• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krzyżowniki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 467)
  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Starowiejska

    Gdańsk » Letnica » ul. Starowiejska

    • 1 020 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 19 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Komfort, widok na morze i nowoczesne osiedle - idealne miejsce do życia w Gdańsku Letnicy!Szukasz mieszkania blisko morza, z pięknym widokiem i wygodnym dostępem do wszystkiego, co...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Władysława Jagiełły

    Gdańsk » ul. Władysława Jagiełły

    • 570 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 406 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA:Zielony Południk powstaje w harmonijnie rozwijającym się otoczeniu, blisko głównych szlaków komunikacyjnych, abyś wygodnie i szybko mógł dotrzeć tam, gdzie zechcesz. Po...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Kazimierza Wielkiego

    Gdańsk » ul. Kazimierza Wielkiego

    • 760 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA:Zielony Południk powstaje w harmonijnie rozwijającym się otoczeniu, blisko głównych szlaków komunikacyjnych, abyś wygodnie i szybko mógł dotrzeć tam, gdzie zechcesz. Po...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Aleja Grunwaldzka

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Aleja Grunwaldzka

    • 749 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA:Wrzeszcz Górny to jedna z bardziej prestiżowych i malowniczych dzielnic Gdańska, położona na wzniesieniach po zachodniej stronie miasta. Charakteryzuje się spokojnym, w...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Nad Stawem

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Nad Stawem

    • 1 680 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 12 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS!Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 131 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska - Wrzeszcz, w klimatycznej kamien...

  • Dom Gdańsk Wrzeszcz ul. Władysława Pniewskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Pniewskiego

    • 7 000 000 zł cena
    • 695 m2 powierzchnia
    • 10 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Jeżeli szukasz centralnego położenia, doskonałego skomunikowania oraz dużej powierzchni na swoją działalność (np. kancelarię, biuro, gabinety medyczne, szkołę i wiele innych), to t...

  • Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk  Śródmieście, Mostek
    1 / 5
    Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk Śródmieście, Mostek

    Gdańsk

    • 534 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkania gotowe do odbioru w Gdańsku Śródmieście ul. Mostek nad Motławą: -1,2,3 pokojowe - Stan deweloperski - Każde z oferowanych z oferowanych mieszkań ( lokali użytkowych)...

  • Garnizon- Apartament z komórką i halą garażową

    Gdańsk

    • 890 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 21 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Jacek Kopijka
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Prof. Stefana Hausbrandta

    Gdańsk » ul. Hausbrandta

    • 1 050 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne (ekspozycja południowy zachód), ustawne, rozkładowe i przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Morena) o powierzchni użytkowej 75,11 m2...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Aleja Grunwaldzka

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Aleja Grunwaldzka

    • 749 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Działka Gdańsk Niegowo ul.

    Gdańsk

    • 996 000 zł cena
    • 6 615 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA W SUPER LOKALIZACJI - zaledwie 15 minut od centrum Gdańska tylko w naszym biurze.N I E G O W O  - to piękna dziewicza dzielnica Gdańska w całości położona w okolicy Żuław G...

  • Przestronne 2 pokojowe mieszkanie Wrzeszcz
    1 / 10
    Przestronne 2 pokojowe mieszkanie Wrzeszcz

    Gdańsk

    • 640 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 2-pokojowe – Gdańsk Wrzeszcz Górny Parametry nieruchomości Powierzchnia: 50 m² Liczba pokoi: 2 Stan mieszkania: bardzo dobry, po remoncie, gotow...

  • Działka Gdańsk Osowa ul. Wodnika

    Gdańsk » Osowa » ul. Wodnika

    • 2 229 000 zł cena
    • 1 527 m2 powierzchnia
    • 1 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    GDAŃSK  OSOWA na   ul  WODNIKA  działka  budowlana Działka budowlana o pow. 1527 m2 w pięknej i spokojnej dzielnicy  Gdańsk - Osowa.  Działka jest położona przy głównej ulicy,  id...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście rynek pierwotny ul. Chmielna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 1 580 202 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 23 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    PRESTIŻOWY LOKAL W SERCU GDAŃSKA - GRANARIA ETAP II, IDEALNY POD WYNAJEM!LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się przy ul. Chmielnej w Gdańsku, tuż nad brzegiem Motławy, w samym sercu...

Gdańsk » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 1 537 090 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 22 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    PRESTIŻOWY LOKAL W SERCU GDAŃSKA - GRANARIA ETAP II, IDEALNY POD WYNAJEM! LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się przy ul. Chmielnej w Gdańsku, tuż nad brzegiem Motławy, w samym serc...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Chmielna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 1 235 772 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 22 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    PRESTIŻOWY LOKAL W SERCU GDAŃSKA - GRANARIA ETAP II, IDEALNY POD WYNAJEM!  LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się przy ul. Chmielnej w Gdańsku, tuż nad brzegiem Motławy, w samym ser...

  • Bez Pośredników! Gdańsk Mieszkanie meble Graz z autem
    1 / 16
    Bez Pośredników! Gdańsk Mieszkanie meble Graz z autem

    Gdańsk

    • 830 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 27 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do mieszkania należny garaż miejsce parkingowe 83 z samochodem Ford escape 2017 Titanum 1,5 benzyna Razem 830 000 złotych Agenci Proszenie dzwonić

  • Działka Gdańsk Kokoszki ul. Kartuska

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Kartuska

    • 27 000 zł cena
    • 4 479 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta długoterminowej dzierżawy terenu inwestycyjnego - Gdańsk, KokoszkiOferujemy do wynajęcia atrakcyjny teren inwestycyjny zlokalizowany w Gdańsku, w dynamicznie rozwijającej si...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena, Piecki-Migowo ul. Prof. Stefana Hausbra...

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Hausbrandta

    • 1 050 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Stara Stocznia

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Stara Stocznia

    • 1 499 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 23 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ciche, ustawne, rozkładowe, w stanie deweloperskim, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użyt...