• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tychy +20 km
  • Gdańsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 466)
  • Działka Gdańsk Brzeźno ul. Kazimierza Pułaskiego

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Pułaskiego

    • 4 999 000 zł cena
    • 866 m2 powierzchnia
    • 5 773 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WYJĄTKOWY DOM WOLNOSTOJĄCY W GDAŃSKU BRZEŹNIE - INWESTYCJA Z POTENCJAŁEM LUB KOMFORTOWY DOM RODZINNY!LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych i ro...

  • Lokal Gdańsk Brzeźno ul. Kazimierza Pułaskiego

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Pułaskiego

    • 4 999 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 16 776 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Kawalerka na sprzedaż -gotowa do zamieszkania
    1 / 11
    Kawalerka na sprzedaż -gotowa do zamieszkania

    Gdańsk

    • 499 999 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Przedstawiamy ofertę kawalerki z dużym ogródkiem zlokalizowanego w samym sercu dzielnicy Jasień, w najbliższym sąsiedztwie ulicy Myśliwskiej (inwestycja Inpro). Nieruchomość łączy...

  • kawalerka 40m2 Gdansk Wzgorze Mickiewicza

    Gdańsk

    • 2 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajecia kawalerka 40m2 w szeregowcu, na Wzgorzu Mickiewicza, Gdansk. Bardzo cicha dzielnica. Mieszkanie swiezo wyremontowane. Swietne polozenie, tylko 3 przystanki tramwaje...

  • Dom Gdańsk Sobieszewo ul. Tęczowa

    Gdańsk » ul. Tęczowa

    • 1 500 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu obiekt idealny pod działalność turystyczną znajdujący się w Gdańsku, a dokładniej na słynącej z walorów przyrodniczych Wyspie Sobieszewskiej. Łączna powierzch...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Wałowa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Wałowa

    • 1 150 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 13 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa, niedaleko centrum handlowe Madison, Forum Gdańsk. Niewątpliwym atutem jest bliskość komunikacji miejskiej ( autobus, tra...

  • Dom Gdańsk Kiełpino Górne ul. Wdzydzka

    Gdańsk » ul. Wdzydzka

    • 1 699 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 7 080 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wyjątkowy dom w prestiżowej dzielnicy Gdańska-Kiełpinie Górnym, położony w otoczeniu zieleni, z przestronnym ogrodem, dwoma garażami i pełnym wyposażeniem, łączy komfort życia rodz...

  • Przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim
    1 / 10
    Przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim

    Gdańsk

    • 669 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie w kameralnym osiedlu – Gdańsk, ul. Dąbka Przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 51,5 m², z funkcjonal...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Gdańsk Jasień ul. Połczyńska

    Gdańsk » ul. Połczyńska

    • 1 230 000 zł cena
    • 1 067 m2 powierzchnia
    • 1 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż 2 działki o powierzchni łącznej 1067 m2 przeznaczone pod  zabudowę mieszkaniowo-usługową przy ul. Połczyńskiej w Gdańsku.Dużym atutem działki jest to, że podzielona jes...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Głęboka

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Głęboka

    • 647 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 781 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ciepłe, ciche, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 40,50 m2. W jego sk...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Koralowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Koralowa

    • 589 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Tylko u nas!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Świetna propozycja dla rodziny oraz inwestora szukającego mieszkania "pod wynajem".LOKALIZCJA: Orunia Górna to ba...

  • Dom Gdańsk Stogi ul. Jodłowa

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Jodłowa

    • 1 953 200 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 15 502 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu położonego w spokojnej części Gdańska - przy ul. Jodłowej, na granicy dzielnic Stogi i Górki Zachodnie. To idealna propozycja dla osób, k...

  • Lokal Gdańsk Stogi ul. Jodłowa

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Jodłowa

    • 1 953 200 zł cena
    • 488 m2 powierzchnia
    • 4 003 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Gdańsku przy ul. Jodłowej, na granicy dzielnic Stogi i Krakowiec-Górki Zachodnie. Lokalizacja ta łączy bliskość przemysłu stoczn...

  • Działka Gdańsk Sobieszewo ul. Kapitańska

    Gdańsk » ul. Kapitańska

    • 499 000 zł cena
    • 4 288 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA W MALOWNICZYM SOBIESZEWIE!DZIAŁKA: Na sprzedaż atrakcyjna, przestronna działka położona w malowniczym Sobieszewie, przy ul. Kapitańskiej, w bezpośrednim sąsiedzt...

  • 4-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze
    1 / 6
    4-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze

    Gdańsk

    • 784 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze – Gdańsk Ujeścisko-Łostowice, ul. Niepołomicka 25 Lokali...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Łańcucka

    Gdańsk » Chełm » ul. Łańcucka

    • 619 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 45,40 m² w Gdańsku - ChełmIdealne na start, dla rodziny lub jako inwestycja!KUPISZ BEZ PROWIZJI!Na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 45,40 m², poł...

  • Działka Gdańsk Osowa ul. Myśliborska

    Gdańsk » Osowa » ul. Myśliborska

    • 6 291 000 zł cena
    • 7 542 m2 powierzchnia
    • 835 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    GDAŃSK OSOWA na ul Myśliborska  INWESTYCYJNA  działka budowlana Działka budowlana o pow.  7542  m2 w pięknej i spokojnej dzielnicy Gdańsk - Osowa. Działka jest położona przy jednej...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Świętokrzyska

    Gdańsk » ul. Świętokrzyska

    • 539 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    PRZESTRONNE, DO WŁASNEJ ARANŻACJI!2 pokoje z wyjściem na przestronną loggięMIESZKANIE: Na sprzedaż ciepłe, przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,41 m2, położo...

  • 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z ogródkiem
    1 / 10
    2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z ogródkiem

    Gdańsk

    • 639 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy, ul. Twarda – Gdańsk Młyniska Opis nieruchomości Oferujemy wyją...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Romana Dmowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » rondo Dmowskiego

    • 10 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gdańsk Wrzeszcz - ul. Dmowskiego | Lokal usługowo-handlowy 70 m² do wynajęciaNa wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 70 m², zlokalizowany na parterze, przy ul....