• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 466)
  • Dom Gdańsk Karczemki ul. Św. Brata Alberta

    Gdańsk » ul. Brata Alberta

    • 1 550 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 11 743 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    LOKALIZACJA:Działka położona na granicy dzielnic Karczemki i Kokoszki. Wokół pełna infrastruktura: Nowoczesna szkoła z basenem zaledwie 5 minut na piechotę. Centra handlowe takie j...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Gen. De Gaulle'a

    Gdańsk » Wrzeszcz » al. de Gaulle'a

    • 890 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 10 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej części Gdańska - zaledwie 50 metrów od przystanków autobusowych i tramwajowych, co zapewnia szybki dostęp do różnych...

  • Lokal Gdańsk Łostowice ul. Cedrowa

    Gdańsk » ul. Cedrowa

    • 1 390 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 19 042 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GOTOWY PRODUKT INWESTYCYJNY!Lokal z przeznaczeniem handlowo-usługowym - obecnie sklep ŻabkaLOKALIZACJA:Lokal znajduje się na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Gdańsk Łostowice.Osiedl...

  • Apartament nad Motławą -Brabank, 2 pokoje
    1 / 10
    Apartament nad Motławą -Brabank, 2 pokoje

    Gdańsk

    • 1 199 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 25 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: elegancki apartament 46,47 m² w prestiżowej inwestycji Brabank | Gdańsk, ul. Stara Stocznia Opis ni...

  • WAVE–wyjątkowa oferta w sercu Gdańska
    1 / 7
    WAVE–wyjątkowa oferta w sercu Gdańska

    Gdańsk

    • 846 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 20 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    WAVE NIERUCHOMOŚCI – wyjątkowa oferta w sercu Gdańska! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Jana Heweliusza 1, w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego Madison oraz k...

  • Lokal Gdańsk Letnica ul.

    Gdańsk » Letnica

    • 16 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA WYNAJMU OBIEKTU MAGAZYNOWO-HANDLOWO Gdańsk-Letnica(możliwe różne opcje dotyczące powierzchni wynajmu)Atuty nieruchomości:Oferta obejmuje 320 m2 powierzchni magazynowej połąc...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice, Borkowska
    1 / 5
    Mieszkanie Gdańsk Łostowice, Borkowska

    Gdańsk

    • 622 506 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesny komfort spotyka się z zielonym spokojem! Przy ul. Borkowskiej w Gdańsku rusza sprzedaż mieszkań w nowej, kameralnej inwestycji z prywatnymi...

  • Dom Gdańsk Wrzeszcz ul. Wileńska

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Wileńska

    • 2 960 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 16 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wyjątkowa oferta sprzedaży bliźniaka przy ul. Wileńskiej  w Gdańsku - Wrzeszcz. Nieruchomość znajduje się w jednym z najbardziej malowniczych, przedwojennych zespołów mieszkaniowyc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Subisława

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Subisława

    • 1 100 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 19 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowe 4-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Żabianka, ul. Subisława - 58,28 m² - parter. Bliskość plaży, komunikacji miejskiej, uczelni.Idealna propozycja dla inwestora który chce ulokować...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Chłopska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Chłopska

    • 729 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    Gdańsk Przymorze, 4 pokoje, piękny widok!Idealna propozycja dla inwestora szukającego mieszkania pod wynajem dla studentów (20 minut pieszo do Uniwersytetu Gdańskiego) lub dla rodz...

  • Działka ROD Hallera Gdańsk
    1 / 8
    Działka ROD Hallera Gdańsk

    Gdańsk

    • 52 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD - przy ul. Hallera w Gdańsku [prawa do działki] za cenę 52 000 tys zł. Działka o powierzchni 320 m2 ogrodzona, podłączone media woda i prąd. Na działce znajduj...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Starogardzka
    Mieszkanie Gdańsk Orunia, Starogardzka

    Gdańsk

    • 453 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne mieszkania Starogardzka - komfort i bezpieczeństwo w zielonej części Gdańska Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na wygodnym dost...

  • Mieszkanie Gdańsk Kokoszki, Stokłosy
    Mieszkanie Gdańsk Kokoszki, Stokłosy

    Gdańsk

    • 702 500 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Inwestycja zlokalizowana… Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - kameralne osiedle - gwarantowana prywatność - niskie ceny miesz...

  • Lokal Gdańsk Letnica ul. Narwicka

    Gdańsk » Letnica » ul. Narwicka

    • 10 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w Gdańsku, dzielnica Letnica, ul. Narwicka - w dynamicznie rozwijającym się obszarze przemysłowo-biurowym.Świetna komunikacja: szybki dojazd d...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Toruńska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Toruńska

    • 1 450 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 18 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowa oferta dla osób ceniących komfort, wysoki standard i doskonałą lokalizację. Apartament mieści się w nowoczesnym apartamentowcu z 2021 roku, położonym tuż nad brzegiem Mot...

  • Działka Gdańsk Wrzeszcz

    Gdańsk » Wrzeszcz

    • 13 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia ogrodzony plac asfaltowy o powierzchni 1000 m wraz z budynkiem biurowo-usługowym o łącznej powierzchni 100 m. Na terenie znajduje się...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Pilotów

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Pilotów

    • 530 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 17 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    SŁONECZNA KAWALERKA W GŁÓWNYM PUNKCIE KOMUNIKACYJNYM TRÓJMIASTALOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana w jednej z najbardziej lubianych i cenionych dzielnic Gdańska, Zaspa. W najbli...

  • Lokal Gdańsk Zaspa ul. Franciszka Hynka

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Hynka

    • 599 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 941 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ SPÓŁKA CYWILNA PROWADZĄCA SKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY NA ZASPIE - GOTOWY BIZNES Z WYSOKĄ STOPĄ ZWROTUOferujemy na sprzedaż - spółka cywilna prowadząca dochodowy sklep sp...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Jacka Malczewskiego

    Gdańsk » Siedlce » ul. Malczewskiego

    • 815 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 14 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Gdańsk Siedlce, ul. Malczewskiego Gotowiec inwestycyjny - aktualnie wynajmowane, generujące stały dochód! Szczegóły nieruchomości:Pow...

  • 1 / 4
    Działka Gdańsk Matarnia ul. Telewizyjna

    Gdańsk » Matarnia » ul. Telewizyjna

    • 1 140 000 zł cena
    • 2 858 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż działkę mieszkaniowo-usługową w Gdańsku - Matarni (osiedle Klukowo) przy ul. Telewizyjnej.Podstawowe cechy:- nr działki 263/5- powierzchnia 2.858 m.kw.- teren...