spółdzielczo...