• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tychy +20 km
  • Okrzeszyn
  • Gdańsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 467)
  • Lokal Gdańsk Brętowo ul. Dolne Migowo

    Gdańsk » Brętowo » ul. Dolne Migowo

    • 10 500 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnej powierzchni biurowo-magazynowej zlokalizowanej przy ul. Dolne Migowo w Gdańsku.W skład lokalu wchodzi:I część biurowa o p...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Ks. Jerzego Popiełuszki

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Popiełuszki

    • 1 759 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 25 868 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    TYLKO U NAS! Nowoczesny, pięknie wykończony, 3-pokojowy apartament o pow. 68,41 m² na 6. piętrze w prestiżowej inwestycji ŻURAWIE w dzielnicy Młode Miasto przy ul. Ks. Jerzego Popi...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Marynarki Polskiej

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Marynarki Polskiej

    • 760 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    IDEALNA INWESTYCJA!1 min do tramwaju, 5 min do SKM-ki, 20 min spacerem na Politechnikę!OKOLICA:Budynek znajduje się w Gdańsku, w dzielnicy Wrzeszcz, na osiedlu popularnie nazywanym...

  • Działka Gdańsk Kokoszki ul. Czaplewska

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Czaplewska

    • 1 399 000 zł cena
    • 1 456 m2 powierzchnia
    • 961 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Atrakcyjnie zlokalizowana działka w Gdańsku Kokoszkach przy ul. Czaplewskiej. Dojazd z płyt betonowych yomb. Położona na osiedlu domów jednorodzinnych w otoczeniu ma za...

  • Działka Gdańsk Kokoszki ul. Czaplewska

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Czaplewska

    • 990 000 zł cena
    • 1 058 m2 powierzchnia
    • 936 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Lokal Gdańsk Osowa ul. Sopocka

    Gdańsk » Osowa » ul. Sopocka

    • 1 890 000 zł cena
    • 473 m2 powierzchnia
    • 3 996 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal mieszkalno- usługowy o charakterze warsztatu (obecnie użytkowane jako zakład montażu instalacji gazowych) z pełnym zapleczem socjalnym. Warsztat zadaszony, pomies...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Lawendowa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Lawendowa

    • 1 165 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 14 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane  na Starym Mieście. - lokalizacja w samym centrum miasta,- jedno mieszkanie na piętrze- unikalny widok z okien,- ekspozycja dwustronn...

  • Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Wilhelma Stryjewskiego

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Stryjewskiego

    • 569 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ** Została przegłosowana uchwała, na mocy której w 2025 roku zostanie wybudowana winda w budynku **LOKALIZACJA:Stogi to dzielnica Gdańska, położona na wschodzie miasta, znana ze sw...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Jarowa

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jarowa

    • 2 349 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 14 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej części miasta? Mieszkania, a tak naprawdę dwóch mieszkań obok siebie? Ta oferta jest dla Ciebie! A może jesteś inwestorem? Nie przegap...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Wesoła

    Gdańsk » Siedlce » ul. Wesoła

    • 999 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 12 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE:Ustawne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej  73,48 m2. Składa się z:-salonu- przedpokoju- sypialni- sypialni- łazienki- kuchni- strych - piwnica  ...

  • 1 / 4
    Działka Gdańsk Przeróbka ul. Siennicka

    Gdańsk » ul. Siennicka

    • 18 900 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Plac utwardzony GRUZEM Na terenie przemysłowym z możliwym dostępem do BOCZNICY KOLEJOWEJ/ BIURA / SOCJALE Do wynajęcia 4500 m2 placu utwardzonego  gruzem przy ulicy Siennickiej w G...

  • Apartament REZYDENCJA MARINA - Czarny Dwór 10

    Gdańsk

    • 6 200 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Jacek Kopijka
    Agent nieruchomości

  • Dom Gdańsk Wrzeszcz ul. Jarowa

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jarowa

    • 4 739 000 zł cena
    • 342 m2 powierzchnia
    • 13 857 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Szukasz domu lub mieszkania we Wrzeszczu, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! A może jesteś inwestorem? To również oferta dla Ciebie!Bliźniak,...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 629 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘNA TYLKO U NAS !IDEALNE MIEJCE DO ZAMIESZKANIA LUB POD INWESTYCJĘ !MIESZKANIE:usytuowane na pierwszym piętrze o powierzchni 46 m2, na którą składają się:- salon z wyjśc...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz

    Gdańsk » Wrzeszcz

    • 20 150 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przestronny lokal biurowo-usługowy z potencjałem - Dolny Wrzeszcz Cena: 20 150 PLN netto/miesięcznie Powierzchnia: 310 m Cena za m: 65 PLN netto Atuty: - Lokal przystoso...

  • Działka Gdańsk Jasień ul. Kartuska

    Gdańsk » ul. Kartuska

    • 1 950 000 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 2 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    IDEALNE MIEJSCE NA SIEDZIBĘ TWOJEJ FIRMY. DZIAŁKA z WARUNKAMI ZABUDOWY, POZWOLENIEM NA BUDOWĘ i GOTOWYM PROJEKTEM!ILOKALIZACJADziałka z ogromnym potencjałem, usytuowana bezpośredni...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz

    Gdańsk » Wrzeszcz

    • 1 806 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do wynajmu powierzchni biurowych w samym centrum handlowej dzielnicy miasta Gdańsk: Lokalizacja - W samym centrum Wrzeszcza, handlowej dzielnicy miasta Gdańsk,...

  • 1 / 3
    Działka Gdańsk Sobieszewo ul. Wiosłowa

    Gdańsk » ul. Wiosłowa

    • 930 000 zł cena
    • 882 m2 powierzchnia
    • 1 055 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki budowlanej o powierzchni 882 m² położonej blisko Zatoki w Gdańsku-Sobieszewie przy ul. Wiosłowej.LOKALIZACJA: Wyspa Sobieszewska jest wyjątkową dzielnic...

  • Lokal użytkowy Gdańsk Letnica- 125 m2

    Gdańsk

    • 4 200 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Jacek Kopijka
    Agent nieruchomości

  • Działka Gdańsk Kokoszki ul. Kartuska

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Kartuska

    • 13 808 000 zł cena
    • 6 904 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA 6904 m2 - produkcyjno-usługowa - GDAŃSK KOKOSZKI DZIAŁKA: Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6904 m2, usytuowana w Gdąńsku, dzielnica Kokoszki, przy ulicy Kartusk...