• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 467)
  • Wynajmę mieszkanie dla studentów Suchanino

    Gdańsk

    • 2 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Oferta przeznaczona dla studentów. 3 ładne pokoje z osobną nowoczesną kuchnią na doskonale skomunikowanym Suchaninie do wynajęcia dla trzech do czterech osób. Atutem jest pełna in...

  • 1 / 4
    Działka Gdańsk Brzeźno ul. Bogumiła Kobieli

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Kobieli

    • 2 200 000 zł cena
    • 559 m2 powierzchnia
    • 3 936 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA: Na sprzedaż działka mieszkaniowa nr 450 /23 o powierzchni 559 m². Brak miejscowego planu zagospodarowania. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne. Dział...

  • Dom Gdańsk Jasień ul. Jabłoniowa

    Gdańsk » ul. Jabłoniowa

    • 3 600 000 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 12 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OKOLICA: Dom znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdańska, w dzielnicy Jasień. W pobliżu pełne zaplecze handlowo-usługowe, m.in. Centrum Handlowe, TigerGym, skle...

  • Lokal Gdańsk Chełm ul. Władysława Biegańskiego

    Gdańsk » Chełm » ul. Biegańskiego

    • 900 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 7 087 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tylko u nas! Lokal zlokalizowany w świetnie skomunikowanej części Gdańska, na Chełmie. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa oraz duże osiedle mieszkaniowe. Lokal dwupozio...

  • Działka Gdańsk Chełm ul. Prof. Romana Lipowicza

    Gdańsk » Chełm » ul. Lipowicza

    • 1 400 000 zł cena
    • 562 m2 powierzchnia
    • 2 492 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 562 m² , zlokalizowaną w Gdańskiej dzielnicy Chełm . Działka znajduje się w sąsiedztwie domków jednorodzinnych bliźniaczych i szeregowyc...

  • Lokal Gdańsk Rudniki ul. Elbląska

    Gdańsk » Rudniki » ul. Elbląska

    • 2 760 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOSTĘPNE PRZESTRZENIE BIUROWE!NIERUCHOMOŚĆ: Przedmiotem wynajmu są pomieszczenia biurowe w budynku zlokalizowanym przy ul. Elbląskiej w Gdańsku. Przedmiotowy lokal stanowi m.in. pr...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Wygon

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Wygon

    • 620 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu.Mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Śródmieście. Dzielnica ta przechodzi od kilku lat gruntowną rewitalizację.  Położenie jn...

  • 1 / 2
    Lokal Gdańsk Zakoniczyn ul. Aleksandra Dulin'a

    Gdańsk » ul. Dulin'a

    • 1 179 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 16 843 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowo-handlowy Gdańsk ZakoniczynLOKALIZACJA:Okolica cicha i spokojna, a zarazem bardzo dobrze skomunikowana dzięki bliskości obwodnicy, pętli tramwajowej.Gwarancja doskona...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Sprzedam domek całoroczny z domkiem letnim na ROD

    Gdańsk

    • 246 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    GDAŃSK - Olszynka. Sprzedam domek całoroczny wraz z domkiem letniskowym na działce ROD. Powierzchnia działki 768m², domku całorocznego 60m², domku letniego 25m². Działka położona j...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Mariacka

    Gdańsk » ul. Mariacka

    • 1 340 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy nieruchomość zlokalizowaną w kamienicy, w sercu Gdańska przy ul. Mariackiej. Idealne miejsce zarówno do zamieszkania jak i na cele inwestycyjne.Kamienica w ba...

  • Działka Gdańsk Matarnia ul.

    Gdańsk » Matarnia

    • 5 839 000 zł cena
    • 9 782 m2 powierzchnia
    • 597 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    INDUSTRIAL GROUND AIRPORT IS BEHIND THE FENCEDZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY LOTNISKU LOKALIZACJA:Unikalna okazja do nabycia fenomenalnego gruntu inwestycyjnego. Działka sąsiadująca z gd...

  • Działka Gdańsk Orunia, Dolna ul. Przybrzeżna

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Przybrzeżna

    • 989 000 zł cena
    • 8 811 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Świetna inwestycja w Gdańsku!*TYLKO U NAS* DZIAŁKA NIE JEST OBJĘTA MPZP LOKALIZACJA:Działka położona jest w dzielnicy Gdańsk Orunia jedyne 5 min autem do Centrum Gdańska. Lokalizac...

  • Działka Gdańsk Orunia, Dolna ul. Przybrzeżna

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Przybrzeżna

    • 448 000 zł cena
    • 4 405 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka Gdańsk Orunia, Dolna ul. Przybrzeżna

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Przybrzeżna

    • 548 000 zł cena
    • 4 405 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Konrada Guderskiego

    Gdańsk » ul. Guderskiego

    • 605 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE: na sprzedaż przytulne, rozkładowe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Jasień) o powierzchni użytkowej 46,60 m2. W skład mieszkania wchodzą:- pokój dzie...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze,
    1 / 7
    Mieszkanie Gdańsk Przymorze,

    Gdańsk

    • 569 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    GDAŃSK PRZYMORZE Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe, jasne mieszkanie znajdujące się w Gdańsku, w najbardziej pożądanej dzielnicy Przymorze. Nieruchomość mieści się na 6 piętrze. ...

  • Lokal Gdańsk Orunia ul. Związkowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Związkowa

    • 620 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 8 052 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ:Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalny lokal usługowy z witrynami i dużą ekspozycją, wymagający remontu.Lokal posiada:-prąd 3 fazowy- klimatyzację-bieżącą ciepłą i zi...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Długie Ogrody

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Długie Ogrody

    • 699 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE - idealnie skomunikowane, funkcjonalne i w pełni wyposażone 2 POKOJE o powierzchni użytkowej 50,17m2. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! DOSKONAŁE NA INWESTYCJĘ - obecnie w m...

  • Sprzedam sklep, pawilon handlowy
    1 / 5
    Sprzedam sklep, pawilon handlowy

    Gdańsk

    • 39 999 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 2 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dzień dobry sprzedam pawilon handlowy, sklep,box o powierzchni użytkowej 15 m.kw.w bardzo dobrej lokalizacji przy głównej ulicy oraz deptaka SKM, niski czynsz około 750 zł.z mediam...

  • Działka Gdańsk Sobieszewo ul. Przegalińska

    Gdańsk » ul. Przegalińska

    • 2 400 000 zł cena
    • 34 777 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Zapraszam do zakupu działki rolnej - siedliskowej (możliwy zakup części działki!) położonej blisko Martwej Wisły w Gdańsku-Sobieszewie.LOKALIZACJA: Wyspa Sobieszewska jest wyjątkow...